איך בוחרים ספק לעבודות גובה?

עבודות בגובה נחשבות למורכבות הן מבחינת הזמן שהן אורכות והן מבחינת ההיערכות אליהן. 

עבודות אלו דורשות ציוד מתקדם ואנשי מקצוע שיודעים מה הם עושים, כלומר עברו את כל ההכשרות בתחום זה.

שלושת העבודות הפופולאריות ביותר הן תיקון והחלפת מרזבים – אותו חלק שתפקידו לקלוט את המים ומנקז אותם במבנה, ניקוי חלונות בגובה – פעולה המתבצעת באמצעות מנוף אותו מרימים מהקרקע או בעזרת סנפלינג והרחקת יונים הנחשבות לבעלי כנף טורדניים.

איך בוחרים ספק לעבודות גובה?

לפני שבוחרים חברה שתבצע עבורנו את אחת משלושת העבודות הללו או כל עבודה אחרת המתבצעת בגובה ולא על הקרקע, חשוב להבין כי קיימים כמה קריטריונים שהם למעשה קריטיים בתהליך בחירת ספק לעבודות גובה:

  1. ציוד – מומלץ לבחור בחברה או בספק המחזיקים בציוד מתקדם, איכותי, חדשני ואולי החשוב מכל ציוד בטיחותי. עבודה עם קסדות לצד תיחום האזור בו עובדים הינה חלק בלתי נפרד מכללי הבטיחות לעבודה בגובה.
  2. בטיחות – איך תדעו שהספק אותו אתם בוחרים עובד לפי כללי הבטיחות? פשוט מאוד. החברה מחוייבת להציג בפניכם רישיון לעבודה בגובה. בנוסף, במידה ומדובר בעבודות איטום, חשוב לבחור בספק עם תעודת אוטם שעובד אך ורק עם קבלני איטום מוסמכים. יחד עם זאת, תעודות אלה אינן מספיקות ולכן דרך המלצות ניתן לדעת האם באמת הספק בו אתם מביעים ענין עובד לפי כל כללי הבטיחות המחמירים.
  3. הכשרה – חשוב לבדוק שהחברה מעסיקה אך ורק בעלי מקצוע שעברו הכשרה ספיציפית לעבודה בגובה הכוללת בין השאר שימוש נכון בסולם, סלי הרמה, סנפלינג וכדומה. מדובר בהכשרה מקצועית ארוכה ובסופו אותם אנשים מקבלים הסמכה מקצועית לבצע עבודות מהסוג הזה.

בנוסף, כחלק מתהליך בחירה של ספק או חברה לעבודות בגובה חשוב לשים דגש גם על רמת הזמינות של החברה לעבודה לצד מחיר הוגן והגיוני שמעיד ללא כל ספק על רמת המקצועיות של העבודה בפועל.

במרומיו עבודות גובה

חברת במרומיו מתמחה במתן שירותים לעבודות בגובה לעסקים ולפרטיים בכל רחבי הארץ. 

לחברה צוות מנוסה שעבר את ההכשרה הטובה ביותר במטרה לספק לקהל לקוחותינו את התוצאה הטובה ביותר. 

לחברה ניסיון רב בתחום עם מגוון של עבודות בגובה מכל הסוגים בשיטת הסנפלינג כאשר אנו עושים שימוש בציוד המתקדם ביותר בתחום עבודות בגובה במטרה להבטיח שירות מהיר, מקצועי, יעיל והכי חשוב בטיחותי.

החברה מעניקה שירותי עבודות בגובה בערים תל אביב, חולון, בת-ים, ראשון לציון, אזור השרון, רמת- גן, גבעתיים וכפר סבא.

זכרו, בחירת ספק לביצוע עבודות בגובה איננה עניין של מה בכך ואין להקל בה ראש שכן מדובר בראש ובראשונה בבטיחות הן של בעלי המקצוע המבצעים בפועל את העבודה והן עבור הסובבים הנמצאים בפנים ומחוץ למבנה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן