עבודות איטום בסנפלינג

איטום בסנפלינג – עבודת איטום סדקים בקיר החיצוני

כשמופיעה רטיבות או התנפחות של השפכטל והצבע בשטח הקיר הפנימי, כנראה שהסיבה לכך היא כשל בחיפוי המעטפת הקיר החיצוני, או קשורה לאינסטלציה ואולי הגיע הזמן להזמין עבודות איטום בסנפלינג.

מה קורה כשיש כשל בחיפוי המעטפת?

במצב כזה אם לא מזמינים עבודות איטום בגובה או שירות של איטום בסנפלינג, מתחילים להתפתח נימים דקים וממשיכים בסדקים רחבים יותר. נימים וסדקים אלו נוצרים בעיקר בשל תזוזות הבניין עם השנים.

ככל שנזניח נימים וסדקים ונדחה ביצוע עבודת איטום לתיקונם – כך הנזק למעטפת יגדל וכך יקרין לקירות הפנימיים וזאת בשל גשם ולחות שעם הזמן מגיע לברזלים של יסודות המבנה.

מרגע שלחות נוגעת בברזל נוצרת חלודה שמתנפחת ומתנתקת מהבטון והטיח. ואז אזור זה חשוף לגמרי לחדירת מים. מצב זה כבר מוגדר שיקום הבטון ומצריך טיפול יסודי בברזל לפני שיקום הבטון. ולאחר מכן שיקום הבטון והטיח מחדש וסיום עבודות איטום בסנפלינג של הקיר החיצוני.

ישנם גם אזורים כמו תפריי ההתפשטות שנמצאים בדרך כלל בין דירה לדירה (ההפרדה בין הדירות) לרוב גם בבניינים טרומיים, שעם הזמן, עבודת איטום שבוצעה באזור התפר כושלת ואז ישנה חדירת מים לקיר הפנימי.

עבודות איטום בסנפלינג

עבודות איטום בגובה – למה דווקא עבודות איטום בסנפלינג?

היתרון הענקי של ביצוע עבודות איטום בסנפלינג משום שבדרך כלל מוקדים כאלו הינם מוקדים יחסית קטנים ועל מנת לתקן אותם לא כלכלי לבנות פיגום על כל הקיר. אנו במרומיו נפתור לכם את הבעיה באמצעות עבודה בגובה.

בכך עבודת איטום בסנפלינג חוסכת במשאבים יקרים כמו זמן כסף ההפרעה לאורך החיים התקין של הדיירים נעבוד בשטח מצומצם וסטרילי ונקבל תוצאה מושלמת.

אם התעניינתם בשירות של איטום בסנפלינג, אולי יעניין אתכם גם לקרוא על –

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
Call Now Button050-2132700 דילוג לתוכן