טיפים למציאת קבלני איטום

כיצד מוצאים קבלן איטום טוב? ואיך נדע שחומרי האיטום שהקבלן עובד עימם טובים ויחזיקו מעמד לשנים ארוכות? המומחים של חברת “במרומיו” חברה  המתמחה במתן שירות ועבודות איטום ועבודות בגובה, מסבירים כיצד מוצאים קבלני איטום טובים ואמינים

קבלני איטום
אנשי צוות עובדים על בניין קומות

רטיבות בחורף וגגות שאינם אטומים ואינם מונעים בידוד ונזילות, יכולים להפוך את החיים שלכם לקשים במיוחד, ועל כן חשוב למצוא קבלני איטום טובים שיכולים לבצע את עבודות האיטום על הצד הטוב ביותר, כך שעבודת האיטום תחזיק מעמד לשנים רבות.

קבלן איטום טוב יכול לבצע עבודה שתחזיק מעמד שנים רבות ולא תדרוש תחזוקה שנים על גבי שנים, ולכן חשוב לבצע בחירה טובה. אז כיצד בוחרים נכון?

חומר איטום איכותי – כאשר אוטמים גגות חשוב שחומר האיטום יהיה איכותי. בדקו באילו חומרי איטום משתמש הקבלן. חשוב לבדוק שהזפת שהקבלן משתמש בה הינה זפת איכותית. בדקו כי הזפת מתאימה לבעיה הספציפית שלכם. שווה לערוך בדיקה אינטרנטית קצרה לזיהוי סוגי הזפתות כדי לא “לאכול אותה” בגדול.

קבלני איטום
עבודת איטום בגובה הבניין


נסו לבדוק כי הקבלן יודע מה הוא עושה
– חשוב לשאול את הקבלן שאתם מתכוונים לשכור שאלות מנחות ולהבין האם הוא זיהה את הבעיה. חשוב להבין כיצד הוא מתכוון לפתור את הבעיה ולכמה זמן הפתרון יחזיק מעמד. בכך תוכלו להבין האם האיטום יחזיק מעמד זמן רב.

הכנת השטח – שימו לב שהקבלן מבצע עבודת שטח טובה לפני האיטום. עבודה מסוג זה כוללת ניקיון שטח מסיבית, כולל ניקיון הזפת הקודמת שהייתה בגג (אם הייתה זפת לפני…), ניקוי של כל פירור זפת ישן, והכנת השטח בקפידה לפני הניקוי כולל ניקוי הגג מתחת לקולטי הדוד, ניקוי המרזבים או תיקון המרזבים במידת הצורך, שיטוח בליטות ועוד. זכרו! ללא ניקוי לא ניתן להניח זפת חדשה לאיטום הגג.

בחרו קבלני איטום שיכולים לתת אחריות – כאשר אתם בוחרים קבלן לעבודות איטום, חשוב לבחור קבלן שנותן אחריות על עבודת האיטום ל 10 שנים, אך גם יכול לעמוד באחריות שהוא נותן. אל תסמכו על כל מתן האחריות. ישנם קבלנים שמפזרים תעודות אחריות אך עלולים להעלם. מצאו קבלם ותיק ואמין שנותן תעודת אחריות על עבודתו אך גם עומד במילתו.

לסיכום, על מנת לבחור קבלן איטום טוב, חשוב למצוא קבלן עם המלצות, יש לבחור קבלן אמין, זמין שיכול להתחיל את העבודה וגם לסיים אותם בצורה טובה ולתת אחריות. חברת “במרומיו” מבצעת את שלל עבודות האיטום והיא עושה זאת על הצד הטוב ביותר.

אם אתם זקוקים לקבלני איטום, אנו מזמינים אותך ליצור קשר עימנו ונשמח לתת לך הצעה אטרקטיבית!

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן