איך לשקם קירות חיצוניים

קירות חיצוניים נוטים להתבלות עם השנים. בסופו של יום, מדובר על מבנה המצוי תחת השמש הלוהטת של עונת הקיץ, הלחות של הקיץ הישראלי והגשמים של החורף. כתוצאה מכך, הקירות החיצוניים נוטים להתפורר ולהיסדק, דבר שעלול להוביל למפגעים אסתטיים ואף מפגעים בטיחותיים. אחת לתקופה יש צורך לשקם קירות חיצוניים של המבנה, על מנת לשמור על הנראות שלו ולמנוע סכנה לדיירים ולעוברי האורח. כמובן שחשוב לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם עבודה בטיחותית, יעילה ומהירה.

איך לשקם קירות חיצוניים

כל מה שחשוב לדעת לגבי שיקום קירות חיצוניים

קודם כל, חשוב לדעת כי באמצעות שיקום של קירות חיצוניים ניתן למנוע נזקים חמורים, שתיקונם עלול לעלות לכם לא מעט כסף. למשל, במקרים של רטיבות או התנפחות של הקירות הפנימיים של הבית, יש צורך להזמין במהירות אנשי מקצוע, לצורך איטום ושיקום הקירות החיצוניים. ללא טיפול מתאים, הרטיבות עלולה להתפשט ולגרום לנזקים כבדים לקירות המבנה. כמו כן, יש לזכור כי שיקום של קירות חיצוניים משפיע גם על הערך של הנכס, מאחר ואף אחד לא ירצה לחיות בבניין בעל קירות מתקלפים וסדקים עמוקים. אך קירות שעברו שיקום ייהנו מנראות אסתטית ואיטום מקצועי, שימנע היווצרות של סדקים וחדירה של מים ולחות לתוך המבנה. 

שיקום קירות חיצוניים – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב לזכור כי רק חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, תוכל לספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, שיכלול אנשי מקצוע מיומנים, שיטות עבודה מתקדמות ושימוש בחומרים איכותיים, העומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. למשל, במקרים של סדקים בקיר, יש צורך בשיקום מהיר ויעיל של קירות המבנה, על מנת למנוע את התרחבות הסדק. בחלק מהמקרים, הסדקים נוצרים כתוצאה מתזוזות טבעיות של המבנה, או לחילופין, כתוצאה מטיוח חובבני. הבעיה היא שעם הזמן המים והלחות חודרים לתוך הסדק וגורמים למפגעי רטיבות. כמו כן, הלחות עלולה להגיע עד לברזלים המצויים בשלד המבנה ולגרום להתפתחות של קורוזיה, שתסכן את היציבות הכללית. במקרים אלו יהיה צורך בשיקום בטון, הכולל הסרה של כול החלקים הרופפים והסרת החלודה מהברזלים. יהיה צורך לשטוף את כל האזור מלכלוך ואבק ולמרוח חומר ייעודי, להפרה של הברזל מהבטון. בשלב הבא, יהיה צורך ליצור יציקת בטון חדשה מעל הבטון המזוין ולבסוף להקפיד על טיוח מקצועי וצבע איטום איכותי.

אנו בחברת במרומיו נשמח לספק לכם שירותי שיקום קירות חיצוניים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מתמחים בעבודות גובה בסנפלינג ומעסיקים אך ורק עובדים מנוסים ומיומנים, העומדים בכל הדרישות הרלוונטיות. כמו כן, אנו מספקים אחריות מלאה על העבודה, מתחייבים לעמוד בזמנים ומפקידים על כל תקנות הבטיחות, במטרה להבטיח לכם שיקום מקצועי ואיכותי, מבלי לסכן את העובדים, הדיירים או עוברי האורח במקום. למידע נוסף, צרו קשר.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן