צביעת קירות חיצוניים בסנפלינג

לקחת בית ישן ולשפץ אותו גם מבחוץ זו אחת המגמות שאנחנו רואים בשנים האחרונות בענף הבנייה.

כל התכניות שמוצעות להתחדשות ושיפוצים לבניינים שלא צריך להוסיף להם תוספות בנייה אבל מומלץ בהחלט לחדש את הקירות החיצוניים שלהם עושות את שלהן.

כשאתם באים לבקש הצעת מחיר לקבלני צביעה של קירות חיצוניים שימו לב לכך שהם מחזיקים בכל הרישיונות שנחוצים לשני נושאים עיקריים:

  • הסמכה לעבודה בגובה בסנפלינג משום שאי אפשר היום לעבוד על קירות חיצוניים מבלי להתמחות בכך. עבודה בגובה יכול לעשות רק מי שהוכשר לכך והם עובדים בעיקר בצוותים בגלל המורכבות שלה.
  • ידע וניסיון בכל הטכניקות והחומרים המודרניים שמחליפים את החומרים הישנים בכל הקשור ליעילות, לעמידות למראה ולתוצאות טובות יותר.

אנו במרומיו מספקים שירותי עבודות גובה ועבודות איטום שונות כגון:

צלצלו אלינו עוד היום! 050-2132700

צביעת בתים משותפים

מגוון אפשרויות אסתטיות יותר

הבשורה שמציעים היום אנשי המקצוע של ענף הבנייה היא שמגוון החומרים שבהם משתמשים היום גם לצורך הבנייה וגם לצורך הצביעה מאפשרים לכם לשקם את הבניין ולשפר את המראה המקורי שלו אפילו יותר ולהשביח את ערכו.

כשאתם מבקשים הצעת מחיר מאנשי המקצוע בקשו לדעת מהן כל האפשרויות שעומדות בפניכם, משום שתגלו שעל הדרך אפשר גם לבצע שיקום קירות ואיטום טוב ויעיל יותר ואפילו לשפר את מראה הקיר בעזרת שימוש בחומרים אסתטיים יותר.

צבעים מודרניים הם צבעים טובים יותר, מגוונים יותר, עשויים חומרים שמחזיקים מעמד זמן רב יותר ובעלי כושר איטום ושיפור מראה הבניין.

זה כמובן נוסף לחומר המקשר שמורחים מתחת לצבע כדי להגביר את העמידות ולשמור עליו.

למה לצבוע בניין?

  • תחזוקה שוטפת. אל תזניחו את זה גם אם הבניין נראה נהדר. זה רק אומר שהעבודה שעשו למענכם הייתה טובה ואתם מגיעים לצביעה הבאה במצב מצוין שאינו דורש שיקום ותיקונים רבים.
  • בניינים מוזנחים יפיקו מכך תועלת כאשר ישפצו אותם ויתקנו נזקים שעלולים למוטט ולערער את הקירות ואת היסודות והתשתית.
    ככל שיעשו את זה מוקדם יותר כך יהיה טוב יותר ולכן מומלץ בכל זאת להקפיד על סבב צביעה בכל כמה שנים. זה לא רק ישפר את המראה זה גם ימנע מהבניין להתפרק ולהזדקק לעבודות מקיפות ויסודיות יותר. הבדל נעוץ כמובן במחיר של העבודות. גם אם צריך לשלם הרבה לעבודת השיפוץ שקודמת לצביעה הרי שבפעם הבאה הסכום יתקזז עם הצביעה בלבד.
  • כל צביעה מחייבת בדיקת מצב התשתיות ולכן על הדרך אתם מקבלים בדיקת מצב שמגלה ליקויים, סדקים, חורים ועוד בעיות שיש לפתור אותן. על הדרך תרצו בוודאי גם לתקן מרזבים או תשתיות נוספות ובכך לשפר את מצב הבניין למגורי הדיירים.

צביעה של קירות עושים רק בסנפלינג

פעם היו משתמשים בפיגומים כדי להגיע לכל קומה. היום אין מספיק פיגומים שיכולים להגיע לגובה של רבי קומות ומשום כך משתמשים בסנפלינג.

סנפלינג הוא אחד מהמקצועות של העבודה בגובה שדורשים הכשרה מיוחדת והוא דורש עבודה בצוותים משום שאחד מהם עובד על הקיר והשני מטפל בחומרים ובציוד ועוזר.

התמחור של עבודות סנפלינג עדיין יהיה זול יורת מעבודות על פיגומים אבל איכות העבודה ואיכות החיים בזמן הצביעה והשיקום שונה משמעותית.

הרבה יותר יעיל לעבוד בסנפלינג שמגדיל את הנגישות לכל מקום על הקירות החיצוניים בבניין רב הקומות.

עלויות

מצד אחד, עלויות החומרים והעובדים יכולות להיות שונות משמעותית מהמחירים שהיו נהוגים פעם, אבל מצד שני היעילות של העבודה והזמן הקצר שהיא לוקחת בזכות הסנפלינג הופכות את הצביעה של הקירות החיצוניים לכדאית.

התשלום הוא על הערך של העבודה בגובה רב ועל המיומנות וההכשרה של העובדים. עבודות קטנות יכולות להתחיל במחירים כמו כמה מאות שקלים בצורה נקודתית אולם משום שבדרך כלל צובעים את כל הבניין זה עשוי להסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים לכל הדיירים.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן