עבודות אינסטלציה בגובה

כאשר מדובר על עבודות אינסטלציה, רבים ממהרים לחשוב על סתימות בכיור של המטבח או סתימה בשירותים. אך לא פעם יש צורך בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה, המתמחה בתחום של עבודות אינסטלציה בגובה. יש לזכור כי לא כל אינסטלטור רשאי לבצע עבודות אינסטלציה בגובה, מאחר ויש צורך לעבור קורס ייעודי ולהחזיק ברישיון המתאים. לכן יש לוודא מראש כי בחרתם לעבוד עם חברה המתמחה בתחום, המסוגלת לספק לכם את העבודה האיכותית והמקצועית ביותר. עבודות אינסטלציה בגובה יכולות לכלול עבודות שוטפות הכוללות תחזוקה של הצנרת, או לחילופין, טיפול בתקלות השונות, העלולות להתרחש עם השנים. יש לזכור כי כתוצאה משחיקה ומעייפות החומר עלולות להיווצר דליפות ונזילות, המצריכות טיפול מקצועי ואיכותי בלבד. הדבר נכון למשל, לגבי תיקון מרזבים או החלפת מרזבים, מאחר ולא ניתן לגשת למרזבים ללא ההרשאה לעבוד בגובה.

עבודות אינסטלציה בגובה

עבודות אינסטלציה בגובה – כיצד לעשות זאת נכון?

אחת השיטות הנפוצות ביותר לבצע עבודות אינסטלציה בגובה היא באמצעות סנפלינג. מדובר על דרך מהירה ויעילה להגיע לכל נקודה במבנה, ללא שום צורך להיעזר בפיגומים או סולמות. עובד שעבר הכשרה מתאימה יכול לבצע את כל התיקונים הנדרשים, תוך כדי גלישה בסנפלינג וחיסכון של זמן יקר. הדבר חיוני למשל, במידה ויש צורך להחליף חלק מהמרזב, דבר שמצריך גלישה מהגג והגעה בדיוק לנקודה הרלוונטית של המרזב. כמו כן, לא פעם ניתן לראות מבנים בהם הצנרת צמודה לקיר החיצוני, לכן החלפת הצנרת או ביצוע של תיקונים שונים מצריכה שימוש בסנפלינג. זוהי ללא ספק הדרך המהירה, הבטיחותית והיעילה ביותר לבצע את כל סוגי עבודות האינסטלציה בגובה, מאחר והעובד מחזיק בשליטה מלאה ומסוגל להגיע לכל נקודה רלוונטית על גבי המבנה.

נקודות חשובות שכדאי להכיר לגביעבודות אינסטלציה בגובה

על מנת לבצע עבודות אינסטלציה בגובה העובד עובר הכשרה מתאימה ומחזיק ברישיון מתאים לעסוק בתחום. באמצעות קשירה על ידי רתמה ייעודית העובד מסוגל לבצע את העבודה בצורה בטיחותית ויעילה יותר, מאשר באמצעות החלופות הפופולאריות לביצוע עבודות בגובה. בסופו של יום, שיטת הסנפלינג מספקת מהירות, בטיחות וגמישות מקסימלית, בניגוד למנוף או שימוש בבמת הרמה. כדאי לציין כי מחיר העבודה משתנה כמובן בהתאם לסוג העבודה ולרמת המורכבות שלה. המחיר מושפע גם מהקומה שלכם ומשיטת העבודה הנבחרת. 

אנו בחברת במרומיו נשמח לספק לכם עבודות אינסטלציה בגובה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בעבודות בגובה בשיטת הסנפלינג, תוך כדי שימוש בציוד האיכותי ביותר ובשיטות המתקדמות ביותר בתחום. צוות העובדים שלנו מנוסה ומיומן, דבר שמבטיח לכם עבודה יעילה ובטיחותית, בהתאם לנהלי העבודה המחמירים ביותר. אנו מחזיקים ברישיון עבודה בגובה והעובדים שלנו עוברים הדרכות והשתלמויות מקצועיות על בסיס קבוע. נשמח לספק לכם אחריות מקיפה על העבודה והתחייבות לעמוד בלוז שנקבע מראש. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן