ניקוי חלונות בגובה

חלונות נקיים הם סממן מובהק לבניין או דירה נקיים בצורה יסודית. בשנים האחרונות אנו עדים לבנייה מתקדמת של גורדי שחקים, כלומר בניינים גבוהים מאוד של עשרות קומות.

היתרון בסוג בנייה זה הוא כמובן הנוף המרהיב אליו אנו נחשפים, אך חשוב לדעת כי לא פשוט לשמור על ניקיונם של בניינים מהסוג הזה בשל גובהם הרב.

לרוב מדובר בבנייני משרדים, אליהם נכנסים לקוחות, ספקים, קבלנים ולכן חשוב לשמור על ניקיון המבנה הן מבפנים והן מבחוץ. גם אם מדובר בבנייני דירות, כל בעל דירה היה רוצה שדירתו תיראה נקייה לאורך כל ימות השנה.

ניקוי חלונות בגובה

חלונות נקיים

כשהחלונות נקיים הכל נראה אחרת, קרני השמש חודרות דרכם באופן מושלם ומאירות את החלל. כאשר מדובר בבניינים גבוהים מאוד, לא ניתן לבצע את עבודת ניקוי החלונות מתוך הבניין, אלא יש צורך בחברה מקצועית המורשית לעבוד בגובה ומבצעת ניקוי חלונות בגובה באופן יסודי, מהחלק החיצוני של הבניין.

אחד הדברים הכי חשובים כאשר בוחרים חברה לניקוי חלונות בגובה הוא נושא הבטיחות, שכן מדובר בעבודה מורכבת, מאתגרת המתאימה אך ורק למי שעובר הכשרה ספציפית לעשות זאת. מה גם שבכדי לבצע עבודות בגובה נדרשים המון אישורים, ביטוחים ותקנים, לכן חשוב לוודא שאכן מדובר בחברה מקצועית שזו ההתמחות שלו, הרי לא היינו רוצים לסכן אף אחד למען ניקיון או למען כל עבודה אחרת.

ניקוי חלונות בגובה – איך זה מתבצע?

ניקוי חלונות בגובה נעשה ב- 90% מהמקרים באמצעות סנפלינג, רתמות ואביזרי בטיחות נוספים. כלומר, מחברים את בעל המקצוע המתמחה בביצוע עבודות בגובה אל חבלים מגג הבניין, מה שמאפשר גישה נוחה, קלה ומעבר אידיאלי בין החלונות של המבנה וזה לא משנה כמה הוא גבוה.

למעשה, שיטה זו מאפשרת לבעל המקצוע לבצע את עבודתו בצורה יסודית, שכן הוא מודע לכך שהוא בטוח תודות לאמצעי הבטיחות הנלווים. העובדים נעזרים בחבלים אותם קושרים לנקודת עגינה בגג, מה שמאפשר גלישה לכל חלון בנפרד.

לעתים יש להיעזר בבמות הרמה המאפשרות לעובדים להגיע לגובה מהר יותר. אין זה משנה באיזו שיטה מעלים את העובדים לגובה, הרעיון הוא להיעזר בכל מיני אביזרי בטיחות המונעים נפילה ושומרים עליהם מאובטחים.

ניקוי חלונות בגובה

ניקיון חלונות בגובה – יתרונות

  • ניקיון ידני, מה שמאפשר לבצע ניקוי יסודי בכל חלון מבלי לפספס אף אחד מהחלונות.
  • שיטה בטיחותית ויעילה המקצרת את זמן הניקיון.
  • הניקיון נעשה באמצעות חומרי ניקיון ייעודיים למטרה זו, מה שמאפשר להנות מחלונות מבריקים לאורך זמן.
  • במקביל ניתן לבצע עבודות נוספות כמו למשל הרחקת יונים או חיזוק חיפויים וכך ״להרוג כמה ציפורים במכה״.

חברת במרומיו מתמחה בביצוע עבודות שונות בגובה ביניהן ניקוי חלונות, איטום ושיקום חלונות, החלפת מרזבים, חיזוק אריחים ועוד…

החברה עושה שימוש בציוד בטיחות מתקדם במטרה לבצע את תהליך ניקוי החלונות באופן יסודי, מהיר ויעיל ככל האפשר. כל הצוותים שלנו עוברים הכשרה מקצועית מסודרת כולל רענונים ואנו מחזיקים בכל הרישיונות כולל אישור לעבודה בגובה, אישור לעבודה בסנפלינג ורישיונות ממשרד העבודה.

בסיום התהליך תוכלו להנות מחלונות מבריקים לאורך זמן, ללא אבנית, אבק, לכלוך שנעשה על ידי בעלי כנף וכדומה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן