התקנת רשת יונים

אם אתם מחפשים מידע על התקנת רשת יונים, אתם בעמוד הנכון! בעוד ישנם אלו שעבורם היונים מסמלות את השלום, ישנם אלו שיונים עבורם הן מטרד לא קטן בכלל. מה שקורה בפועל הוא שהיונים עושות לא מעט רעש, הן משאירות על החלונות לא מעט לכלוכים וריח נוראי. וכל המעטפת שנוצרת היא חוסר נעימות המקשה גם על מגורים וגם על עבודה בסביבתן. אם לא די בכך, הלכלוך וההפרשות של היונים ידועים ככאלו שיכולים לפגוע ישירות בבריאות, כך שאין ברירה אלא למצוא פתרון הולם ולהרחיק אותן.

רגע לפני שגם אתם מרימים ידיים, דעו כי יש מה לעשות: התקנת רשת יונים המתבצעת על ידי חברת "במרומיו", המתמחה בעבודה על הגובה, ובין היתר בהתקנה של רשת איכותית שתשים אחת ולתמיד מאחוריכם את המטרד שהיונים מייצרות.

בשום פנים ואופן לא פוגעים ביונים

חשוב לציין כי החברה שלנו לא פוגעת באופן ישיר ביונים, אלא מבצעת התקנת רשת יונים. כיום ישנן לא מעט שיטות להרחיק את היונים, אך אנחנו דוגלים בכך שפגיעה ביונים אינה באה בחשבון. הצוות המקצועי שלנו לא עושה שום פעולה שפוגעת פיזית ביונים או חלילה הורגת אותן. הדרך שלנו להרחיק את היונים מאזור המגורים או העבודה שלכם היא באמצעות רשת ייעודית המרחיקה אותן. את הרשת משלבים על פתחים מסוימים בהם היונים יכולות למצוא להן מקום קבע כמו מרפסות, מיסתורי כביסה ,ומערכות אוויר. כמו כן, מדובר על שיטה ירוקה, שכן אין התערבות של חומרי הדברה המזיקים לסביבה וליונים.

מדוע התקנת רשת יונים היא השיטה המומלצת ביותר?

ישנן לא מעט שיטות דרכן ניתן להרחיק יונים, אך בכל זאת השיטה של התקנת רשת יונים היא זו הנמצאת שוב ושוב כיעילה ביותר. למרות שדוקרנים וקפיצים יכולים גם הם להרחיק את היונים הנמצאות בקרבתכם, הרשת מגלמת בתוכה יתרון מובהק על פני השיטות האחרות. הרשת למעשה לא רק מרחיקה את היונים, אלא מגבילה את השהות שלהן באזור מסוים לאחר שהן הגיעו אליו. הרשת מונעת מהיונים להישאר במקום מסוים, וכך הן לא יכולות להתרבות ולהשאיר לכלוך. מאחר והן לא יכולות לשהות באזור שבו נמצאת הרשת, הן יפסיקו להגיע וכך הן יורחקו ויעניקו לכם את השקט המיוחל.

על מנת להבטיח שהיונים יהיו רחוקת מכם לאורך כל ימות השנה, ההקפדה היא על התקנת רשת העמידה בכל תנאי מזג האוויר – בחום ובקור, כך שאתם יכולים להיות שקטים כי שמתם מאחוריכם את פרק המטרד מהיונים. הרשת שאנו נתקין לכם תצטיין ביעילות, תוך שהיא לא תפגע בחזות הבניין שלכם.

גרים בבניין גבוה? אנחנו מגיעים!

ככל שהבניין בו אתם גרים גבוה יותר, כך עבודת התקנת רשת יונים הינה סבוכה יותר. החברה שלנו מתמחה בעבודה על הגובה, כך שלא משנה באיזו קומה אתם גרים והיכן נדרשת העבודה – אנחנו נוכל לבצע אותה ועל הצד הטוב ביותר. אנחנו עושים שימוש ברשתות שונות וטכניקות שונות, כאשר כל רשת תותאם בהתאם לאזור וסוג היונים הנמצאות באזור שלכם. את העבודה אנחנו מבצעים בפועל על ידי אנשי מקצוע מובילים המיומנים בעבודה על הגובה, כאשר במרבית המקרים השיטה היא עבודה בסנפלינג. יחד עם זאת, יהיו מקרים בהם הדרך המועדפת תהיה באמצעות במת הרמה או פיגום ייעודי.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן