איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

בשנים האחרונות אוחזת בישראל תזזית של שיקום מבנים והתחדשות עירונית בכל הרמות ובכל הסוגים של התכניות.

בין היתר, משקמים מבנים שברור שהם פגומים בגלל פגעי מזג האוויר, בנייה רשלנית, הזנחת התחזוקה של הקירות מבחינת איטום וצביעה ופגיעה חיצונית ופנימית בגלל נזקי לחות.

קירות של מבנים כאלה שנמצאים במצב גרוע כל כך זקוקים לחידוש איטום ושיקום קירות רציני עוד לפני שמנסים לשפר את מצבם על ידי צביעה חיצונית, כך שזה דורש איטום ושיקום קירות חיצוניים בסנפלינג.

 איטום קירות חיצוניים בסנפלינג
איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קיר חיצוני בסנפלינג

זוהי פעולה שהיום עושים אותה מקצוענים בענף הבנייה שגם מתמחים בטכניקות עבודות בגובה המוסמכים לכך.

מה חשוב לדעת על איטום קירות חיצוניים?

קירות הבנויים בשיטה המסורתית בנויים כך שהשכבות שלהם אינן עמידות בפני רטיבות מבחוץ ונזילות מבפנים ללא איטום מיוחד.

בשיטות שיש היום לצרכי איטום קירות חיצוניים משתמשים אמנם בחומרים מודרניים שהשתפרו פלאים והם היום הרבה יותר יעילים ועמידים, אבל הם מחייבים ידע בעבודה אתם, היכרות טובה ומעמיקה עם התכונות שלהם ובעיקר יכולת ומיומנות ידנית ומוטורית במריחה ויישום של האיטום.

לשם כך אנחנו משתמשים בעובדים שעברו הדרכה מקצועית והסמכה הן בעבודות איטום ושיקום קירות חיצוניים והן בעבודות גובה ובעיקר בסנפלינג.

ההשתלמות המתמדת בחומרים החדשים שיוצאים כל הזמן לשוק מחייבת אותם גם להתחדש כדי לעבוד רק עם השיטות הטובות ביותר בתחום איטום ושיקום קירות.

איטום קירות חוץ
איטום קירות חוץ

למה דווקא איטום קירות חיצוניים בסנפלינג?

הגישה המיושנת קובעת שנושא איטום קירות חיצוניים וצביעתם מתבצעת על ידי הקמת פיגומים.

אולם יש כמה סיבות למה לא לעבוד עם פיגומים ודווקא לאטום בסנפלינג:

  • המתקנים המגושמים האלה פוגעים קשות באורח החיים ובשגרה של הדיירים במגבלות הפיזיות שהם יוצרים.
  • גורמים לנזק אדיר לגינה ולחצר.
  • מפרים את הפרטיות של הדיירים לאורך זמן רב מדי.
  • הם אינם בטיחותיים כפי שנהוג לחשוב.
  • תאונות רבות בענף הבנייה נגרמות דווקא בגלל הפיגומים הלא בטיחותיים.
  • הפיגומים גם מייקרים מאוד את העבודה, ולכן עדיף לוותר עליהם.
  • הוסיפו לכך את העובדה שפיגומים אינם מצליחים להגיע לכל הקומות של רבי הקומות שנהוג לבנות היום ולכן אין בכלל טעם לחשוב עליהם.
  • ולצערנו שמענו על מאות מקרי פריצה לדירות שהפיגום הזמין.
איטום קירות חיצוניים בסנפלינג
איטום קירות חיצוניים

איטום קיר חיצוני בסנפלינג ברבי קומות?

הפתרון היחיד שנותר לבניינים כאלה הוא סנפלינג ושימוש בבמות הרמה מיוחדות. כל אלה דורשים עובדים מיומנים ומוסמכים לעבודות בגובה שעובדים כצוות שבו אחד מטפל באיטום קירות חיצוניים והשני מגיש לו חומרים וכלים ומגבה אותו כנושא כלים.

זו גם הסיבה לכך שכל שעת עבודה כזאת יקרה מאוד בגלל הערך ורמת המיומנות וההכשרה של העובדים, שמתמחים בביצוע איטום קיר חיצוני בסנפלינג בשיטה האפשרית היחידה שנותרה לנו ברבי קומות.

חדירת המים גורמת להתרחבות סדקים ונימים ויוצרת עובש על הקירות. השלב הראשון הוא לייבש את הקירות ולטפל בסדקים ובטיח המתפורר, לפנות כל חומר שניזוק ואינו יכול לשמש עוד כחלק מהקיר.

רק אחרי שמגלים את עומק הנזק ומנקים אותו מתחילים לשקם את הקירות ולסתום את הסדקים והחורים, ולבסוף מורחים חומרי איטום חדישים ועמידים.

עד כמה עמוק השיקום?

עומק השיקום כעומק הנזק ולכן אם הלחות חדרה עד הבטון עצמו והחלה לפגוע גם בברזלי הזיון יש לטפל גם בהם, למרות שהנזק לא חייב להיות קטסטרופלי ברוב המקרים.

כל בניין נבחן לגופו ומותאם לו הטיפול שלו עם העלויות של החומרים התקניים שמבטיחים איטום מוחלט ושיקום מהיסוד, כולל הורדת חלקים רופפים, ניקוי חלודה מהברזלים, שטיפה מלכלוך שנגרם ועבודה עם החומרים.

את מחיר העבודה תקבלו לאחר התייעצות עם איש מקצוע שיעריך את הנזק, הזמן והעבודה שיידרשו ויתמחר זאת בהתאם. התמחור לוקח בחשבון גם את הסנפלינג וגם את היקף העבודה, מהקטנה ביותר ועד הגדולה והיסודית. זה יכול להתחיל באלף שקלים ולהסתיים במאות אלפי שקלים לבניין שלם.

אנו במרומיו מציעים לכם שירותים נוספים בנוסף לאיטום קירות חיצוניים בסנפלינג: תיקון / החלפת מרזבים, איטום חלונות בגובה, איטום גגות, ניקוי חלונות בסנפלינג ועוד!

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים 050-2132700 

גלילה לראש העמוד
Call Now Button050-2132700 דילוג לתוכן