בעיר הגדולה: ניקוי חלונות בגורדי שחקים

בעיר הגדולה: ניקוי חלונות בגורדי שחקים

אם יש לכם משרד שנמצא בגורד שחקים או אם אתם בעלים של בניין גבוה במיוחד – חשוב שתדעו כי על חלונות הבניין להיות נקיים כמה שניתן וזאת כדי שמראה הבניין גם מבחוץ וגם מבפנים יראה מושלם. 

אבל לאיזה בניינים מתאים ניקוי בגובה? כיצד עבודה זאת מתבצעת ואיך מוצאים חברה אמינה לניקוי בגובה? המומחים של חברת 'במרומיו' מסבירים:

בנייני משרדים, קניונים, בנייני מגורים, וכל מבנים שמזדקרים לגובה: עליהם להיות נקיים ומטופחים בעיקר כאשר מדובר בכאלה אשר נמצאים בעיר הגדולה שם אבק כבד, זיהום אוויר ופיח אשר משפיע על ניקיון ומראה הבניין.

כיום ישנם שלל בניינים אשר זקוקים לניקוי בגובה, בעיקר שמדובר על כאלה שהחלונות שלהם הם חלק ניכר בנראות ובעיצוב הבניין.

בעלי בניינים מסוג זה עליהם לשכור חברות המתמחות בניקוי חלונות בגורדי שחקים וזאת כדי לא לסכן את עובדי הניקיון שעובדים בתוך הבניין (וזאת משום שהם אינם יודעים כיצד עובדים בגובה) כמו גם כדי ליהנות מניקיון יעיל, מהיר ומקצועי.

בעיר הגדולה: ניקוי חלונות בגורדי שחקים

אבל כיצד מתבצע ניקוי בגובה?

פעולת ניקיון מסוג זה מתבצעת על ידי אנשים מנוסים ומקצועיים כמו המקצוענים של חברת 'במרומיו' המספקת ניקיון חלונות בגורדי שחקים ושאר שירותים אשר מצריכים עבודה בגובה.

הפעולה נעשית כדי לנקות את החלונות בצורה יסודית ולהבריקם – כאשר באמצעות ציוד סנפלינג מעלים מעלה מנקה מקצועי אל גורד השחקים תוך שהוא מנקה במקצועיות את החלונות.

ההעלאה מתבצעת או על מנופים ייחודיים, כאשר ישנה שיטה בה דווקא מורידים את העובד מטה מהגג אל החלונות או באמצעות סל בטיחותי ומיוחד. בחברות מקצועיות  משתמשים בציוד כמו סל מיוחד להורדת המנקה, ציוד סנפלינג, מנוף, במת הקמה ושלל ציוד בטיחותי.

כיצד בוחרים חברה לניקוי חלונות בגורדי שחקים? לא מתפשרים על איכות!

כאשר אתם מבצעים ניקוי חלונות בגובה, חשוב לדעת כי אסור להתפשר על איכות ובטיחות. שימו לב כי החברה שאתם בוחרים הינה מקצועית, כי היא כזאת אשר מתאימה את סוג הניקיון לגורד השחקים שאתם רוצים לנקות וכי ישנו שימוש בחומרי ניקוי איכותיים שמותאמים לעבודה של ניקוי חלונות בסנפלינג. שימו לב כי החברה מעסיקה מנקים מקצועיים אשר גם מנקים את החלונות וגם שומרים ומגנים עליהם מפני שריטות ולכלכוך.

עוד יש לבדוק כי החברה שאתם בוחרים משתמשת בכל הציוד הבטיחותי לשמירה על בטחון העובדים ומניעת תאונות קשות במיוחד.

בנוסף חשוב לבחור חברה המבצעת שלל פעולות בגובה כמו איטום חריצים בבניינים ואיטום קירות, עבודות צבע בגובה ועוד. בכך תוכלו לקבל את כלל השירותים במקום אחד.

שימו לב כי אתם בוחרים חברה אשר עומדת בזמני העבודה שלכם ויכולה לבצע עבודת ניקוי יעילה במיוחד. עוד יש לוודא כי עובדי החברה מבוטחים בביטוח מקיף וכי החברה שאתם בוחרים עובדת בתחום עם כלל האישורים והתקנים – בכל תוכלו להיות בראש שקט בנוגע לביטחון ומקצועיות בעבודה.

ניקוי חלונות בגורדי שחקים

לקריאה נוספת:

אז אם אתם רוצים ליהנות מניקיון בניינים וניקוי בגובה שיהיה איכותי ובטיחותי – זה הזמן לבחור במומחים של חברת 'במרומיו'. אנשי המקצוע שלנו עובדים על הציוד הבטיחותי והאיכותי ביותר עם חומרי הניקוי הטובים ביותר תוך קבלת שירות על ידי צוות מקצועי.

לנו שנות ניסיון רבות בתחום – מה שמסייע למומחים לקבל את התוצאות הטובות ביותר בניקיון הבניין שלכם. בכך אפשר ליהנות מתוצאות מושלמות וטובות ולשמור על בניין בעל נראות טובה, כזה שערכו רב והוא נראה תמיד נקי ומבריק.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן