מתי נצטרך עבודת סנפלינג?

ככה פותרים מצבים מורכבים: עבודת סנפלינג היא הדרך להעניק לכם פתרונות גם במצבים מורכבים ומסובכים. ניקיון, איטום, מרזבים, ועוד המון דברים שמתחילים בסנפלינג ומסתיימים בפתרון מקצועי ואיכותי לאורך זמן.


עבודות סנפלינג – זה כאן

הקירות לא אטומים? המרזב דולף? המיכל הענק במפעל זקוק לניקוי? יש צורך בחילוץ של חפץ כל שהוא שנקלע למקום לא נגיש? אנחנו כאן בשביל לפתור את כל אלו, משימות סנפלינג זה אנחנו והצוות המקצועי מוכן ומזומן לקריאה שלכם!

 עבודות סנפלינג - במרומיו - עבודות בגובה
איטום בסנפלינג

הסדקים הנוצרים בקירות בניינים ישנים לא בהכרח צצים בנקודות נגישות. היות שזה המצב ומכיוון שתמיד יש לתת מענה רציני ומקיף לכל אלו. אנשי עבודות בסנפלינג ידעו להגיב על המצבים הללו ולהביא לפתרון נכון ומקצועי וטוב.

איטום בסנפלינג מצריך ציוד מקצועי וצוות אשר ידע את רזי האיטום, ולהביא לביצוע מושלם של כל פרט ופרט בעבודת האיטום בעיקר מכיון שאיש מעבר לאנשי הסנפלינג עצמם לא יוכל לבדוק את איכות העבודה שנעשתה מקרוב.
אנשי האיטום בסנפלינג נדרשים להיות איכותיים ומהירים ובנוסף, תוך כדי העבודה המסוכנת לדעת לשמור באופן גורף על הבטיחות של עצמם ועל בטחון הסביבה מפני נפילת חלקיקים, אבנים, אבק ועוד ועוד.

תיקון מרזבים בסנפלינג

רוב ימי השנה אנו לא זוכרים את המרזבים אך אלו מהווים אמצעי פשוט וחשוב מן המעלה הראשונה בבטיחותנו והביטחון של דיירי הבניין.

צביעה בסנפלינג

יכול להיות שהצבע התקלף מהבניין שלכם? צביעה בסנפלינג יכולה להיות פתרון מצויין לבעיה. צוותי הסנפלינג מנוסים בכל המלאכות ויודעים לבצע את המלאה באומנות, במהירות יעילות ובטיחות.

מה זה סנפלינג?

סנפלינג משמעו טיפוס וירידה באמצעות חבלים אשר נעשה בצמוד לקירות בניינים או צלעות הרים. הסנפלינג מהווה פעילות גופנים ומצריך ריכוז ואחריות רבה בשל היותו מסוכן ועל אנשי הסנפלינג להיצמד להוראות הבטיחות בכל שבריר שנייה. ציוד המשמש לסנפלינג מחוייב להיות איכותי ותקין וזאת כמובן בשביל לאפשר ביצוע בטוח של האלמנטים השונים המשמשים לסנפלינג: חילוץ, הצלחה, איטום, דרדור סלעים, שיפוצים, פתיחת מרזבים, ניקוי חלונות ועוד ועוד.


המקצוענים ביותר לסנפלינג

סנפלינג מצריך מקצוענות רב תחומית: דבר ראשון נדרשת יכולת אתלטית הנדרשת לסנפלינג. בנוסף, נדרשים להיות אנשי הסנפלינג אנשי צוות אשר יודעים לגבות אחד את השני, לשמור על הבטיחות ולממש עבודת צוות מצויינת ביחד. המרכיב השלישי הוא ההתמחות הרב- תחומית: תוך כדי הסנפלינג עושים עבודות איטום, שיפוץ, שימור, ניקיון ועוד ועוד. אנשי הסנפלינג נדרשים להיות כאלו שעומדים בכל הקריטריונים וביחד להוות צוות מנצח אשר אנשיו יהיו ערבים אחד לבטחונו של השני.

סנפלינג לעתיד

עבודות הסנפלינג הולכות ומתרבות והצורך בפתרונות מקצועניים המתבצעים בסנפלינג הולך ומתרבה, זאת עקב הצפיפות ההולכת ומתגברת בערים ואיתה הבנייה לגובה. מרבית העבודה בסנפלינג מתבצעת בבניינים מרובי קומות.

מה לדרוש מחברת הסנפלינג שלכם?

עובדים מול חברת סנפלינג? חשוב מאוד לדעת באילו סטנדרטים של בטיחות החברה עובדת, מה רמת הניסיון של כל אחד מאנשי הצוות וההיכרות עם התחום הספציפי אותו החברה עומדת לבצע עבורכם (איטום, צביעה, בנייה מחדש, ניקיון, מרזבים ועוד).

בנוסף מומלץ לבדוק את הצד הביטוחי של עבודת החברה ולהתרשם בעצמכם עם הגעת הצוות למקום מאנשיו והציוד המשמש לעבודה. כיום בהחלט קיימת מקצוענות רבה בתחום ועבודות הגובה אשר מתבצעות מתקיימות בהצלחה גמורה ומביאות לתוצאות חיוביות עבור בעליהן.

המקצוענים לעבודות גובה וסנפלינג נמצאים כאן דברו איתנו ותגלו מה המקצוענות שלנו יכולה לעשות למענכם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן