מהו זיפות גגות איכותי?

איטום גגות איכותי עם זפת – חברת במרומיו עבודות בגובה מבצעת עבודות איטום גגות בזפת וחומרי איטום אחרים, באיכות ללא פשרות עם צוות מקצועי ומיומן – צרו קשר למידע נוסף!

אמנם זיפות גגות פינה את מקומו בשנים האחרונות לטובת איטום עם יריעות ביטומניות, אבל זפת היא עדיין חומר מבוקש ויעיל לאיטום גגות ולפעמים גם מתאימה יותר. אז מתי כדאי לבצע זיפות גגות ואיך אוטמים את הגג עם זפת באיכות גבוהה? צוות במרומיו עם כל התשובות.

מהו זיפות גגות איכותי

זיפות גגות איכותי – בתנאי שעשו לכם הכנה כמו שצריך

אחד הכללים הכי חשובים בביצוע עבודות איטום גגות איכותיות זה לעשות עבודת הכנה לפני שמתחילים. למה הכוונה? צריך לפנות את הגג מכל מה שיכול להפריע לחומר האיטום להיצמד היטב ולהיכנס לכל סדק וחריץ בגג. לכן מבצעים פינוי של אלמנטים גדולים, אשפה וחפצים שונים, מבצעים ניקוי יסודי של הגג, תיקונים מקומיים בהתאם לצורך, בודקים את מצב השיפועים והמרזבים, מקלפים שאריות של חומרי איטום ישנים, מנקים מהגג חומרי איטום שאינם ביטומניים (זפת הוא חומר ביטומני שנצמד טוב יותר לחומרים ביטומניים אחרים) ועוד.

יישום נכון של זיפות גגות

ניתן ליישם שכבה אחת של זפת איכותית על כל הגג, בתנאי שחומר האיטום הקודם היה מתוחזק היטב והאיטום בוצע בצורה איכותית מלכתחילה נוסף על יישום שכבה עבה במיוחד. 

מצד שני, אם יש לכם על הגג שכבת זפת ישנה, סדוקה ולא מתוחזקת, רצוי לבצע שתי שכבות של זפת חם. בין שכבה לשכבה מניחים שכבת אינטרגלס או פיברגלס ליתר ביטחון.

גם על הרולקות מסביב לכל הגג חשוב למרוח שתי שכבות של זפת חם. בין שתי השכבות מניחים רצועה של יוטה.

סיוד אחרי זיפות גגות

זפת היא חומר שחור שקולט חום וגם נפגע מחשיפה ממושכת לקרני השמש החמות בימי הקיץ. הזפת עלולה להינמס, להיסדק, לזוז על הגג ולפגוע באיכות האיטום. במקביל, הצבע השחור מושך חום וגורם להתחממות מיותרת של הגג. לכן מקובל לסייד גגות עם איטום זפת, כדי להגן על הזפת מפני נזקי השמש וגם כדי להגן על המבנה מפני התחממות יתר. 

כדי לבצע סיוד אפקטיבי ואיכותי, רצוי לפזר חול על השכבה השניה של הזפת, עוד לפני שהיא מספיקה להתקשות ולהתקרר לגמרי. כך החול נדבק לזפת בצורה טובה ומשמש גם בתור אלמנט המאפשר אחיזה טובה יותר של הסיד בשכבת הזפת.

רצוי גם להוסיף דבק אקרילי איכותי על בסיס לטקס לתוך הסיד, כדי להבטיח עמידות גבוהה של החומר לטווח ארוך בפני מים. לבסוף, יש לבצע בדיקת הצפה, שמטרתה לוודא את יעילות האיטום בפני חדירת מים למבנה. 

לסיכום, צוות במרומיו מבצעים איטום גגות עם זפת ברמה מקצועית גבוהה, תוך הקפדה על כל פרט כדי לספק לכם תוצאה מיטבית לאורך זמן. צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן