שיפוץ בתים משותפים – להעלאת שווי הנכסים של הדיירים

שיפוץ בתים משותפים - להעלאת שווי הנכסים של הדיירים

השקעה במבנה מיושן ולא מתחוזק יכולה לשפר את איכות חייהם של הדיירים בצורה ניכרת, ובנוסף לכך, להביא לעלייה בערכו של הנכס, כך שבמידה שבעלי הדירות יהיו  מעוניינים להשכיר את הדירה שלהם או למכור אותה, הם יוכלו לגבות עבור השכירות או עבור המכירה סכום גבוה בהרבה מהסכום שהם יכלו לגבות במקרה שהדירה הייתה נשארת מוזנחת.

 מעבר לפן האסתטי של המבנה, חוסר התחזוקה עלול להוביל לבעיות איטום ולסיכון של כל מי שנמצא בתוך המבנה או בקרבתו. בעיות איטום עלולות להוביל לרטיבות במבנה, רטיבות זו גורמת לשינויים במבנה, בין היתר: להיחלשות הבטון, לשברים בטיח ולנשירה, להתנפחות של הטיח, לחוסר אחיזה, לשינויים בצבע ולהיווצרות נבגים, חיידקים ופטריות שמסכנים את הבריאות של הדיירים, שכן הם עשויים לגרום לזיהומים ואלרגיות. אם אם די בכך, הנבגים, החיידקים והפטריות גם מפיצים ריח לא נעים. 

במקרים בהם הדיירים לא מטפלים בנזקים תוך זמן קצר, הנזקים רק גדלים והסיכונים הבריאותיים מחריפים. לצד כל אלו, גם ערכו של הנכס יורד.

כיצד ניתן לשקם את המבנה?

כדי לטפל בליקויים ולשפר את המראה של המבנה, חשוב לפנות אל חברה שמתמחה בתחום. צוות מקצועי שמבצע עבודות איטום שונות, כמו למשל: איטום ושיקום קירות חיצוניים, איטום חלונות בסנפלינג, איטום בסילר ושיפוץ מבנים, יוכל לסייע בשיקום המבנה ובשיפור המראה שלו, כך שהוא יהפוך ממבנה שנראה ישן ומוזנח למבנה מושקע ובעל ערך גבוה יותר. 

חברה מקצועית תבצע את עבודה תוך עמידה בלוחות הזמנים, כאשר בעלי המקצוע ישתמשו בשיטות מתקדמות, כדוגמת: פיגומים וסנפלינג.

חברה מקצועית ואמינה תערוך בדיקה יסודית, כך שצוות העובדים יידע בדיוק אילו חלקים במבנה דורשים איטום ויבצע את העבודות הנחוצות כדי לשקם את המבנה ולגרום לו להיות בטוח וראוי למגורים. 

מבחינת הפן האסתטי – יסתירו העובדים את הצינורות ויתקינו מסתורי כביסה שישפרו את המראה החיצוני של המבנה. כמו כן, יוכלו העובדים לבצע עבודות נוספות בהתאם לבקשות הדיירים. לאחר מכן, יצבעו אנשי הצוות את החלק החיצוני של המבנה בהתאם לבחירתם של הדיירים.

במרומיו – למבנה בטוח ואסתטי

על ידי שיקום המבנה והפיכתו לאסתטי ונעים לעין, ניתן להביא לשיפור התחושה של הדיירים, להפחתת סיכונים ולעלייה בערך של הנכסים. 

חברה מקצועית שמתמחה בתחום תבצע את העבודה בצורה יעילה ומקצועית, תהיה בעלת תעודת אוטם מוסמך, תקפיד לעבוד לפי כללי הבטיחות, תעבוד עם ציוד מתקדם ושיטות יעילות ותדאג לכל הביטוחים הנחוצים, לרבות ביטוח צד ג'.

במידה שאתם מעוניינים  לאטום ולשפץ את ביתכם המשותף, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – במרומיו. החברה שלנו מתמחה באיטום ושיפוץ מבנים, מחזיקה בתעודת אוטם מוסמך, עובדת בהתאם לכללי הבטיחות, משתמשת בציוד מתקדם ושיטות יעילות ודואגת לכל הביטוחים הדרושים.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מאיתנו שירות מקצועי ואמין.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן