חיזוק אריחים בגובה – מה המחיר לחיזוק אריחים בגובה?

כאשר מתרחשת התרופפות או אפילו נפילה של אריחים מהחיפוי של הבניין, עולה צורך דחוף לחזק אותם. חיזוק אריחים בגובה מאפשר לכם לשפר את החזות של הבניין ולהעלות את הערך של הדירות, אך גם שומר על בטיחות העוברים והשבים מפני נפילת אריחים.

שיטות שונות לבדיקה לפני חיזוק אריחים בגובה

  • חיזוק אריחים נקודתי – שיטה שהיא סוג של הימור, המשמשת בעיקר למי שמחפש לבצע עבודה שטחית וזולה, בלי התחשבות בגורם הבטיחות. שיטה זו כמובן לא מומלצת!
  • חיזוק אריחים חלולים – נקישה על שטח האריחים מאפשרת לעובדים לגלות אריחים, שנשמעים חלולים עם נקישה. גם בדיקה זו נחשבת שטחית, לא מקצועית ולכן גם לא מומלצת.
  • חיזוק אריחים כללי לכל הבניין, בהתאם לגודל וסוג האריחים – השיטה המקצועית היחידה, שהיא גם בטוחה וגם איכותית.

מדובר על 3 שיטות שונות, אשר ניתן לקבל עבורן מחירים שונים, אך חשוב להבחין בין שיטה מקצועית ואמינה, שאולי עולה יותר, לבין שיטה של חאפרים, שבוודאות תעלה לכם הרבה יותר בטווח הארוך.

התאמת בורג לחיזוק אריחים בגובה​

רוב הברגים המיועדים למטרה זו עוברים בדיקת תקן ונחשבים בטוחים לשימוש, אבל צריך להתאים את סוג הבורג גם לסוג האריחים. אריחים עבים לדוגמה, צריכים ברגים מספיק חזקים, כדי להתאים למשקל האריח והמרחק מהקיר.

מנגד, אריחים דקים, ניתנים להתקנה רק בשיטות חיזוק מסוימות, כדי למנוע שבירה שלהם בתהליך ההברגה.

חשוב להקפיד שבעלי המקצוע איתם אתם עובדים, בוחרים את סוג הברגים הנכון, אך יש גם לקחת בחשבון שבחירת סוג הברגים משפיעה על העלויות.

חיזוק אריחים בגובה - מה המחיר לחיזוק אריחים בגובה - במרומיו בגובה
חיזוק אריחים בגובה – מה המחיר לחיזוק אריחים בגובה – במרומיו בגובה

בחירת חברה מבצעת חיזוק אריחים בגובה

גם בחירת החברה לביצוע העבודה משפיעה על המחיר. סביר להניח שתצטרכו לשלם קצת יותר, כדי לקבל עבודה איכותית ומקצועית, שתחזיק מעמד לטווח ארוך ככל האפשר.

בנוסף, חברה מקצועית מקפידה להעסיק עובדים בעלי הכשרה מתאימה לעבודה בגובה. 

באופן הזה, אתם מקבלים גם עבודה איכותית יותר וגם בטיחות גבוהה יותר לעובדים, למבנה ולסביבה, שכן חברה מקצועית, הפועלת ביסודיות, גם תקפיד לשמור על הבטיחות. 

לבסוף, חברה מקצועית לביצוע עבודות בגובה, מקפידה להעסיק עובדים בעלי הכשרה בעבודות בגובה, אך בעלי הכשרה ספציפית גם לגבי סוג העבודה שהם נדרשים לבצע.

לכן, כשאתם בוחרים את החברה הנכונה, אתם גם מקבלים עובדים מקצועיים יותר, רמת בטיחות גבוהה יותר, תוצאה עם עמידות גבוהה יותר ועוד.

לסיכום

כדי להבין כמה עולה חיזוק אריחים בגובה, יש לשקלל נתונים ספציפיים של הבניין שלכם כמו גודל, תיקון כללי או חלקי, גישה למבנה ועוד. אבל בחירה נכונה של חברה מבצעת יכולה לחסוך לכם הרבה כאבי ראש, עבודה לא מקצועית ואף הוצאות גדולות בטווח הארוך.

רוצים לקבל הצעה משתלמת ואמינה לעבודת חיזוק אריחים בגובה? דברו איתנו!

 

 

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן