טיפים לאיטום קירות

איטום קירות הוא פעולה חיונית, שכל מי שרוצה לשמור על המבנה, או על הבית שלו לטווח ארוך, חייב לעשות. האיטום מיועד להגן על המבנה מפני חדירה של מים, בעיקר מי גשמים מבחוץ, שכן מים החודרים לתוך הקירות יכולים לגרום נזקים גדולים ויקרים.

טיפים לאיטום קירות

קבלו מאיתנו כמה טיפים לאיטום נכון של קירות:

1. תזמון נכון לאיטום קירות

באופן טבעי, רוב האנשים נזכרים שיש להם צורך בעבודות איטום כשמתחיל החורף. אם לא לפני תחילת הגשמים (במקרה הטוב), נזכרים רק אחרי שהגשמים מתחילים לרדת ואז נזקי המים על הקירות כבר מתחילים להיות ניכרים: כתמי רטיבות במקרה הטוב, קילופי צבע, הופעת עובש ופטריות, פגיעה ברשת החשמל – במקרה הרע. לכן, הטיפ הראשון שלנו הוא – הזמינו עבודת איטום קירות כבר בקיץ, כשהאוויר מספיק יבש והקבלנים המספקים שירותי איטום לא מאוד עסוקים.

2. בחרו בעלי מקצוע מהשורה הראשונה

עבודת איטום קירות, כמו כל סוג אחר של איטום, צריכה להיעשות באופן מקצועי כדי לענות על הצורך ולספק תוצאה איכותית. לדוגמה, חברת איטום אמינה ואיכותית, תבחר עבורכם את חומר האיטום ושיטת האיטום המתאימה ביותר לסוג הקיר והמצב שלו, תבצע את העבודה באופן מדויק ויסודי וכן תספק לכם אחריות ארוכת טווח על התוצאה. לכן, הקפידו לבחור חברת איטום שיכולה לספק לכם את הסחורה ולהשאיר אתכם מרוצים לזמן רב.

3. לא לטפל רק בסימפטום

רטיבות בקיר יכולה להיגרם מסיבות שונות – איטום לקוי של קירות חיצוניים, איטום לקוי של קירות פנים, פיצוץ בצינור מים פנימי ועוד. לכן, הכלל הראשון באיטום קירות, במבנה קיים, הוא להבין מהו מקור הבעיה. תיקון של מערכת איטום חיצונית, לא יועיל לכם אם הרטיבות נובעת מפיצות בצינור ולהיפך.

5. לכו על בטוח

איטום קירות חיצוניים הוא עבודה לבעלי מקצוע שיש להם הכשרה מתאימה ורישוי לעבודה בגובה. מדובר על עבודה שיש בה מידה של סיכון לעובדים עצמם, אך גם למבנה עצמו ולסביבה, אם אתם חלילה מעסיקים אנשים לא מקצועיים. לכן, אם אתם רוצים ללכת על בטוח במקרה של עבודת איטום קירות, חשוב לבדוק שהחברה שאתם שוכרים את שירותיה מעסיקה רק עובדים שיודעים איך לעבוד בגובה, תוך שהם שומרים על הבטיחות של עצמם, על הסביבה וגם על המבנה שלכם.

6. אל תחכו לרגע האחרון!

עבודות איטום הן לא רק שירות אסתטי. הן בעיקר שירות שמיועד לשמור על הבניין ולחסוך להם הון קטן על הוצאות תיקון נרחבות וכבדות – שיכולות להיווצר אם לא מטפלים בבעיות האיטום שלכם בזמן. לכן, כדאי להזמין איטום קירות מוקדם מאשר מאוחר.

לסיכום, איטום קירות הוא שירות חיוני לשמירה על המבנה ועל חשבון הבנק שלכם. מומלץ לפנות לחברה מקצועית, בעלת ניסיון בתחום האיטום ולא פחות חשוב – בעלת רישוי והסמכה לעבודות בגובה. פנו אלינו למידע נוסף!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן