עבודות מעטפת בסנפלינג

עבודות מעטפת בסנפלינג

 

שיטת העבודה בסנפלינג מסייעת מאד לביצוע כמה סוגי עבודות בגובה רב. העובדים המיומנים המאובטחים בכבלי הסנפלינג או עומדים על במת הרמה מסוגלים לבצע משימות ממוקדות בנקודות בעייתיות או לחילופין לבצע שיפוץ מאסיבי לאורכו ולרוחבו של כל הבניין.

עבודות מעטפת בסנפלינג

חלקו החיצוני של הבניין ניזוק במקרים רבים עקב פגעי מזג האוויר ובעיקר רוחות חזקות וגשמים עוצמתיים. בין הנזקים שנראים בבניין הם רטיבות, התנפחות של חלק מהקירות והיווצרות של עובש.

לאורך הקירות החיצוניים קיימים סדקים דקים שדרכם הגשם מחלחל פנימה לדירה וסדקים עובדים שממשיכים כל העת לגדול ולהתרחב.

הברזלים הממוקמים בתוך יציקת הבטון מחלידים עקב חדירת מי הגשמים, הם דוחפים את הבטון ואת הטיח החוצה וכך הסדקים רק מעמיקים עם הזמן.

כדי לפתור את הבעיה, מנקים בשלב ראשון היטב את החלודה שהצטברה באמצעות חומר הפרדה המפריד בין הבטון לברזל.

איטום בקירות הבניין

הפתרון הוא איטום מאסיבי של כל הסדקים באמצעות חומרי איטום איכותיים ומוצלחים כמו חומרים מסטיקים, אלו המבוססים על חומרים צמנטים ואחרים שהוכיחו את יעילותם בפרויקטים זהים.

העובדים מטפלים בכל סדק לכל אורכו, ממלאים אותו בחומרי איטום כדי שהסדק לא ייפתח שוב.

במקרים שבהם קיימים חריצים עמוקים מחדירים פנימה כמות גדולה של חומר איטום שמתפשט בתוך הקיר כדי ליצור איטום רב השפעה שיחזיק מעמד לאורך זמן.

מכלול הנזקים בקירות הבניין יוצר מצב בו חודרת לחות ורטיבות לדירות, נוצר עובש שאינו בריא לנשימה והדירה כבר אינה מבודדת כפי שהייתה בעבר, לכן קר בה מאד בימי החורף.

כל העובדות הללו מחייבות טיפול מידי במצב שנוצר. מומלץ לבצע עבודות מעטפת באמצעות סנפלינג באביב או בקיץ לאחר שהקירות יבשים ואפשר לבצע את ההכנה הנדרשת לקראת החורף הבא.

צביעת הקירות החיצוניים

בתום עבודות האיטום והתיקון, מתבצעת צביעת קירות חיצוניים. צובעים בצבעים ייעודיים את כל המעטפת החיצונית של הבניין ובנוסף לכך מתיזים סילר כדי לשמר את תקינותו ונראותו של המבנה לשנים רבות נוספות.

החלפת אריחים בחלקו החיצוני של המבנה

במבנים רבים הודבקו בעת הקמת המבנה אריחים בחלקו החיצוני. הדבר תורם רבות ליופיו של הבניין אך עם השנים האחיזה של חלק מהאריחים בקיר המבנה מתרופפת ולא אחת אחד האריחים נופל ומתרסק למטה.

אם הוא חלילה פוגע בעובר אורח יכול להיגרם אסון בשל הנפילה.

בעבודות שנעשות סביב הבניין באמצעות סנפלינג, בודקים את מצבו של כל אריח. את האריחים הרופפים מדביקים שוב באמצעות חומרים מאסיביים השומרים על איכות ההדבקה גם כשיש גשמים עזים ורוחות חזקות.

במקום האריחים שנפלו, מדביקים אריחים חדשים וכך שומרים על יופיו וצביונו הייחודי של הבניין.

הרחקת יונים בסנפלינג

הרחקת יונים

יונים מפריעות מאד להלך החיים בבית אם נבנה קן בסמוך למרפסת או למסתור הכביסה. הפתרון הוא פריסת רשת בעלת חורים קטנטנים על פני כל שטחו של מסתור הכביסה כדי שהם לא יצליחו לחדור פנימה.

בהזדמנות זו מתקינים על פי דרישת הלקוח גם אמצעים נוספים המרחיקים את היונים מהדירה כמו דוקרנים, דחלילים, התקנת רשת יונים או קפיץ קפוץ.

אם אתם מחפשים מרחיק יונים, פעולות ייחודיות מסוג זה במקומות צרים שהגישה אליהם קשה במיוחד אפשר לבצע רק באמצעות סנפלינג כשהעובדים המיומנים תלויים בעזרת כבלי אבטחה או עומדים על במת הרמה יציבה.

התקנת מרזבים

לקראת החורף ועל פי הצורך התקנת מרזבים חדשים. נוח מאד להציב את המרזב הארוך על הגג ולרדת באמצעות סנפלינג כלפי מטה תוך חיזוק וחיבור כל אחת מהיחידות של המרזבים באופן מאסיבי לקיר הבניין וכך עד ההגעה לקרקע.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן