ניקוי חלונות בסנפלינג: עבר, הווה ועוד כמה דברים שאתם צריכים לדעת

ניקוי חלונות בסנפלינג: עבר, הווה ועוד כמה דברים שאתם צריכים לדעת

הבניינים רבי הקומות המשמשים למגורים ולמשרדים העטופים בכל היקפם בוויטרינות רחבות, יצרו את הצורך בפתרון מעשי לניקיון השוטף במיוחד בישראל שטופת השמש והאבק.
בעבר, הבניינים היו הרבה יותר נמוכים ולכן השתמשו בסולמות גבוהים ובשיטות אחרות אך היום בגבהים של עשרות קומות, אין כל אפשרות לבצע את התחזוקה השוטפת אלא באמצעות סנפלינג בלבד.
עבודה אחראית זו מצריכה היערכות מיוחדת לצרכי אבטחת שלומם של העובדים לאורך כל הזמן שבו הם שוהים בין שמיים לארץ. מדובר בעבודה מסוכנת ולכן מתבצעת הקפדה על כל פרט ופרט, כדי למנוע סיכונים ואסונות.

ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בסנפלינג

לאור המורכבות של ניקוי חלונות בגורדי שחקים ובגובה רב, הפעולה נעשית פעם או לכל היותר פעמיים בשנה בדרך כלל. לכן קיימת חשיבות רבה לשיטת ביצוע ולשמירה על הנהלים של עבודת ניקיון זו באופן יסודי ביותר.
עובדי חברת במרומיו, משתמשים בחומרי ניקוי בעלי טיב ואיכות גבוהים המסוגלים לנקות כל לכלוך הנראה על גבי החלונות הגבוהים. העובדים מנקים את כל שטחו של החלון באופן יסודי ואם יש צורך מתעכבים במקומות בהם קיים לכלוך קשה כדי להסירו. העובדים נעזרים במגבים רחבים המורידים את כל המים כלפי למטה ומותירים את החלונות נקיים כך שהדיירים יוכלו לראות באופן בהיר וברור את הנוף הקיים מחוץ לוויטרינה.
לחומרי הניקוי הייעודיים יש כמה יתרונות:

  • מונעים הצטברות של אבנית על החלונות.
  • שומרים על ציפוי החלונות.
  • יוצרים הגנה נגד הצטברות עתידית של פיח ושומן על גבי החלונות.

מעבר לכך, אפשר לבצע ניקיון בשיטות חדשניות ואפקטיביות במיוחד כמו:

  • ניקוי חלונות מסך.
  • ניקוי באמצעות קיטור.
  • ניקיון בשיטת האוסמוזה ההפוכה המבצעת סינון של המים הרגילים . המים הנוצרים סוחפים כל לכלוך ואבק הקיים במקום.
  • שטיפה באמצעות לחץ מים.
  • ביצוע ניקיונות יסודיים בתום עבודות בנייה או שיפוצים .
  • הגעה באמצעות הסנפלינג גם למקומות הקטנים והצרים כדי לבצע ניקיון יסודי גם שם.

ניקוי חלונות בגובה, ניקוי חלונות בסנפלינג | במרומיו עבודות ביניין

מקצועיות של הצוות

כל עובדי החברה העוסקים בעבודת ניקיון בסנפלינג עוברים הכשרה ייעודית. ללא הכשרה זו אין אפשרות לעבוד בתחום מסוכן זה. במהלך תקופת ההכשרה מועבר להם מלוא הידע בנושא הרתמות ואופן חיבורן לגוף . עיגון על הגג, חיבור נכון של החבלים. אופן העבודה על גבי המשטחים ושיטת הירידה עם המשטח בבטיחות מקומה לקומה .
כל הפריטים שאנו רוכשים עבור ביצוע העבודות הללו הם פריטים שעברו בדיקה קפדנית של מכון התקנים וזו אישרה אותם לשימוש שוטף ולכן הם נושאים תו תקן.
רק עובדים שצלחו את המבחנים וקיבלו תעודת המקנה להם אישור לעסוק בכך, יכולים לעבוד אצלנו.

עלויות של ניקיון חלונות בגובה רב

עבודה מקצועית זו כרוכה בעלויות חריגות של הקבלן, כמו אבטחת העובדים באמצעי מיגון ייחודיים, קבלת אישורים ממוקדים מכמה גורמים כמו המפקח מטעם משרד התמ"ת, וכיבוי אש . החברה מבטחת את עובדיה ורוכשת פוליסות ביטוח מורכבות המיועדות לאבטחת העובדים בעבודה ספציפית וחריגה זו. לכן באופן יחסי זו עבודה שעלותה יקרה הרבה יותר מעבודת ניקיון רגילה . למרות זאת חברת במרומיו מעניקה ללקוחותיה שירות זה, במחירים סבירים הגונים והוגנים.

תודעת השירות של במרומיו

החברה עומדת בלוחות הזמנים שנקבעו עם הלקוחות וצוותי העובדים הנאמנים מבצעים את המטלות על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונם של לקוחות החברה ברחבי הארץ.
אנו קשובים לבקשותיהן השונות של הלקוחות ועושים כל שניתן כדי למלא את רצונותיהם בזמנים הנוחים להם ובמלוא האחריות.
נשמח לצרף אתכם לחוג הלקוחות המרוצים שלנו .

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן