טיפים לאיטום גגות

איטום גגות הוא אחד השירותים שאי אפשר בלעדיו, כבר מאות שנים. הוא שומר על הגג מפני חלחול מי גשם לתוך המבנה, אבל ההגנה שהוא מספק, שומרת גם על מערכות ותשתיות שונות במבנה, על הקירות, על הטיח, על הצבע ואפילו על בריאות בני הבית. אז קבלו כמה טיפים, שיעזרו לכם לקבל עבודת איטום גגות איכותית, כמו שמגיע לכם.

טיפים לאיטום גגות

1.  איטום גגות עושים רק עם מקצוענים

הטיפ הראשון והחשוב מכולם לאיטום גגות איכותי הוא בחירה של בעלי מקצוע מתאימים. איטום גגות הוא לא רק עבודה מורכבת בגובה, אלא גם עבודה המצריכה רמה גבוהה של ידע, ניסיון ומיומנות, כדי לבחור את חומר האיטום המתאים, לעשות הכנה יסודית וליישם את החומר באופן אופטימלי, כדי לספק לכם שקט לשנים רבות.

2. בדקו איזה חומר איטום מתאים לגג שלכם

למעשה, אם יש לכם בעלי מקצוע אמינים ומנוסים, אתם לא צריכים לדאוג באשר לטיפ הזה, כי הם כבר כנראה יבחרו עבורכם את החומר והשיטה המתאימים ביותר לאיטום הגג. אבל בכל מקרה, כדאי להבין אם אפשר ליישם על הגג שלכם חומר ביטומני, אקרילי או כל סוג של חומר איטום אחר.

3. בדקו שאתם מקבלים אחריות ארוכת טווח

איטום גגות יכול להתבצע עם זפת או יריעות ביטומניות ויש עוד אפשרויות. לכל סוג של חומר, או שיטת איטום, יש משך אחריות מקובל. כך למשל, זפת מחזיקה מעמד פחות מכל חומרי האיטום האחרים, אך תוכלו לבקש אחריות של כ 5 שנים על העבודה. לעומת זאת, איטום עם יריעות ביטומניות יכול לספק לכם גם 15 שנה עם אחריות.

4. בקשו בדיקת הצפה

קבלני איטום מקצועיים, מספקים לאחר עבודת איטום גגות גם שירות שנקרא "בדיקת הצפה". מטרת הבדיקה היא לוודא כי עבודת האיטום נעשתה באופן מספיק איכותי ויעיל, כדי שלא יחלחלו מים לתוך הבניין עם הגשם הראשון. את זה עושים על ידי הצפה של הגג במים כדי לבדוק אם מתרחש חלחול. ודאו שהקבלן שלכם מבצע את הבדיקה ועובר אותה בהצלחה.

5. שמרו על הגג!

גם אחרי ביצוע של עבודת איטום גגות איכותית במיוחד, יכולים לעלות אל הגג שלכם בעלי מקצוע לביצוע עבודות שונות בדוד החימום, במזגנים וכן הלאה. כדאי לוודא שהם יודעים להתנהל בזהירות המתבקשת, כדי לא לפגוע במערכת האיטום שיש לכם על הגג, ששילמתם עליה כסף רב, כדי שלא יהיו לכם בעיות איטום בחורף.

לסיכום, איטום איכותי של הגג שלכם יכול להבטיח לכם חורפים רבים ללא דאגה. יחד עם זאת, כדי להבטיח שאתם באמת מקבלים איטום איכותי, חשוב לבדוק את כל מה שצריך לפני, אחרי ותוך כדי עבודת האיטום, או פשוט להקפיד להעסיק קבלן איטום מקצועי ומנוסה, אמין ומומלץ, שיעשה עבורכם עבודת איטום מושלמת.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן