זיפות גגות – למה השיטה נחשבת לטובה ביותר?

זיפות גגות - למה איטום גגות באמצעות זפת נחשבת לשיטה הטובה ביותר?

נזילות בבית עשויות להחריף ולגרום לנזקים משמעותיים למבנה, לרכוש ולבריאות של הדיירים, שכן הרטיבות עשויה לעודד היווצרות של נבגים, פטריות וחיידקים. 

כדי למנוע מהנזקים להחריף, חשוב לטפל בהם בהקדם. 

במקרים רבים מקור הנזילה הוא בגג. במקרים של כשלים באיטום הגג, עשויים הגשמים לחלחל לתוך המבנה, לכן, יש לערוך בדיקה יסודית ובמידה שהנזילה אכן מגיעה מהגג – יש לאטום את הגג בצורה מקצועית. 

כיצד כדאי לאטום את הגג?

ניתן לאטום גגות באמצעות חומרים שונים, כאשר אחד החומרים הנפוצים לביצוע עבודת האיטום הוא זפת. הזפת היא נוזל שמיוצר מפחם או נפט, חומר זה ניתן למריחה וניחן בצמיגות שמאפשרת ביצוע אטימה איכותית. 

יתרון נוסף של שימוש בזפת לאיטום גגות הוא שהזפת מתייבשת במהירות ומבודדת היטב. לצד יתרונות אלו, איטום באמצעות זפת זול יותר מאשר איטום שמתבצע באמצעות חומרים אחרים. 

במידה שמחליטים לאטום את הגג באמצעות זפת, מומלץ לבצע את העבודה בעונת הסתיו או הקיץ, בעונות אלו, בהן הסבירות לירידת גשם נמוכה, ניתן לבצע איטום איכותי, שכן הגג יבש.

יחד עם זאת, במקרים בהם אין ברירה והנזילה מתגלה במהלך העונה הגשומה, יש לאטום את הגג במהירות כדי למנוע החמרה במצב ופגיעה באיכות החיים. במקרים אלו המחיר של עבודת האיטום יהיה גבוה יותר מאשר במהלך הקיץ, משום שבעלי בתים רבים מגלים נזילות במהלך העונה הגשומה וכמו במקרים אחרים – כתוצאה מההיצע והביקוש – המחיר עולה.

עבודת איטום מקצועית ושקט במהלך החורף

צוות מקצועי שמתמחה בזיפות גגות יוכל לערוך בדיקה מקיפה לגג ובהתאם לצורך, לבצע עבודת איטום, בצורה זו יהיה ניתן למנוע נזילות במבנה, פגיעה בבריאותם של בני הבית ופגיעה ברכוש. 

חברה מקצועית שמתמחה בתחום תגיע אל המבנה ותבצע את העבודה באמצעות חומר איכותי ומכשור מתקדם. כאשר מדובר על זיפות גגות, יש צורך בחברה שמתמחה בביצוע עבודות בגובה ועובדת בצורה בטיחותית ובהתאם לכל התקנים. 

ביצוע עבודת האיטום במהלך הקיץ או הסתיו תאפשר לבני הבית ליהנות מכל היתרונות של זיפות גגות בעונה החמה, לכן, רצוי שלא לדחות את העבודה.

חברת במרומיו – והגג שלכם אטום לחלוטין

במידה שאתם מעוניינים לבצע איטום גגות באמצעות זפת, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – חברת במרומיו עבודות גובה. החברה שלנו מתמחה בביצוע עבודות בגובה באמצעות שימוש בשיטת סנפלינג. 

הניסיון הנרחב שלנו בביצוע עבודות איטום בגובה, הציוד המתקדם והבטיחותי, הביטוחים בהם אנו מחזיקים, ההקפדה על עמידה בזמנים, צורת העבודה הבטוחה שלנו והיעילות שלנו הינם חלק בלתי נפרד מהסיבות שהופכות אותנו לחברה מקצועית ומובילה בתחום.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף אודותינו או אם אתם מעוניינים להזמין את שירותינו, אתם מוזמנים לצלצל אלינו או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן