ניתוק וחיזוק אריחים

מחפשים מידע על ניתוק אריחים או חיזוק אריחים?

בשנים האחרונות רוב הבתים המשותפים החדשים שנבנו ונבנים בארץ, מחופים באבן. בין אם זאת אבן שיש מאבן טבעית, או אבן חברונית שאינה טבעית,אריחים למיניהם אבני פסיפס או כול סוג אבן אחרת.

אבנים אלו הודבקו לקיר המעטפת החיצונית על ידי דבק שיש / שיטות אחרות ורק בשנים האחרונות יצאו תקנים חדשים לגביי עיגון של האבנים לקיר בכול מיני שיטות. בעיה זו נפוצה בארצנו וזאת בשל הבעיה שעם הזמן ותזוזות הבניין במיוחד בשנים הראשונות , אבנים גדולות אלו החלו להנתק מהמעטפת הקיר החיצוני וליפול ארצה לכן חשוב לבצע חיזוק אבנים.

בעיה זו אינה רק בעיה אסתטית שגורמת גם להורדת ערך הבית, או נזק לרכוש רכבים וכדו', אלא גם בעיה מסוכנת. במידה וקיים סיכון כזה יש לטפל בו במיידית. אבנים אלו שאינם מעוגנים לקיר וניתקים מהקיר נשמטים ארצה ומהווים סכנה ממשית לעוברי אורך ולתושבי הבניין ובמיוחד לילדיהם. אבן ולו הקטנה שבניהם שנופלת מגובה רב נמצאת עם יכולת לפצוע אנושות.

ניתוק אריחים

חיזוק אריחים: מהו הפתרון?

לשם כך אנו בחברת במרומיו מתמחים בעבודה מסוג זה על ידי ניתוק אריחים מבוקר של האבן, או חיזוק אריחים של האבן ועיגונה לקיר. חיזוק אבנים נופלות הינה עבודה מורכבת הדורשת ניסיון רב משום שיש צורך לחדור את האבן ללא החלשתה ומצד שני החדרת עוגן יציב לתוך קיר הבניין.

כל התקנה של עוגן כוללת מספר פעולות בכלים שונים:

קידוח באבן, קידוח בקיר עד לבטון, הרחבת קוטר הקידוח באבן להחדרת העוגן, יצירה של פאזה באבן וכיסוי של החור ע"י חומר בגוון האבן.

ביצוע חיזוק אריחים נעשה לרוב עם אותם האריחים הקיימים על ידי קידוח במרכז האבן עם מקדח מיוחד וחיזוקה עם בורג דפיקה ודיבל מתאים אשר עוגן את האבן לקיר ובכך פותר את הבעיה. על מנת לתת לאבן את המראה המקורי בנקודה בה קדחנו אנו נכסה את החור בחומר בגוון האבן. ישנה האפשרות שנאלץ לפתור גם בעית איטום מסביב לאבן.

עבודה לא נכונה ולא מקצועית לא רק שאינה משיגה את המטרה היא אפילו עלולה להחליש ולפגוע באבן עצמה. הברגים עצמם מחויבים להיות ברגים מגלוונים עמידים בקורוזיה ומונעי חלודה.

ישנה האפשרות השניה שבמקום לעגון את האבנים ניתן לנתק את כול האבנים מהקיר ולשפץ את   המעטפת החיצונית בטקסטורה חדשה כמו טיח או שליכט צבעוני אקרילי וכדו' ובכך ליצור שקט תעשיתי לשנים ארוכות.

רוצים לדעת עוד? צרו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית!

התקשרו עכשיו ל- 050-2132700 או השאירו פרטים ונשוב אליכם עם הצעת מחיר


לא רוצים לחכות?


התקשרו עכשיו

קצרים בזמן? השאירו פרטים ונשוב אליכם

גלילה לראש העמוד
Call Now Button050-2132700 דילוג לתוכן