עבודות בסנפלינג – למה כדאי לבחור במרומיו בגובה?

הבנייה של היום מאופיינת בין היתר בבנייה לגובה. בניגוד לבנייה הנמוכה שהייתה מוכרת בעבר, היום יש לנו מבנים המתנשאים לגובה רב כאשר מדובר לעיתים בגורדי שחקים ממש.

עובדה זו מציבה אותנו לא פעם בפני אתגרים מורכבים ממש. כמו במקרים בהם יש צורך בביצוע תיקוני איטום שונים, שיקום קירות שנפגעו, טיפול במרזבים, הדברה והרחקת יונים או אפילו ניקוי חלונות.

עבודות בסנפלינג - למה כדאי לבחור במרומיו בגובה?

עבודות בסנפלינג – איך עושים את זה?

אז יש שיטות שונות לביצוע עבודות בגובה. אפשר להיעזר בסולם גבוה, יש מנופים, יש פיגומים ויש גם את הסנפלינג.

אפשר לומר כי מבין כל האפשרויות, הסנפלינג הינה השיטה הכי מהירה, הכי יעילה וגם כזו שלא מחייבת היערכות מורכבת. אין צורך להרחיק אנשים או לגדר את השטח שם תתבצע העבודה. העבודה כולה תהיה יעילה, נקודתית וכזו שתוכל להתבצע באופן המושלם והמקצועי ביותר. 

עבודות בסנפלינג זו הדרך הטובה ביותר לביצוע עבודות בגובה!

העבודה בסנפלינג למעשה נעשית באופן כזה שבעל המלאכה שמבצע את העבודה נמצא בתנוחה בה הוא יכול להגיע בקלות רבה לכל נקודה בגובה בלי כל קושי. שלא כמו עם מנוף או במת הרמה. הציוד בו הוא עושה שימוש הינו קומפקטי מאוד ועל כן ניתן להגיע בעזרתו אל כל נישה וכל חלק של המבנה. ידיו משוחררות לגמרי שלא כמו בסולם בו הוא צריך להיאחז כך שהוא יכול לבצע את העבודה המוטלת עליו באופן הכי משוחרר ונוח.

גם מבחינת עלויות מדובר בביצוע זול יחסית לכל שאר האפשרויות כך שבאמת אין כל סיבה לנסות משהו אחר.

ברור שיש לוודא כי איש המקצוע הנבחר אכן מסוגל לבצע את המשימה הרצויה מלבד היכולת שלו לשהות בגובה עם הסנפלינג שזוהי מיומנות נפרדת בפני עצמה.

למה כדאי לבחור ב –"במרומיו בגובה" לצורך ביצוע עבודות סנפלינג?

אנחנו בחברת "במרומיו בגובה" מתחייבים:

  • עבודה בטוחה – אצלנו הבטיחות היא לפני הכול. על כן לא נוותר על התקנים ונפעל בהיצמד לתקני הבטיחות המחמירים ביותר. הצוות כולו הינו צוות מיומן ומקצועי המכיר היטב את כל התקנים ולכל אחד מהם רישיון לעבודה בגובה. כולם עוברים השתלמויות והדרכות קבועות והם גם מבוטחים בפוליסת ביטוח לעבודות בגובה.
  • עבודה מקצועית – לצוות מיומנות מקצועית בכל התחומים הנדרשים לביצוע עבודות בגובה בהתאם לדרישה שלכם. אם זה איטום גגות וקירות מבנים ואם זה תיקונים שונים של המבנה. יש לנו את הצוותים המקצועיים שלנו לכל צורך או מטרה של ביצוע עבודות בגובה.
  • שירות, איכות ואחריות – אנחנו מבטיחים עבודה מקצועית ואחראית עם הבטחה ליעילות לאורך ימים ושנים. הכול תוך עמידה מלאה בלוח הזמנים.
  • ציוד הכי בטוח – אנחנו שמים דגש על בחירה בציוד מתקדם ובטוח תוך מעקב תמידי אחר האיכות והתקינות שלו. 

כל זה כדי שהעבודה בגובה תתנהל בצורה המושלמת, המקצועית, הבטוחה והאיכותית ביותר!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן