תיקון מרזבים במרכז והסביבה

תיקון מרזבים במרכז והסביבה

זקוקים לתיקון מרזבים במרכז והסביבה? הגעתם למקום הנכון! 

עונת החורף מביאה עימה גשמים רבים שתורמים רבות לחקלאות ולמשק המים הישראלי אך לעיתים אותם גשמים יכולים להביא עימם לא מעט מטרדים ומפגעים. על מנת לנקז את המים בצורה נכונה ובטוחה במרחב הביתי, בכל בניין או בית מותקן מרזב. תפקידו של המרזב הוא לנקז את המים מגג הבניין אל נקודה ייעודית כאשר בדרך כלל נקודה זו נמצאת בקרבה של צינור ביוב או בור חלחול.

החשיבות של מרזב תקין

במידה ולא מותקן מרזב, הדבר יכול לגרום למפגעים רבים כמו נזילה לא מבוקרת של המים בשטחים בהם ישנם אנשים כמו הגינה או החניה למשל, דבר שיכול להפוך למטרד כמו גם בעיה תברואתית במידה והמים נאספים בנקודה כלשהי ללא ניקוז מתאים ומביא עימו חרקים וחיידקים רבים. 

מעבר לכך, ללא מרזב גם הקירות החיצוניים של הבית יפגעו ואילו אנו נחווה חדירה של מים לבית שלנו דרך החלונות ואפילו רטיבויות בקירות. במקרים רבים, בתחילת החורף, עם הגשם הראשון, בניינים רבים מגלים כי המרזב שלהם לקוי ויש בו תקלה שצריך לפתור לפני שנכנסים לגשמים הכבדים של החורף. בשביל לעשות זאת עלינו להזמין חברה לעבודות בגובה שמתמחה בתיקון של מרזבים כמו גם בעבודות בגובה בדגש על סנפלינג. כאשר אנו מתקינים או מתקנים מרזב, הדרך הטובה ביותר היא לגלוש מהגג מעל הקו בו מותקן המרזב וכך לטפל בבעיה באופן נקודתי. בעזרת הסנפלינג אנו נוכל לגלוש בקלות לכל נקודה בה יש כשל ולטפל בו באופן מיידי. 

סוגי מרזבים

ישנם שני סוגי מרזבים אותם ניתן להתקין בבניין, כאשר אחד הוא מרזב פנימי שנמצא בתוך קירות המבנה, בעוד השני הוא מרזב חיצוני שתלוי על הקיר החיצוני של הבניין. 

מרזב פנימי נחשב ליותר אסתטי היות והוא נסתר אך במידה ויש תקלה במרזב האחזקה והתיקון של התקלה הופכים לקשים יותר ולעיתים אף לבלתי אפשריים. המרזב החיצוני הוא הנפוץ ביותר בעיקר לאור הפרקטיות שלו במקרים של אחזקה ותיקון. 

מרזבים חיצוניים עשויים משני חומרים עיקריים, כאשר הראשון הוא פלסטיק ונחשב לנפוץ מאוד והשני הוא פח מגלוון שגם אותו אנו רואים לא מעט. בנוסף, ישנם מבנים בהם יש התקנה של מרזב שעשוי מאלומיניום שנחשב לעמיד מאוד לטווח האורך אל מול נזקי המים והסביבה ביחס לשני החומרים שציינו קודם לכן. 
חברת במרומיו עבודות בגובה מתמחה בכל העבודות הגובה השונות הקשורות במרזבים החל מהתקנה של מרזבים, תיקון של מרזבים ישנים מכל הסוגים ועד החלפה של מרזב פנימי שכשל מלתפקד מרזב חיצוני.

הנסיון הרב שצברנו במרוצת השנים בנושא תיקון המרזבים בגובה יעזור לנו להעניק לכם שירות אישי, אמין ומקצועי שבסופו של התהליך תוכלו להיות בטוחים כי המרזב של הבניין שלכם ישרת אתכם נאמנה במהלך חודשי החורף.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן