איטום גגות

איטום גגות הינו עולם רחב ומגוון עם אין ספור חומרים ואביזרים שמתעדכנים בכול יום. המטרה החשובה ביותר היא לבחור את חברת האיטום המתמחה ולא את החברה הזולה . כיוון שישנם המון חומרים לישום איטום הגג אנו חייבים לדעת את כללי היסוד באיטום הגג ובכלל. כלל ראשון הינו התאמת חומר האיטום לתשתית הגג. תמיד נבחר לאטום את הגג באותה המשפחה של האיטום הקיים כרגע על הגג . 

אז ככה ישנם כמה משפחות איטום.

 1. המשפחה הביטומינית.
 2. המשפחה האקרילית ופולימרית.
 3. המשפחה הפולאוריטנית.
 4. ועוד כמה שיטות איטום גגות למיניהם.

המשפחה הנפוצה ביותר בבתים אורבנים הינה המשפחה הביטומנית. ממנה מפיקים את הזפת החם שזוהי השיטה המיושנת איטום גגותוהותיקה אך השיטה עצמה יעילה וזולה יותר כמובן בישום נכון  ומקצועי. חומרים ביטומניים משחתיים {זפת קר} בחומרים אלו נשתמש אך ורק לאיטום גגות מקומי ובמוקדים אשר לא ניתן להלחים את היריעה בגלל חוסר גישה . או במריחה על גביי החיבורים בין היריעות. וגגונים קטנים ועדניות. גם היריעות שלנו עשיות מחומר ביטומני שמחולק ל 2 שכבות של זפת ויריעה פנימית שאוחזת בניהם ונותנת  להם את הגמישות והעמידות. היריעה מכוסה בגריגת על מנת לשמר על אורך חייה מקרינת ה UV.

היריעות הביטומניות הינם השיטה הטובה ביותר לאיטום גגות שטוחים וחשופים . זאת המשפחה הביטומנית ומשפחה זו תיקשר אחת לשניה בצורה הטובה והעמידה ביותר לאורך שנים ארוכות. כמובן ובלי קשר לפני ישום של כל שיטת איטום נמרח חומר יסוד מקשר. חומרי איטום גגות אקריליים או פולימרים הינם חומרים משחתיים המיושמים במריחה חומרים או בהתזה . איטום גגות בשיטה זו הינו איטום טוב אבל מומלץ ביותר להשתמש בו על גביי גגות משופעים היטב משום שאחד מחסרונותיו בעמידותו בתנאי מים עומדים ובכול מוקד בו המים לא יתנקזו החומר ינזק . בחומרים אלו נשתמש על גבי גגות קטנים או  תיקונים.

כמובן שישנם בשוק עוד מגוון של שיטות איטום גגות כמו השיטה הפוליאריטנים המשחתייים .או יריעות PVC,EPDM ,TPO. לסיכום הדבר החשוב ביותר בבחירת שיטת האיטום .היא ליישם  את האיטום החדש מאותה משפחת האיטום שקיימת לפניי . אלא אם כן הוחלט לקלף את האיטום הישן וליישם איטום חדש ממשפחה שונה. כלל שני הינו נקיון שטח הגג מכול עצם ופריט אשר מפריעים לנו ליישם את האיטום .נטאטא ונשטוף את הגג בצורה מושלמת. 

כלל שלישי לפניי הישום חובה להשתמש בחומר יסוד מקשר .אשר יקשר את שיטת האיטום שנבחרה לחומר האיטום שנבחר . כלל רביעי וחשוב מאוד מומלץ לקחת בחשבון ולהתחשב במצבם של השיפועים והמדות בגג . כלל חמישי וחשוב מאוד הוא תקינותם של המרזבים, המרזבים צריכים להיות פעילים וללא כשלים וסתימות על מנת  שניצור ניקוז חלק של המים דרך המרזב מהמפלס העליון אל הקרקע. צורת הניקוז בגג חשובה מאוד על מנת לשמור על גג יבש ובריא .

אנו נותנים שירותי איטום גגות באזורים:

 • תל אביב
 • חולון
 • בת ים
 • שרון
 • ראשון לציון
 • רמת גן
 • גבעתיים
 • כפר סבא

התקשרו עכשיו ל- 050-2132700 או השאירו פרטים ונשוב אליכם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד!


לא רוצים לחכות?

קצרים בזמן? השאירו פרטים ונשוב אליכם