אינסטלציה בסנפלינג

על מה אתם חושבים כשאתם חושבים על עבודות אינסטלציה בגובה או על עבודות אינסטלציה בסנפלינג? לבטח על אינסטלטור הדופק על דלת הבית שלכם, בוחן את האזור בו נדרשת עבודה איכותית של אינסטלציה, ביצוע העבודה ולחיצת ידיים.

בפועל? לא אחת מהעבודות המתבצעות בתחום האינסטלציה, מתבצעות מחוצה לו. הסיבה? ישנם לא מעט צינורות המפוזרים על הקירות במעטפת החיצונית של הבית.

דרכנו תוכלו ליהנות משירות אינסטלציה בסנפלינג: שירות המגיע לכל פינה ולכל מקום על הבניין שלכם.

"במרומיו": עבודות אינסטלציה בגובה – 050-2132700

עבודות אינסטלציה בגובה
עבודות אינסטלציה בגובה

איך מבצעים עבודת אינסטלציה בסנפלינג ובכלל?

לפני ששוברים, בודקים ומחליפים, נדרש ידע רב לטיפול בבעיות אינסטלציה. החברה שלנו מתמחה במתן שירות מקצועי ומהיר המבוסס על גילוי ואיתור נזילות וכל צורך או בעיה ומתן פתרון מקצועי.

כשמדובר בעבודות אינסטלציה בסנפלינג, נדרשת הבנה מעמיקה בחיבורים שבין הצינורות, איזה צינור מתחבר למה ועל איזה אזור בחלל הוא משפיע.

מעבר לעבודה המתבצעת באזורים הפנימיים של הבית, ישנם גם האזורים החיצוניים שעליהם משתלבות לא מעט תעלות וצינורות – גם בהן נדרשות לא אחת עבודות אינסטלציה בגובה.

אילו צינורות נמצאים בחלקו החיצוני של הבית?

עבודות אינסטלציה בסנפלינג מתבצעות על ידי אינסטלטורים המיומנים בעבודה בגובה. נדרשת מיומנות וניסיון רב בכדי לבצע עבודות אלו, ודרכנו הן מתבצעות על ידי אנשי המקצוע המובילים ביותר. אם כן, מתי נדרשות עבודות אינסטלציה בגובה?

במקרים בהם יש צורך בבדיקה תקופתית, בהתקנה, סידור, איגוד, וקיבוע הצינורות, או הרכבה והחלפה או תיקון צינור או פיצוץ צינור, ופתיחת סתימות של אחד מסוגי הצינורות כמו :

  1.  הצמ"ג – צינורות שהם בעצם צינורות המרזבים שמובילים את מי הגשם מהגג אל הקרקע.
  2. צינורות מי הביוב ושפכים, שהם בעצם קולטים את האסלות אל תוך שוחות הביוב ישירות. לרוב אלו בדרך כלל צינורת בקוטר של 4 צול מ PVC פלסטיק אפור, או לחילופין יציקה גרמנית או אסבסט.
  3. צינורות שפכים של מטבחים ושל כיורים, שגם הם נשפכים ישירות אל תוך שוחות הביוב. בדרך כלל, גם אלו צינורות ברזל או צינורות PVC פלסטיק אפור.
  4. עבודות אינסטלציה בגובה נדרשות גם כאשר ישר צורך בבדיקה, טיפול וניקוי או החלפה וקיבוע של צינורות הניקוז של המזגנים. לא אחת המזגן יושב על הקיר החיצוני לבית, ולשם  כך נדרשת עבודת אינסטלציה בסנפלינג מבחוץ.
  5. טיפול ובדיקה תיקון והחלפה וקיבוע של צינורות ההזנה של המים משעון המים בקרקע אל הכניסה לבית. גם צינורות אלו עשויים מצינורות ברזל או פלסטיק, או צינורות נחושת, SP, פאקס גולד וכדומה.
  6. עבודת אינסטלציה בסנפלינג כוללת גם צינורות הזנת גז. צינור הגז עשוי מנחושת שאותו מכניסים לצינור פלסטיק שצבעו לרוב צהוב.
  7. איגוד וקיבוע צינורות תקשורת וכבלים למיניהם

אינסטלציה בסנפלינג

כפי שאת רואים, ניתן למנות לא מעט צינורות המשולבים על חלקו החיצוני של הבית. במרבית המקרים, צינורות אלו ישולבו בבניינים משותפים ישנים. במקרים ובהם ישנם כשלים או ליקויים בצינורות, לא מבצעים את עבודות התיקון בצורה עצמאית לעולם.

בכדי ליהנות מנגישות מלאה אל אזורים אלו, נדרשות עבודות סנפלינג המתבצעות על ידי אנשי מקצוע המכירים היטב את רזי האינסטלציה, תוך שהם מיומנים בעבודה מסוג זה.

חוץ מעבודות אינסטלציה בסנפלינג, אולי יעניין אתכם לקרוא על – איטום בסנפלינג.

וכמובן שלקבלת מחיר והתייעצות צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן