תיקון ניתוק אריחים באיזור המרכז

תיקון ניתוק אריחים באיזור המרכז

חיפוי חיצוני של בניינים רבים נעשה באמצעות אריחים אותם מדביקים על הקירות החיצוניים של המבנה על מנת ליצור אלמנט עיצובי מרהיב בחיפוי הבניין. הדבר בהחלט משדרג את הבניין בהיבט של הניראות והעיצוב שלו אך אחת לכמה שנים הדבר יצריך מאיתנו טיפול תחזוקתי של אותם אריחים. 

הסכנה העיקרית כאשר אנו לא מבצעים תחזוקה של המעטפת החיצונית היא שהאריחים יתנתקו ויפלו מגובה רב. כאשר אותם אריחים, בין אם הם גדולים ובין אם הם קטנים, נופלים מגובה רב הם עלולים לגרום לנזק רציני ביותר לרכוש כמו מכוניות למשל שחונות מתחת לבניין בעוד שאם הן נופלות על אנשים הן עלולות לגרור פציעות ואפילו אובדן בנפש במידה ומדובר על אריחים גדולים. לכן, על מנת שלא להגיע למצב כזה יש לבצע אחת לכמה שנים שיקום מעטפת שמתמקד בתיקון האריחים שעלולים להתנתק. 

אנחנו בחברת במרומיו עבודות בגובה מתמחים בכל סוגי שיפוץ המעטפת של בניינים, כמו גם בתיקון אריחים לפני שהם מתנתקים והדבקתם מחדש לקיר החיצוני של הבניין. אנו פועלים במגוון רב של שיטות ואנשינו מתמחים בכל סוגי העבודות בגובה כמו גם בעבודות איטום ושיקום המעטפת החיצונית של בניינים. אנו נשמח לסייע לכם בייעוץ כיצד לטפל בבעיות מבניות אצלכם בבניין כמו גם לבצע את אותן פעולות בכדי שתדעו שהבניין שלכם בטוח ואין סכנה של נפילת אריחים ממנו. 

כיצד ניתן לבצע תיקון אריחים?

תיקון אריחים והדבקתם מחדש של אריחים שמועדים לניתוק, כמו גם יתר העבודות של שיקום מעטפת מתבצעות בשתי שיטות כאשר השיטה הראשונה היא באמצעות פיגומים. את הפיגומים כמובן נקים סביב המבנה כאשר בכל קומה משטח עבודה עליו יכולים הפועלים לעבוד על מעטפת הבניין. 

השיטה השנייה שבאמצעותה ניתן לבצע עבודות במעטפת החיצונית של הבניין היא באמצעות סנפלינג כאשר במסגרת שיטה זו יגלשו העובדים מגג הבניין כאשר הם לובשים רתמות הגנה שעוזרות להם לגלוש במורד הבניין או באמצעות מעלית שמעוגנת לגג הבניין. 

שיטה נוספת שאינה פופולרית הינה באמצעות במת הרמה אך היא מתאימה בעיקר למבנים נמוכים לאור המגבלות שלה. אם נתייחס לשתי שיטות הראשונות ברוב המקרים אנו נעדיף את הסנפלינג בעיקר לאור הגמישות הרבה שהשיטה מקנה לנו במהלך העבודות. 


כמו כן, במידה ואנו מקפידים לבצע עבודות שיקום אחת לכמה שנים רוב הסיכויים כי לא נצטרך לתקן אריחים רבים, דבר שמייתר את הקמת הפיגומים בכל קומה סביב הבניין היות וככל הנראה מספר מועט של אריחים בכל המבנה ידרשו שיקום. במידה ואנו יודעים כי מספר האריחים הבעייתיים נמוך מומלץ להשתמש בשיטת הסנפלינג, שכן כך הגמישות של העבודה תהיה רבה יותר ונחסוך זמן רב בעבודה עצמה אך בעיקר בהקמת ופירוק הפיגומים.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן