אילו עבודות מומלץ לעשות בשירותי סנפלינג

אילו עבודות מומלץ לעשות בשירותי סנפלינג

שירותי סנפלינג מאפשרים לבצע הרבה מאד עבודות בינוי ותחזוקה הקשורה לקירות חיצוניים, דבר שהיה קשה הרבה יותר בעבר, טרם השימוש באופציה זו.

שיטה חדשנית זו מיתרת את הצורך להקים פיגומים סביב בניינים רבי קומות, פעולה שאורכת זמן רב ולעיתים אינה בטיחותית דיה.

אילו עבודות מומלץ לעשות בשירותי סנפלינג

שירותי סנפלינג

עובדים שעברו הכשרה והם מיומנים לבצע עבודות גובה באופציה זו, מחויבים לבצע זאת באמצעות ציוד בטיחותי הכולל קסדה על ראשם ורתמות כפולות המחוברות לנקודת חיבור המקובעת על הגג.

הרתמות נבדקות כמה פעמים הן על ידי העובד והן על ידי אחראי הבטיחות בפרויקט כדי לוודא שהן חוברו כהלכה בכל ירידה לביצוע עבודות שונות כך שיגנו על העובד שלא ייפול חלילה מגובה רב.

ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג

רבי הקומות הרבים שנבנו במרכזי הערים בישראל בשנים האחרונות יוצרים אתגר גדול בתחום ניקוי החלונות בגובה.

הדרך האופטימלית והנוחה ביותר היא הזמנת שירותי סנפלינג אחת לכמה חודשים. העובדים יורדים מהקומה העליונה, נעים ימינה או שמאלה וכך מנקים את החלונות בכל היקף הבניין.

בסיום כל קומה הם משחררים מעט את הרתמות ויורדים כלפי מטה לקומה הבאה בתור. בדרך זו הם מנקים את כל החלונות הקיימים בהיקפו של כל הבניין עד שהם מגיעים לקומת הכניסה.

העובדים מבצעים את הניקיון באופן יסודי מאד ונעזרים בחומרי ניקוי איכותיים המסוגלים לנקות כל כתם שהצטבר על החלון, לנוחותם אפשר להוסיף עגלה המחוברת גם היא לגג.

העובדים עומדים בנוחות על גבי העגלה לאורך כל התהליך וסביבם ממוקמים דלי המים, חומרי ניקוי כלי עבודה וכל פריט נוסף אשר יעזור להם לבצע את המיזם מתחילתו ועד סופו.

אילו עבודות מומלץ לעשות בשירותי סנפלינג

איטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג

אפשרות ההגעה לכל פינה באמצעות סנפלינג יוצרת יתרון משמעותי לשיטת העבודה הייחודית.

העובדים מסוגלים לאטום קירות חיצוניים שנראים בהם סדקים בדרגות שונות חלקם סדקים קטנים וחלקם סדקים עמוקים היוצרים חלחול של מים לקירות הפנימיים של הדירות השונות.

בהתאם במקרה, מחליטים הקבלנים עם אילו חומרי איטום יבצעו את האיטום כדי שבחורף הבא לא יוצרו שוב סדקים בעייתיים לאורך הקירות החיצוניים.

העובדים מגיעים לכל סדק, מבצעים בו טיפול מושלם וסוגרים אותו.

שיפוץ קירות חיצוניים בבניינים רבי קומות

ועד הבית המחליט שיש חשיבות לבצע שיפוץ של הבניין אחת לכמה שנים, שוכר חברה המתמחה בשירותי סנפלינג כדי שעובדיה יבצעו את כל הנדרש בקירות החיצוניים.

בשלב הראשון בודקים את מצבם של הקירות, מבצעים פעולות איטום ותיקונים במקומות הנדרשים לאורכם של כל הקירות.

בשלב השני צובעים את הקירות באמצעות סילר וצבעים ייעודיים המותאמים לקלוט את הכמויות של הגשמים בחורף.

המטרה היא שלא ייספגו בקירות ולא יגרמו לחלחול מים בחלקים הפנימיים של הקירות בדירות.

בבניינים שבהם קיימים אריחים המצפים את כל הקירות, בוחנים את מצבם של כל אחד מהאריחים. אם מדובר באריח שבור או לא מחוזק היטב, מנתקים אותו ממקומו ומתקינים במקומו אריח חדש.

הפעולות הללו נעשות כדי למנוע מצבים שבהם האריחים שאינם מחוזקים היטב עלולים ליפול מטה עקב משבי רוח עזים והם מסוכנים מאד עבור העוברים והשבים, כך שמדובר במניעת אסון.

השלב הבא הוא תיקון המרזבים הפנימיים או החיצוניים כך שכל מי הגשמים יתנקזו לתוכם ולא יישארו שלוליות על הגג.

אם מצבם של המרזבים הוא גרוע, מתקינים מרזבים חדשים, בעלי שיפועים מתאימים וקוטר רחב העשויים מחומרים איכותיים כך שיבצעו את פעולת הניקוז כיאות לאורך שנים.

הרחקת יונים

מטרד סביבתי שיוצר הרבה מאד לכלוך וצחנה ועלול לגרום למחלות. עובדי הסנפלינג מרחיקים את קיני היונים ומתקינים אביזרים שונים כמו דוקרנים כדי למנוע את חזרתם של היונים לבניין.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן