שיקום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים ושיקום

אנו מתמחים באיטום ושיקום קירות חיצוניים מכל הסוגים בארץ.

בין אם זהו קיר מטויח וצבוע, בין אם זהו קיר חשוף רק מבטון, קירות עם שפריץ צמנתי או אקרילי, קירות מחופים בכול סוגי האבנים והאריחים, קירות מרמרינה, שליכט אקרילי ועוד.

אנו דואגים לבצע איטום קירות חיצוניים ושיקום איכותי בכל המקרים למשל בעזרת איטום בעזרת סנפלינג.

הופעה של רטיבות או התנפחות של הקיר הפנימי הם תוצאה ישירה של קיר חיצוני עם מערכת לקויה. 

החדירה של המים לתוך הקיר הפנימי עוברת דרך סדקים או נימים בקיר החיצוני שעם הזמן פוגעת גם בכושר הבידוד ותוצאה מכך מופיעה גם לחות על הקירות ועובש בכל מיני נקודות שונות על הקירות.

בבתים טרומים או עם חיפוי אבן ישנם מקרים בהם האיטום בתפרי ההתפשטות נפגם ויש צורך לבצע איטום ושיקום קירות חיצוניים מחדש עם חומרים מסטיקים או שהחיפוי אבן עצמו סופג כמות רבה של מים ומקרין אותו פנימה במצב זה יש להשתמש בחומר איטום דוחה מים שנמרח או מותז על הקיר.

איטום ושיקום קירות חיצוניים עושים "במרומיו" – קבלני איטום מורשים, נדאג לעשות לכם איטום קירות חיצוניים ושיקום של הקירות.
צרו איתנו קשר עוד היום! 050-2132700

חומר זה הינו שקוף ומסוג סילוקסן סילר בקיר עצמו יכולים להיות לנו כמה סוגים של כשלים ישנם כשלים שהם כסדקי השערה וסדקים אלו נמצאים רק על שכבת הטיח החיצוני.

סדקים אלו אינם חוצים את כול עובי הקיר כנראה שנגרמו מביצוע לקוי בזמן הטיוח או מתזוזות הבניין עם הזמן. איטום ושיקום קירות

סדקים בקירות – מה הפתרונות?

הבעיה עם סדקים מסוג זה היא שעם הזמן חודרים מים לשטח הבטון המזוין שבו נמצאים בעצם הברזלים שבשלד המבנה כשהברזלים מקבלים את מי הגשמים הם מחלידים מתנפחים ודוחפים את הבטון והטייח החוצה.

כך נוצרים בעצם סדקים 'עובדים' שגם ממשיכים להיסדק וגם כמות המים שחודרת עם הזמן גדלה לתוך הקיר הפנימי. 

מצב זה של שיקום קיר חיצוני כבר מוגדר בתור שיקום בטון משום שבבעיה זו כבר צריך לשקם את הבטון הפנימי עי הורדה של כול החלקים הרופפים, ניקוי יסודי והורדה של כול החלודה מהברזלים.

שטיפה של השטח מלכלוך ואבק מריחה של חומר{סיקה מונו טופ} ראשוני להפרדה של הברזל מהבטון, יציקה חדשה על הבטון המזוין עם סיקה ראפ לדוגמא ומעליו טייח שפכטל חוץ וצבע איטום כמו סופר גמיש.

איטום קירות חיצוניים

הפתרון לסידקי השערה הוא להקדים אותו לפני שיתפתח ולאטום אותו ע"י או שפכטל חוץ או חומר מסטיקי ומעליו נצפה את הקיר עם צבע איטום גמיש. 

סוג אחר של כשל איטום קירות יכול להיות סדקים פנימיים שאלו סדקים יותר רחבים שעדיין לא הגיעו לבטון המזוין גם בהם נבצע איטום ושיקום קירות חיצוניים או עם שכבת טיח חדשה או שפכטל חוץ ותמיד נצפה בצבע אוטם וגמיש.

על מנת לטפל בכל אחד מהמקרים יש להיוועץ עם בעל מקצוע ותיק בתחום של שיקום קיר חיצוני ויטפל בכל מקרה בצורה המקצועית ביותר על מנת להימנע מתיקונים והוצאות עתידיות.

אנו נותנים שירותי איטום קירות חיצוניים ושיקום קירות באזורים:

  • תל אביב
  • חולון
  • בת ים
  • שרון
  • ראשון לציון
  • רמת גן
  • גבעתיים
  • כפר סבא

 

התקשרו עכשיו ל- 050-2132700 או השאירו פרטים ונשוב אליכם עם הצעת מחיר


לא רוצים לחכות?


התקשרו עכשיו

קצרים בזמן? השאירו פרטים ונשוב אליכם

גלילה לראש העמוד
Call Now Button050-2132700 דילוג לתוכן