שיפוץ בניין משותף זה הרווח שלכם

שיפוץ בניין משותף

חלק מהדיירים שמתגוררים בבניינים משותפים לא מכירים בחשיבות הגבוהה של המראה של הבניין שלהם והתחזוקה הנחוצה, הסיבה לכך היא הרצון לחסוך כספים. אך ההסתפקות במצב הקיים, בעיקר במקרים בהם המבנה נראה מוזנח, עלולה להוביל לתוצאה ההפוכה – מעבר למגורים במקום מוזנח שמעורר תחושה לא נעימה, עשויה ההזנחה להוביל לירידה בערכו של הנכס ולבעיות איטום.

ככל שיחלוף הזמן עשויות בעיות האיטום להחריף ולגרום לפגיעה קשה במבנה, סיכון הדיירים והעוברים והשבים, ירידה משמעותית בערך הדירות ונזקים בריאותיים.

כדי למנוע את כל הסיכונים הללו, חשוב לפנות אל חברה שמתמחה בביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים.

לשפר את מצבו של המבנה באמצעות חברה שמתמחה בתחום

חברה מקצועית שמתמחה באיטום מבנים ושיפוץ מבנים, תהיה בעלת ניסיון בעבודות שמתבצעות באמצעות שיטות שונות, ביניהן: סנפלינג, במות ניידות ופיגומים.

בעלי המקצוע יגיעו אל המבנה, יערכו בדיקה יסודית ויבצעו את כל עבודות ההכנה לקראת האיטום. עבודות אלו כוללות: ניקוי לכלוך שהצטבר במקום, ניקוי של חלקי הטיח וטיפול בפטריות ועובש שהתפתחו בעקבות המים שחדרו אל הקירות.

לפני איטום הגג ינקו העובדים את השטח, לרבות את המרזבים שבמקרים רבים נסתמים בשל הצטברות פסולת. במצבים אלו המרזבים לא פועלים באופן תקין ומי הגשמים לא יורדים דרכם, כתוצאה מכך נוצרות שלוליות מים על הגג שגורמות לרטיבות.

עובדים מקצועיים יאטמו את המבנה באמצעות חומרי איטום איכותיים ולאחר מכן יצבעו את חלקו החיצוני של המבנה, לרבות המעקות והסורגים באמצעות צבע ייעודי, כאשר הדיירים יוכלו לבחור את הצבע בו הם מעוניינים.

 כמו כן, יוכל צוות העובדים להתקין לדיירים מסתורי כביסה שייצרו מראה אסתטי, להסתיר את הצינורות ובמידת הצורך להתקין גם דוקרנים לצורך הרחקת יונים מטרידות.

להפיק את כל היתרונות של איטום מקצועי ועבודות שיפוץ לבניין

באמצעות איטום איכותי ושיפור מראה המבנה ניתן להוביל לשיפור משמעותי באיכות החיים, למנוע נזקים קשים למבנה, לדיירים והאנשים שנמצאים בקרבתו, למנוע לסיכון בריאותי ולשמור על ערכן של הדירות.

כדי להפיק את כל היתרונות של עבודה מקצועית, חשוב לבחור בבעלי מקצוע מנוסים שמשתמשים בשיטות מובילות. מכיוון שמדובר על עבודה בגובה, חשוב לבחור בחברה שמתמחה בעבודות בגובה וצברה ניסיון נרחב בשיטת הסנפלינג, עבודה עם פיגומים ועבודה עם במות ניידות.

חברה מנוסה תבחן את מצבו של המבנה ותדע באיזו שיטה לבחור כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר. כמו כן, תעבוד החברה עם חומרים איכותיים ומכשור מתקדם, תפעל בהתאם לכל כללי הבטיחות, תבטח את כל העובדים בביטוח עבודות בגובה, תדאג לביטוח צד ג' ותחזיק בתעודת אוטם מוסמך ממוסד מוכר.

"במרומיו" – העבודה שלנו – הרווח שלכם

במידה שאתם רוצים לאטום ולשפץ את המבנה שלכם בצורה מקצועית, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "חברת במרומיו" ולקבל שירות מקצועי ואדיב.

אנו מתמחים בתחום האיטום ושיפוץ מבנים משותפים והצוות שלנו צבר ניסיון נרחב בביצוע עבודות בגובה.

אנו מחזיקים בכל הפוליסות הנחוצות ובתעודת אוטם מוסמך, עובדים עם החומרים והכלים המתקדמים ביותר, יכולים לפתור כל בעיה ומקפידים על עמידה בזמנים.

במידה שתזמינו את שירותינו, תוכלו להיות בטוחים ורגועים – אנו נבצע את כל עבודות האיטום הנחוצות בצורה המקצועית ביותר ונשפץ את המבנה – דבר שיוביל לשיפור ניכר ברמת חייכם, ישמור על הביטחון שלכם, של העוברים והשבים והרכוש ויעלה את ערכו של הנכס.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, נשמח לענות על כל שאלה ולסייע לכם להפיק את כל היתרונות מאיטום מקצועי ושיפוץ המבנה המשותף.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן