איטום קירות חיצוניים בסילר

במהלך ביצוע חידוש וטיפול בקירות חיצוניים אשר כוללים כמה וכמה פעולות, אנו מקפידים על שימוש בחומר סילר וזאת כיוון שזהו חומר אשר דוחה מים ולכן אינו מאפשר ספיגה של מים בקירות החיצוניים של המבנה.

איטום קירות חיצוניים בבניינים

במבנים ישנים רבים יש לבצע פעולות איטום מאסיביות לנוכח מצבם האקוטי. בשלב הראשון מנקים היטב את כל שטח הקירות, מגלים את הסדקים ואוטמים אותם בחומרי איטום בטיב מעולה כדי למנוע עד כמה שאפשר את פתיחתם שוב. העובדים שלנו פותחים כל סדק לכל אורכו, יוצרים מפתח מקסימלי ומכניסים פנימה לתוך כל החלל את חומר האיטום.

גם סדקים דקים נמרחים בחומר זה כדי שלא יתרחבו ויפתחו בעתיד.

איטום קירות חיצוניים בסילר

התזת סילר על הקירות

לאור ייחודו של חומר הסילר, ההמלצה היא לסגור באמצעות יריעות ניילון פתחים וחלונות לכל אורכם של הקירות החיצוניים ורק לאחר מכן, לבצע את הפעולות הנדרשות.

כאשר כל הקיר נקי, מתיזים עליו שכבה אחידה של סילר אשר יוצרת מעליו הגנה מצוינת מפני מי גשמים אשר עלולים להרטיב את הקירות ולחלחל פנימה. הסילר דוחה את המים ולכן כאשר הקירות אטומים, הוספת חומר זה משלימה את הפעולה ומאפשרת סגירת מלוא המעטפת.

חומר זה מותז על כל סוגי החיפויים הקיימים אשר אינם סופגים כמו לדוגמה, אריחי קרמיקה, חיפויי שיש, פסיפס, שליכט אקרילי, שפריץ אקרילי, צבע ועוד.

בידוד קירות הבניין

הסדקים הרבים שהיו קיימים בעבר בקירות החיצוניים, יצרו מצב גרוע שבו הקירות כבר לא היו מבודדים. הדיירים בכל הקומות סבלו מקור עז בחורף והם הרגישו שהם נמצאים מחוץ לדירה ולא בדירה אשר אמורה להגן עליהם מפגעי מזג האוויר וכך גם בקיץ, הם סבלו מדרגה גבוהה מאד של חום, כאילו הם באוויר הפתוח.

שילוב של פעולות האיטום עם פעולת התזה של הסילר מחזירות את המצב לקדמותו והקירות כעת הם מבודדים. השכנים נהנים מחיים הרבה יותר נעימים, בטמפרטורות נורמטיביות הן בחורף והן בקיץ.

איטום בסילר באמצעות סנפלינג

הדרך הנוחה והיעילה ביותר להתזת סילר היא באמצעות סנפלינג. כך אפשר לבצע עבודה ממוקדת לכל אורכו של הקיר החיצוני. הדרך המומלצת היא לבצע זאת מלמעלה כלפי מטה. לכן העובדים רותמים את עצמם למערך האבטחה עם החבלים והרתמות התקניות.

הם מתחילים מהקומה העליונה, מתיזים באופן יסודי את החומר בכל השטח ומוודאים שלא דילגו על פינה או חלק נוסף במרחב.

התוצאות המצוינות של השימוש בסילר, מדרבנות וועדי בתים רבים ברחבי הארץ, לשוחח איתנו ולבקש הצעות מחיר לביצוע פרויקט מסוג זה. אם גם בבניין שלכם קיימת בעיה של איטום ושל בידוד, אנו מציעים לכם להזמין ביצוע מיזם של שיפוץ הקירות החיצוניים אשר יבוצע במלוא האחריות על ידינו ויצור חיים חדשים לכל השכנים.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן