התזה ומריחת סילר

איטום בסילר והתזת סילר הינו היום חלק בילתי נפרד משכבת האיטום על גבי הקירות החיצוניים.

חומר זה מסוג סילוקסן (סילר) מותז כמעט על כול סוגי הקירות במיוחד על גבי אבנים למיניהם וסוגי השיש אבל על גבי חומרים שאינם סופגים כגון: פסיפס, צבע ,קרמיקה, שפריץ אקרילי, שליכט אקרילי, או כול חומר אחר שאינו סופג.

חומר זה אינו ניתן לישום חשוב להזכיר חומר זה אינו חומר איטום. חומר זה נועד בכדי למנוע ספיגת רטיבויות בקיר החיצוני על ידי זה שהוא דוחה את המים וכול חומר נוזלי אחר ובכך מקנה אטימה מוחלטת.

איטום בסילר
איטום בסילר בקיר חיצוני

איטום בסילר ותפקידו

תפקיד הסילר מעבר לכך שהוא חומר דוחה מים ועוזר מאוד לאיטום ובידוד הקירות. שכבת איטום בסילר, מגנה ומאריכה את חייו של האבן החיפוי, מפני תנאי מזג האויר UV ועוד וירוסים שנמצאים האוויר.

במידה ויש חדירה של מים בקיר החיצוני מומלץ לעשות בדיקה מקיפה ולבדוק מאין היא מגיעה ולבצע את האיטום לפני התזת הסילר. הסילר מסוגל ודוחה סדקי שערה דקיקים ביותר ולא מוקדים שאינם אטומים או סדקים רחבים. את הסילר לא ניתן להתיז על גבי תיקונים שעדיין לא התייבשו, על מנת שלא ליצור כתמים או הכלאה של הרטיבות.

לפני ביצוע איטום בסילר מומלץ לשטוף את קירות המעטפת על ידי מכונת שטיפה בלחץ על מנת להוריד כול שכבת אבק ולכלוך. ולהבטיח הדבקה מושלמת של הסילר על האבן.

מומלץ מאוד לכסות ולהסתיר כול שטח ואזור בו אנו לא מעוניינים שיתלכלך מהסילר כגון משקופים וחלונות וגם את הקרקע, ואפילו רכבים שנמצאים בסביבה. הסילר הינו חומר שקוף ואינו נראה על גבי האבנים אבל על גבי משטחים אחרים יופיעו נקודות שאותם היה קשה להסיר.

את הסילר אנו מורחים בשכבה אחידה מלמעלה למטה. ומה שחשוב לוודא זה את ההספגה המלאה של הסילר באבן. זמן הייבוש של האבן הינו אינדיבידואלי לאבן ולתנאי מזג האוויר כמובן שלא נבצע התזה כאשר קיים חשש לגשם באותו היום. במהלך היישום של הסילר הקיר מקבל מראה רטוב ומבריק אך מראה זה יעלם בהתאם לאבן.

עוד מהשירותים שאנו מציעים – איטום גגות, עבודות איטום בסנפלינג, ניקוי חלונות בגובה, תיקון/ החלפת מרזבים ועוד עבודות גובה נוספות…

מעוניינים במידע נוסף אודות איטום בסילר? התקשרו עכשיו ל- 050-2132700
או השאירו פרטים ונשוב אליכם עם הצעת מחיר


לא רוצים לחכות?


התקשרו עכשיו

קצרים בזמן? השאירו פרטים ונשוב אליכם

גלילה לראש העמוד
Call Now Button050-2132700 דילוג לתוכן