ניקוי ושטיפה של קירות חיצוניים

ניקוי ושטיפה של קירות חיצוניים

בכל הקשור למלאכת ניקיון הבית, גם אתם בעלי מודעות גבוהה מאד. ומה באשר לקירות החיצוניים? נדמה כי רבים אלו המסתפקים בידיעה כי מי הגשמים לפחות אחת לשנה יבצעו ניקיון ייסודי עבורכם. בפועל, חשוב לנקות את הקירות החיצוניים של הבית ממש כשם שחשוב לנקות את החללים הפנימיים של החלל הפרטי שלכם.

הפתרון המוצע לכם בדמות ניקוי בלחץ מים הינו הפתרון האידיאלי, המהיר והיעיל ביותר! עם טכניקה זו, ניתן להתמודד עם שכבות עיקשות של לכלוך.

מלאכת הניקוי מתבצעת באמצעות גרניק, שבאמצעותו ניתן לחדור בצורה יוצאת מן הכלל למשטחים ולהביא לתוצאות נקיות, גם במקרים בהם על הקירות החיצוניים ישנם לכלוכים קשים. מה ניתן להוריד? החל מחלודה, דרך צבע ועד לשכבות עיקשות של אבק.
ניקוי ושטיפה של קירות חיצוניים

צובעים מחדש את קירות הבית? שטיפה חיצונית הכרחית!

אחת לכמה שנים מתבצעת עבודת צביעה לקירות החיצוניים של בניין המגורים או בית הפרטי. כידוע, קירות המבנה אינם חסינים לפגעים שונים, כך שניתן לראות איך לאורך שנים המעטפת העיצובית המרשימה שהייתה תחילה, הופכת למעטפת פחות מחמיאה ויותר מוזנחת.

הטכניקה של שיטת הניקוי בלחץ מים הינה הכרחית וחשובה לפני שאתם צובעים את קירות המבנה שוב. על מנת שעבודת הצבע תיקלט כראוי, יש תחילה לנקות היטב את שכבות הלכלוך שהצטברו לאורך שנים.

העוצמה של הגרניק משתנה בהתאם למצבו של הקיר ושיקול דעת המנקים.

מטפחים גם את הקירות החיצוניים של המבנה

כידוע, הניקיון אינו תורם רק לשלווה ולתחושה מזמינה יותר, אלא שמדובר על מלאכה שהינה חשובה מאד גם בכל הקשור לבריאות.

רבים מטפחים חללים פנימיים כמו חדר הסלון, המטבח וחדר השינה, בעוד הקירות החיצוניים לא אחת נשארים מאחור. חשוב מאד שגם אתם תטפחו אחת לתקופה את הקירות החיצוניים שלכם, עם ניקיון שיסיר את כמויות האבק הגדולות הפוגעות בבריאות, כמו גם הצטברות של ירוקת.

שימו לב כי ניתן לנקות בלחץ מים את כל סוגי הקירות, לרבות קירות עם חיפוי אבן, קירות עם שליכט וקירות מסך. החזירו את האור והחיוניות לקירות המבנה!

היתרונות של שיטת הניקוי בלחץ המים

מעבר לכך שאתם מקבלים תוצר נקי ומרהיב, חשוב שגם תדעו איך שיטת הניקיון באמצעות לחץ המים עובדת. שיטת הניקיון מבוססת על מים בלבד, כך שלא מדובר על חומרים כימיים שונים או חומרים מסוכנים אחרים.

העוצמה בה מנקים הינה עוצמה גבוהה מאד, כך שניתן לא רק לנקות את הקירות החיצוניים של המבנה, אלא בעיקר להביא אותם אל מצבם הקודם עם הנראות הקורנת והמזמינה.

טכניקת הניקוי המתקדמת יכולה להתעמת אל מול כל סוגי הכתמים לרבות אבק, כתמי ירוקת, בקטריות ועוד. למרוץ הלחץ הרב המופעל בעת הניקוי, לא נגרם כל נזק לקירות שלכם או לרכוש הנמצא ברדיוס.

אולי יעניין אותך גם:

איטום סדקים חיצוניים בסנפלינג

שיקום קירות חיצוניים

ניקוי חלונות בגובה

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן