סוגי עבודות איטום בגובה לבתים פרטיים

כל סוגי העבודות המבוצעות בגובה של שני מטרים מעל הקרקע ויותר (או מעל בור בעומקים אלה) נחשבות עבודות בגובה לפי החוק בישראל. המשמעות היא בעיקר בטיחותית – עבודות בגובה מחייבות שמירה על סט של כללים והנחיות, שמטרתם להגן על העובדים בגובה, על עוברי אורח בסביבה וגם על רכוש הנמצא בקרבת מקום.

לכן גם בבית פרטי, שאינו גבוה במיוחד, חשוב לדעת אילו סוגי עבודות נחשבות עבודות בגובה.

איטום גגות בתים פרטיים

איטום גגות תמיד יחשב עבודה בגובה. במיוחד אם מדובר על גגות רעפים משופעים, בהם חשוב להקפיד במיוחד על בטיחות ועל יציבות לאורך כל העבודה.

אבל יותר מזה – עבודה מקצועית של איטום גג בית פרטי מחייבת גם ידע, ניסיון והכשרה מתאימה לביצוע עבודות איטום. לכן, צוות העובדים של במרומיו עבודות בגובה, עובר לא רק הכשרות ממוקדות בתחום העבודה בגובה, אלא גם חייב להיות בעל הכשרה, ידע וניסיון בתחום איטום גגות בתים פרטיים.

ידע בבחירת חומרי איטום מתאימים, ביצוע הכנה אופטימלית לפני האיטום, בדיקות שיפועים ועוד היבטים רבים של עבודת איטום גגות בתים פרטיים.סוגי עבודות איטום בגובה לבתים פרטיים

תיקון/בדיקת מרזבים בית פרטי

מרזבים הם חלק בלתי נפרד ממערכת האיטום של הבית. הם אחראים על הניקוז של הגג ולכן חשוב לוודא אחת שנה לפחות – שהם לא סתומים, שהם תקינים, שהצינורות לא שבורים או סדוקים וכן הלאה. גם לסוג זה של עבודה נדרשת הכשרה מתאימה לעבודה בגובה וידע מתאים בתחום המקצועי כמובן.

איטום קירות חוץ

קירות חוץ של בית פרטי הם אולי לא גבוהים כמו בבניין, אבל גם הם נוגעים לתחום של עבודות בגובה. יחד עם זאת, עוד סיבה חשובה לקרוא לצוות מקצועי של עבודות איטום בגובה לבית פרטי הוא רמה מקצועית גבוהה של עבודות איטום, ידע מקצועי, היכרות טובה עם חומרי גלם ושיטות עבודה שונות.

איטום קיר אבן חיצוני, לעומת איטום שיש חיצוני ואפילו איטום קירות חוץ סיקה – כל אחד מסוגי העבודות הללו מצריך ידע מקצועי רלוונטי וספציפי, שרק צוות עובדים מיומן ובעל הכשרה מתאימה יכול לבצע על הצד הטוב ביותר. 

עבודות נוספות של איטום בית פרטי

נוסף על איטום קירות וגג בית פרטי, יש לבצע איטום בבתים פרטיים בחלקים נוספים של הבית, כמו המרתף (רצוי בשלבי הבנייה), באמבטיה, במרפסות וגם קירות פנים.

כל אלה מרכיבים ביחד מערכת איטום שלמה, שתפקידה להגן על הבית מפני נזקי המים והלחות, למנוע חדירת לכלוך, להאריך את חיי המבנה וגם לשמור על התשתיות השונות בבית לטווח ארוך.

לסיכום,
עבודות איטום לבית פרטי בגובה הן עבודות חיוניות, שחשוב לבצע רק עם צוות מקצועי ואמין.
צוות במרומיו עבודות בגובה מספק מגוון עבודות איטום בגובה מכל הסוגים, ומגוון עבודות שיפוצים בגובה ברמה גבוהה של מקצועיות, מיומנות ואמינות.

אנו מקפידים על כל תקנות הבטיחות והעבודה מתבצעת על ידי צוות מנוסה ומיומן, שעבר הכשרה מתאימה ומחזיק ברישיון מתאים. כל העובדים שלנו מבוטחים בפוליסת ביטוח ייעודית לעבודות בגובה, הכוללות גם צד ג'.

אנו מתחייבים לעמידה בזמנים ומספקים אחריות מקיפה על העבודה.

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן