הרחקת יונים בתל אביב – למה חשוב להרחיק את היונים?

היונים יכולות להיראות חביבות למדיי ממרחק, אך כאשר הן מתיישבות להן ליד החלון, הן עלולות להפוך להיות מטרד רציני – בין אם מדובר על הרעשים שלהן, הפרעושים והקרציות שהן מביאות עמן או הלכלוך שהן יוצרות.

למעשה, הימצאות ליד יונים יכולה לחשוף את האדם ליותר מ-60 מחלות, כאשר קשישים וילדים נמצאים בסיכון גבוה.

לצד המחלות הרבות, עלולה הקירבה ליונים לגרום לתופעות אלרגיות, בין היתר: לקשיים בנשימה, נפיחויות, אדמומיות בעור וגירויים. הרגישות יכולה להיות לנוצות של היונים, ללשלשת או לטפילים ומספיק שתהיה כמות קטנה מאלו כדי שתתעורר תגובה אלרגית.

היונים בוחרות לקנן באזורים שאנו לא תמיד רואים וניתן למצוא אותן בין היתר באדניות ומסתורי כביסה, מכיוון שהן עלולות להביא עמן מחלות ולעורר אלרגיות, חשוב להרחיק אותן מהאזורים שסמוכים לבית.

מה זה אומר להרחיק יונים? האם היונים נפגעות כתוצאה מהפעולה?

הרחקת יונים אינה פוגעת ביונים, שכן היא איננה הדברה והיא לא גורמת להן לכאב או חלילה הורגת אותן. הרחקת יונים לא מתבצעת באמצעות שימוש ברעלים או שיטות מכאיבות, אלא באמצעות רשת, דחלילים, קפיץ מקפיץ או דוקרנים.

באמצעות השיטות השונות ניתן להרחיק את היונים לעבר אזורים בטוחים בהם הן יכולות לקנן בלי לפגוע באנשים.

הרחקת יונים בתל אביבהרחקת יונים – אל תתפשרו – קבלו שירות רק מבעלי מקצוע מנוסים

כפי שצוין – היונים נוהגות לקנן באזורים גבוהים, מכיוון שכך, יש לבצע את העבודה בגובה, או במילים אחרות: יש למקם את האמצעים המרחיקים במיקום גבוה.

כדי לבצע את העובדה שכרוכה בסיכונים, יש צורך בקבלת היתרים ממשרד העבודה וחשוב שהעבודה תתבצע רק על ידי בעלי מקצוע שהוסמכו לבצע את העבודות הללו ופועלים בהתאם לנהלים.

במידה שאדם מציג את עצמו כבעל מקצוע שמתמחה בעבודה בגובה והוא לא מקפיד לקבל היתר, הוא חאפר שמסכן את עצמו ואת הסובבים.

חברת במרומיו עבודות בגובה – הן יקננו ואתם תישנו בשקט

אם אתם מעוניינים להרחיק יונים שהחליטו לקנן בסמוך למבנה שבו אתם מתגוררים או עובדים, חשוב שתפנו אל חברה שמתמחה בביצוע עבודות בגובה.

חברה שמתמחה בתחום וצברה ניסיון בביצוע מגוון עבודות בגובה, לרבות הרחקת יונים באמצעות שיטות שאינן פוגעות, תוכל לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ולאפשר לכם לשמור על הבריאות והשלווה – וליונים – לקנן, פשוט במקום אחר.

אם תפנו אל החברה שלנו – במרומיו עבודות בגובה, נבצע את העבודה בצורה מקצועית ומדויקת וכמובן – נשתמש בשיטות שאינן פוגעות ביונים.

אנו פועלים בהתאם לכל כללי הבטיחות ועובדים עם ציוד מתקדם וחדיש. כמו כן, אנו מקפידים על עמידה בזמנים ומבצעים את העבודה בצורה נקייה.

תוכלו לפנות אלינו באמצעות הטלפון, לשאול כל שאלה או להזמין מאיתנו שירות, נשמח לעמוד לשירותכם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן