תליית שלטים על בניינים משותפים

תלייה של שלטים על בניינים משותפים היא עבודה מאד מקצועית אשר דורשת מיומנות רבה של העובדים. צוותי המשימה שלנו מבצעים תלייה של שלטים בגדלים שונים מעל בניינים בכל גובה נדרש. 

תלייה של שלטי פרסום 

חברות רבות מעוניינות לפרסם את המוצרים שלהן ולכן הן קונות שטחי פרסום בבניינים בגבהים שונים ומעל צירי תנועה מרכזיים כמו מעל נתיבי איילון בתל אביב.

עבודה של תליית שלטים כרוכה בתכנון מדוקדק של כל פרויקט כדי להתאים הציור הנדרש לכך. אנו משתמשים במתקני הרמה בטיחותיים המגיעים עד גובה של כמה קומות. העובדים אשר קשורים ברתמות, עומדים על המשטח היציב ותולים את השלט. אחד הנושאים החשובים במהלך זה הוא לתפוס כיאות את השלט כך שלא ייפול למטה, דבר שעלול לפגוע בעוברים ובשבים.

אנו נוקטים משנה זהירות בכל המהלכים הללו, שולחים צוות של עובדים בחלוקה ברורה של העבודה ביניהם כדי שפעולת התלייה תסתיים בהצלחה וזאת בכל גודל של שלט ובכל משקל. סוג התלייה משתנה אם מדובר בשלט נתלה, או בשלט שמדביקים באופן ישיר על הקיר הגבוה מלמעלה כלפי מטה. 

תליית שלטים
תליית שלטים

הנקודות החשובות ביותר בעת תליית שלטים 

מי שמבצעים את תליית שלטים הם עובדים שלנו שעברו הכשרה ייעודית ויש להם תעודות המסמיכות אותם לעסוק בגובה באמצעות הסנפלינג לאחר שלמדו הן את הפאן התיאורטי והן את הפאן המעשי של עבודות מסוג זה. העובדים מצוידים במיטב הציוד והאבזור ורותמים את עצמם על פי הוראות החוק המותאמות לנושא הסנפלינג, כדי ליצור מעטפת שלמה של בטיחות ללא פשרות.

אנו מפעילים ביטוח מקיף וייעודי כך שכל המיזמים שאותם אנו מבצעים הם מכוסים מבחינת הביטוח עבור כל צרה שלא תבוא, כולל ביטוח עבור צד ג' אם מישהו חלילה ייפגע בעת תליית השלט.

הניסיון שלנו בתליית שלטים 

בשנים האחרונות ביצענו הרבה מאד פרויקטים של תליית שלטים פרסומיים בגדלים שונים בכל רחבי הארץ. הן שלטי חוצות שבהם מחליפים בכל תקופה את המדבקה כדי שהנהגים יראו את המודעות הפרסומיות והן מעל בתים בעלי כמה קומות בודדות ובניינים מאד גבוהים.

בבניינים הגבוהים העבודה מתבצעת באמצעות הסנפלינג. העובדים יורדים במיומנות מהגג ולאט לאט תולים את השלט או מדביקים אותו תוך מתן חשיבות למתיחת הפרסום על גבי המבנה. ההדבקה נעשית בתשומת לב רבה, כדי שהמדבקה לא תתקפל והצופה יוכל לראות את מלוא השילוט וגם את מלוא הכיתוב הרשום בו.

הרזומה העשיר שלנו הוביל עסקים רבים בתחום הפרסום והשילוט להזמין אותנו לתליית השלטים המורכבים ביותר במקומות בעלי קשיי נגישות ולכן האופציה היחידה היא לבצע זאת בסנפלינג. 

אם גם אתם עוסקים בתחום זה ומחפשים צוותי עובדים שאפשר לסמוך עליהם, דברו אתנו ונשמח להראות לכם תמונות של עבודות מקצועיות שביצענו.

אולי יעניין אתכם גם:

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן