כמה עולה איתור נזילה בגובה?

אם אתם שואלים כמה עולה לבצע איתור נזילה בגובה, אז התשובה צריכה להינתן בהתאם לנתונים הבאים: באיזה גובה מדובר, והאם יש צורך בציוד מיוחד כמו "קו חיים" או סנפלינג? באיזו נזילה מדובר, ומהיכן היא מגיעה, כלומר מה המקור שלה? האם נדרשים תיקונים שונים, כמו למשל תיקון מרזבים? – קראו כאן.

ראשית, מהי נזילה בגובה וכיצד מזהים אותה?

נזילה בגובה יכולה להגיע מצינור מים או ביוב, והיא בד"כ מתרחשת במקום גבוה, כמו בקומה עליונה בבניין, על גג, או בתוך קיר. הנזילות האלו יכולות להיות קשות לאיתור ולתיקון, ולכן דורשות לעיתים קרובות מיומנות וציוד מיוחד. בתוך כך, ישנם כמה סימנים שונים אשר עשויים להצביע על כך שאתם מתמודדים עם נזילה בגובה. למשל, רטיבות, שהיא מהווה סימן ברור לנזילה.

רטיבות בדרך כלל מופיעה בקירות, בתקרות או ברצפות, כאשר הסימן המקביל לכך, שמגיע לרוב יד ביד עם רטיבות, הוא – עובש. כמו כן, בחלק מהמקרים אתם תוכלו להבחין בסימנים של התקלפות והתפוררות צבע מהקירות, מה שבד"כ מצביע על נזילות מסוג מסוים. בנוסף לכל הסימנים האלה, במקרים רבים אתם גם תזהו ריחות לא נעימים, המצביעים על רטיבות ונזילות מים פוטנציאליות.

בשפת התוצאה, כמה עולה האיתור של הנזילה?

בין אם אתם צריכים איתור נזילה בגג או איתור נזילה במרזבים, בצינורות ביוב גבוהים וכו', המחירים המדויקים נמצאים במחירונים אשר מפורסמים ברחבי הרשת.
לפי אתר ליקינג לאיתור נזילות מכל סוג בדירה או במשרד, איתור נזילה בתקרה עשוי לעלות כ-1,500 – 2,100.
זאת, בעוד כי איתור נזילה בגג עתיד לעלות כ-1,500 – 2,000 ₪ בממוצע.
כמו כן, במקרים מסוימים יש צורך לבצע איתור של חדירת מי גשם במרזבים, תיקון או התקנת מרזב, גגות, תקרות ועוד.
במקרים אלו, מחיר השירות בדרך כלל ינוע בין 2,300 – 2,700 ₪.
בנוסף לכך, חשוב לציין כי מחיר השירות משתנה בהתאם לשיטת האיתור שבה אנשי המקצוע משתמשים, כמו למשל:

  • כ-1,300 – 1,800 ₪ בגין איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית.
  • כ-1,500 – 2,200 ₪ עבור איתור נזילה ע"י סיב אופטי.
  • כ-1,700 – 2,100 ₪ לאיתור נזילת מים עם חיישן גז.
  • כ-1,300 – 1,500 ₪ עבור איתור נזילה בשיטה אקוסטית.

לסיכום, איך לאתר את אנשי המקצוע הנכונים?

בסיכומו של דבר, אנשי המקצוע הנכונים נמצאים במרחק קליק אחד ממכם, בדרך כלל באתרים של השוואות מחירים.
רוב בעלי המקצוע אינם טורחים להקים אתר אינטרנט פעיל שלהם, ככה שאת רובם ניתן למצוא תחת קטגוריות שונות באתרים אלו של סקר שוק הכולל השוואת מחירים.
באופן הזה אתם לא רק חוסכים עלויות על קריאת שירות של אנשי מקצוע, אלא גם מוצאים אנשי מקצוע איכותיים בעיר המגורים הספציפית שלכם. בין אם בב"ש, בירושלים או בלב תל אביב, אתרי השוואות מחירים מספקים לכם הצעות מחיר לוקאליות, קרי מאת אנשי מקצוע מאותה העיר. בצורה הזאת, זמן השירות יהיה קצר יותר וכך גם העלויות יהיו יותר אטרקטיביות.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
Call Now Button050-2132700 דילוג לתוכן