תליית שלטים בגובה

תליית שלטים בגובה
שירות מקצועי של תליית שלטים בגובה

בעוד ישנם שלטים או תמונות שתוכלו לתלות בכוחות עצמכם ללא כל עזרה חיצונית, ישנם מקרים בהם אתם זקוקים לשירות מקצועי של תליית שלטים בגובה. חברת "במרומיו" מתמחה בעבודות על הגובה, כך שאתם יכולים להיות שקטים ולהישאר על הקרקע, תוך הידיעה שיש מי שמבצע עבורכם את העבודה!

מתי ומי צריך שירות של תליית שלטים בגובה?

אתם רוצים להכריז על מבצע או לקדם פרסומת? על מנת להפיץ אותה לכמה שיותר קהלים ולהפוך אותה למשמעותית ובעלת נוכחות, עליכם לתלות אותה גבוה מאד. תליית שלטים בגובה יכולה להתבצע על גבי בניינים בתוך העיר וגם בדרכים מרכזיות על גבי בניינים הממוקמים בלוקיישן אסטרטגי. עבודת התלייה מתבצעת במלוא הזהירות ועל ידי תקני הבטיחות המחמירים ביותר – זאת על מנת להבטיח שמלאכת תליית השלט תוכתר כהצלחה גדולה.

אנחנו תולים את מגוון השלטים: שלטי לוגו של בתי עסק ועד שלטי פרסומת זמניים. אנחנו עובדים מכל גובה – כך שניתן לתלות דרכנו את מיטב השלטים גם על בנייני מגורים המאופיינים במספר קומות מועט, ועד בניינים עם מספר קומות רב המאפיינים במרבית המקרים בנייני משרדים או בנייני יוקרה. התלייה מתבצעת על ידי צוות מקצועי בטכניקות מתקדמות ובטיחותיות, בין היתר באמצעות עבודות סנפלינג. העבודה המתבצעת אצלכם היא עבודה מהירה, בטוחה ובעלות הוגנת.

שירות מקצועי של תליית שלטים בגובה

שירות מקצועי של תליית שלטים בגובה – עבודה על הגובה

עבודה על הגובה אינה עבודה שדומה לשום דבר אחר: ישנם אנשים המאבדים את שיווי המשקל שלהם על הגובה, כך שאנשים שאינם מיומנים בעבודה שכזו ומנסים בכל זאת לתלות שלט בכוחות עצמם, מסכנים את עצמם. הצוות שלנו מיומן בעבודה מכל גובה – הכל על מנת להבטיח עבודה יסודית ובטוחה במעמד תליית השלט שלכם.

ההקפדה על תקני הבטיחות רלוונטית לאורך כל התהליך: ראשית, עם אחזקת השלט תוך כדי תלייתו. חשוב מאד להחזיק בו בצורה מבוקרת ובטיחותית, זאת בכדי למנוע את נפילתו מידיהם של אנשי המקצוע. כמו כן, חשוב לתלות אותו בצורה מבוקרת ויסודית, תוך שמוודאים מעל לכל ספק שהוא תלוי בצורה בטיחותית – רגע לפני הירידה מהגובה. על מנת להבטיח שההתקנה תתבצע על הצד הטוב ביותר, יש צורך לא רק באנשי מקצוע מובילים, אלא גם בציוד איכותי.

עבודות גובה נוספות שאנחנו מציעים:

התמודדות עם משקלים כבדים תוך כדי התלייה

לא מעטים אלו שניסו בכוחות עצמם להתנסות בתליית שלטים בגובה. מעבר לכך שאלו שעושים זאת מסכנים את עצמם, הרי שהם גם מסכנים את הסביבה. נסו לדמיין לעצמכם שלט שלא נתלה על פי התקנים הנדרשים, הרי שהוא יכול ליפול על עוברי אורח ולגרום לתאונות מצערות ונזק רב. החברה שלנו מתמחה במלאכת תליית השלטים בכל גודל ובכל משקל, כך שאתם יכולים להיות שקטים כי הצוות המבצע עבורכם את העבודה, הינו צוות מנוסה ומיומן בעבודות מסוג זה המתבצעות על הגובה.

תליית שלטים בגובה אם כן לא מבוססת רק על עבודה על הגובה, אלא נדרש גם כוח פיסי של אנשי המקצוע, שכן עליהם לאחוז בשלטים לאורך כל העבודה. אנו מתאימים את סוג התלייה בהתאם לתנאי השטח, כאשר מטרת העל בכל מקרה היא בטיחות. באפשרותנו לתלות את השלטים שלכם באמצעות סנפלינג, אך גם באמצעות פיגום ייעודי או במות הרמה.

אם אתם מחפשים שירות מקצועי של תליית שלטים בגובה, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן