עבודות גובה – מידע מקצועי על סוגי העבודות

לפי החוק בישראל, עבודות גובה הן כל סוגי העבודות המתבצעות בגובה של 2 מטר או יותר – מעל משטח קרקע, או בור עמוק באדמה. 

על עבודות גובה חלים כללים מאוד מפורטים שתפקידם לשמור על הבטיחות של העובדים, של הסובבים ושל הרכוש בסביבה. אז אילו סוגי עבודות בגובה כדאי להכיר?

עבודות גובה - מידע מקצועי על סוגי העבודות

סוגי עבודות בגובה – מגוון שירותים מקצועיים

נוסף על דרישות ותקנים הקשורים ספציפית לעבודה בגובה מטעמי בטיחות, מי שמבצע עבודות גובה חייב להיות גם בעל מקצוע מנוסה ואיכותי בתחום שבו הוא נותן שירות בגובה. הנה כמה דוגמאות של עבודות בגובה שתוכלו לקבל אצלנו:

  • ניקוי חלונות בגובה – ניקוי חלונות חיצוני של גורדי שחקים ובניינים גבוהים, על ידי צוות מיומן בסנפלינג, עם חומרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים תוך שמירה על בטיחות העובדים והסביבה.
  • הרחקת יונים – מגוון סוגי עבודות וטכניקות, המיועדות להרחיק יונים המקננות על גגות בתים, במרפסות שירות, על אדן החלון ועוד. התקנת דוקרנים ומכשירים אלקטרוניים, ניקוי וחיטוי סביבת הקן ועוד.
  • איטום ושיקום קירות חיצוניים קירות חיצוניים של המבנה זקוקים לטיפול תקופתי של תחזוקה כדי לשמור על מערכת איטום תקינה ועל אסתטיקה של המבנה. לעיתים קרובות מזניחים את עבודות התחזוקה ואז לאחר תקופה יש לבצע עבודות שיקום הכוללות שיקום בטון, שיקום אסתטי של הקירות החיצוניים ותיקוני איטום לפי הצורך.
  • איטום גגות שירות חיוני לכל מי שרוצה לשמור על מבנה חם ויבש לאורך החורף. מתבצע על ידי קבלני איטום מנוסים ומקצועיים, שיודעים להתאים את סוג האיטום לסוג הגג ולבצע עבודה יסודית שמחזיקה מעמד לטווח ארוך.
  • תיקון מרזבים/התקנת מרזבים – מרזבים הם קריטיים לצורך ניקוז יעיל של המבנה ולכן יש להם חשיבות גדולה בשמירה על בניין יבש בחורף ועל מערכת איטום תקינה. לעיתים יש לבצע תיקון מרזבים בגלל שבר או סדק בצינור. לעיתים יש לבצע החלפת מרזבים ישנים ולעיתים יש לבצע התקנת מרזבים חדשים.
  • עבודות אינסטלציה בגובה בבניינים שונים קיימת מערכת אינסטלציה חיצונית שעוברת על הקירות החיצוניים של המבנה. כאשר יש תקלה במערכת, יש לבצע עבודות אינסטלציה בגובה על ידי אינסטלטור מומחה לעבודות בגובה.
  • שיפוץ וצביעה של חזיתות בניינים – חזית המבנה היא חלקו החיצוני של המבנה, הפונה אל הרחוב. כאשר החזית נראית טוב, ערך הנכסים בבניין עולה, גם איכות החיים של הדיירים ומצב התחזוקה של הבניין משתפר.
  • חיזוק אריחי חיפוי – בניינים רבים בישראל מחופים באמצעות אריחי חיפוי המעניקים להם מראה אסתטי ומטופח. אבל לאחר תקופה, אריחים אלה עלולים להתחיל להתרופף וליפול ואז נדרשת עבודה של חיזוק אריחים ואף החלפה שלהם על ידי צוות עובדים בגובה.

לסיכום, עבודות גובה נוגעות בתחומים רבים ומגוונים והן נחשבות חיוניות. צוות במרומיו מספק עבודות גובה מקצועיות ואיכותיות, בליוי מומחים המתחייבים לספק לכם שירות ברמה גבוהה במיוחד… צרו קשר לקבלת מידע נוסף!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן