במרומיו מספקים לכם טיפים לניקוי חלונות מקצועי

החלונות שלנו, בין אם הם נמצאים בגורד שחקים, בבניין מגורים או בבית פרטי – עליהם להיות תמיד נקיים שכן חלונות נקיים הם כאלה שמשדרים אווירה טובה, אסתטית ופתוחה כמו גם נעימה יותר. 

בשל כך בין אם מדובר בניקוי חלונות סטנדרטי לבין אם מדובר בניקוי מקצועי בגובה, שנועד לבניינים או ניקוי חלונות בגורדי שחקים: חשוב לדעת כיצד מנקים את החלונות בצורה הטובה והמקצועית ביותר. 

כדי שגם אתם תוכלו לנקות את החלונות הצורה מקצועית, המומחים של חברת 'במרומיו' חברה המספקת ניקוי חלונות בגובה ושלל עבודות מקצועיות בגובה כמו איטום, צביעה תיקונים ועוד – מקנים לכם כמה טיפים לניקיון חלונות בצורה מקצועית: 

טיפים לניקוי חלונות מקצועי

שימוש בחומרים איכותיים – השתמשו בניקוי החלונות בחומרים איכותיים וכאלה שלא שורטים או משאירים כתמים על גבי החלונות. התאימו את חומר הניקוי לסוג החלון (זכוכית או חומר אחר) ושימו לב כי החומר לא פוגע במרקם של הזכוכיות כמו גם במסגרות ואדני החלון.

ניקיון משני הצדדים – נסו למצוא שיטות יעילות לניקיון החלון משני הצדדים. ניקוי כזה יקנה לכם את האופציה לנקות את החלונות ללא פירוק מעיק שלהם. כיום ישנם שלל גאדג'טים שעוזרים לנקות את החלון משני הצדדים בקלות וללא פירוק, כאשר באמצעות כלים מתקדמים אלה ניתן לבצע ניקיון יעיל יותר.

עבדו בבטיחות – אם אתם מנקים חלונות בגובה חשוב לעבוד עם מקסימום בטיחות. אם מדובר בגובה של חלון סטנדרטי כמו כזה שנמצא בבית פרטי: היעזרו בסולם בטוח ויציב אך וודאו כי ישנו מישהו ששומר על יציבות הסולם ועוזר לכם לעבוד בבטיחות. בנוסף חשוב בניקוי חלונות בגובה לא לנקות לבד אלא להיעזר בחברה מקצועית העוסקת בתחום כמו בחברת ' במרומיו'. לנו ישנם כלל הכלים הדרושים לניקוי חלונות בגובה כמו ציוד סנפלינג, סולמות, כלים מקצועיים וכלי ניקוי טובים המקנים לנו את היכולת לנקות חלונות בצורה בטוחה יותר וגם יעילה יותר.

אל תוותרו על הברקת החלונות – אם סיימתם לנקות את החלונות, שטפתם אותם טוב וניקיתם את כל מה שסביבם: חשוב להבריק את החלונות. השתמשו בחומרי הברקה ייעודים ובמטליות המתאימות להברקה שאינן שורטות את החלונות. בכך תוכלו ליהנות מהתוצאה הטוב ביותר.

לא לוותר על הברקת חלונות
לא לוותר על הברקת חלונות

הגנו על החלונות שלכם – בימים של סופות חול קשות, של ברד וגשמים כבדים מומלץ להגן על ניקיון החלונות שלכם על ידי הורדת התריסים על גבי החלון בכל תוכלו למנוע הצטברות של אבק רב, של עלים, של בוץ ועוד ותוכלו לשמור על מראה חלון נקי.

בחרו בחלונות קלים לניקוי – כאשר אתם בוחרים את החלונות לבית שלכם (וזאת במידה ואתם בונים את הבית לבד) שימו לב כי החלונות של הבית יהיו קלים לניקוי ופירוק. בכך תוכלו לנקות אותם בצורה טובה מהירה ויעילה יותר.

בחרו חברה מקצועיות לניקוי החלונות – חשוב לבחור חברה מקצועית לניקוי חלונות. חברה מסוג זה תקנה בטחון בניקיון, כלים מקצועיים שיטות ניקיון ייחודיות, שמירה על ניקיון החלון לטוח ארוך, עובדים מיומנים ומבטוחים על ידי חברת ביטוח וזאת לניקיון חלונות בגובה כאשר חברת במרומיו מספקת את כל השירותים שהזכרנו לניקוי חלונות.

לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות מניקיון חלונות בצורה איכותית יעילה ובטיחותית –  זה הזמן לבחור לשם המשימה את המומחים של חברת 'במרומיו'. לנו אנשי המקצוע אשר משתמשים בציוד הבטיחותי והאיכותי ביותר, חומרי הניקוי הטובים ביותר תוך הקניית שירות מושלם שניתן  על ידי צוות מקצועי.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן