חיזוק אבנים בגובה

כשם שאתם מטפחים את דירת החלומות שלכם עם עיצוב ושיפוץ החלל הפנימי, כך גם חשוב לטפח את המעטפת החיצונית של הבניין בו אתם עובדים או גרים. שיפוץ בניין כולל בתוכו לצד שדרוגים חזותיים שעושים בדמות צביעת בניין חיצונית או שילוב של חיפוי, חשוב בעיקר לדאוג לשדרוג שהתכלית שלו פונקציונאלית: חיזוק ועיגון של האבנים המשולבות על הבניין. חברת "במרומיו" מתמחה בעבודה על הגובה, בדגש על חיזוק אבנים בגובה. אז מדוע צריך בכלל לחזק את האבנים, מי יכול לבצע עבורכם את העבודה ואיך מתבצעת העבודה? כל התשובות לפניכם.

מדוע צריך לחזק אבנים בבניין?

ראשית, איך קרה ועם הזמן עליכם לחזק את האבנים שעל הבניין? למעשה, התשובה לכך די פשוטה והיא מבוססת על תהליך טבעי. ככל שהזמן עובר, ועם תזוזות הקרקע והמבנה כך האבנים וההדבקה  נשחקות,  בעיקר כשמדובר על אבן אמיתית. כשם שישנן אבנים שרק נסדקות, גם ישנן אבנים שנשברות לחלוטין ובמקרים אף נופלות. על מנת להימנע מתאונות מצערות ומחלילה פגיעה בנפש, חשוב לתחזק את חיפויי האבן בבניין שלכם באמצעות עבודה של חיזוק אבנים בגובה. אף אבן אינה חסינה, ועם התיישנות הבניין כך גם האבנים הופכות חלשות יותר ובהתאמה עולה הסיכון לנפילתן.

חיזוק אבנים בגובה

מעבר לכך שנפילה של אבן יכולה להסתכם בנזק ברכוש או בפגיעה באדם, חשוב שתדעו כי כי בעת שאבני החיפוי מתחילות להתפורר ובהמשך ליפול, כך הקיר של הבניין חשוף לחדירות של מים שיכולות להוליד צרות אחרות בדמות רטיבויות ועובשים. על כן, טפלו כבר עכשיו בקיר הבניין שלכם עם טיפול מנע שיחסוך תאונות מצערות ובעיקר המון כסף – מחזקים ועוגנים את האבנים שעל הבניין שלכם עם עבודה של חיזוק אבנים בגובה!

כמו כן, אבנים חסרות בחלקו החיצוני של הבניין שלכם מורידות גם את ערכו. המעטפת החיצונית חשובה מאד לא רק לכם, אלא גם לרוכשים הפוטנציאליים המתעניינים בדירות בבניין. ככל שהמעטפת החיצונית תהיה מוזנחת יותר, כך הוא יהיה פחות נחשק. העלו גם את ערך הבניין עם עבודת תחזוקה שתתרום גם בפאן הפונקציונאלי וגם בפאן העיצובי – חיזוק אבנים בגובה.

מי יכול לבצע עבורכם את חיזוק האבנים?

לא משנה כלל העובדה שאתם יודעים לתחזק את הבית הפרטי שלכם היטב עם שלל עבודות, הרי שבכל הקשור לעבודה על הגובה – משאירים את המלאכה לאנשי המקצוע בלבד. עבודה על הגבוה היא עבודה מסוכנת, הדורשת מיומנות רבה. חברת "במרומיו" תוכל לבצע עבורכם את העבודה עם כלי עבודה איכותיים ואנשי מקצוע מנוסים. העבודה מתבצעת בזמנים אידיאלים ומחירים נוחים, תוך שמטרת העל נשמרת לאורך כל העבודה: בטיחות בעבודה לצד תוצאה בטיחותית.

מקצועיות חסרת פשרות ומיומנות בעבודה על הגובה

בכדי לבצע חיזוק אבנים בגובה, נדרש מאנשי המקצוע שלנו להיות בעלי 2 כישורים: יכולת עבודה בגובה והיכרות עם העבודה הספציפית של חיזוק האבנים. אתם יכולים להיות שקטים כי יגיעו אליכם אנשי המקצוע המובילים ביותר, המכירים היטב את רזי מלאכת חיזוק האבנים, תוך שהם צברו ניסיון בשעות עבודה רבות על הגובה. ואיך מתבצעת העבודה בפועל? אנחנו מבצעים את העבודה בהתאם לתנאי השטח וגובה הבניין. לפני שנתחיל בעבודת חיזוק האבנים, נשקול את כל האפשרויות העומדות בפנינו והן עבודה בסנפלינג, פיגום או במת הרמה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן