איזה סוגי איטום קירות חיצוניים מומלצים לבניינים

תפקידם של קירות חיצוניים לבניין הוא לספק את התמיכה למבנה, לסגור 4 קירות כדי להגן על הבית מפני החוץ, אבל גם לאטום את המבנה מפני נזקי מים ורוח וכן לבודד את המבנה מפני רעשים, קור וחום. עם זאת, קירות חיצוניים הם תמיד החלק החשוף ביותר של הבניין לפגעי מזג האוויר ולכלוך שקיים בחוץ ולכן חשוב להגן עליהם באופן הטוב ביותר שרק ניתן.

צוות במרומיו מספק שירותי איטום קירות חיצוניים בבניינים ברמה גבוהה של מקצועיות, מסביר על סוגי איטום קירות חיצוניים.

איזה סוגי איטום קירות חיצוניים מומלצים

6 סוגים של חומרי איטום מומלצים לקיר חיצוני

ניתן לבצע איטום קירות חיצוניים של בניין באמצעות חומרים שונים. לכל סוג של חומר איטום יש תכונות מעט שונות ולכן הוא מתאים לצרכים מעט שונים או לתנאי שטח מעט שונים:

איטום צמנטי לקיר חיצוני

חומרי איטום צמנטיים הם נפוצים ומתאימים לקירות חיצוניים כמו גם קירות פנים.

הם נחשבים איכותיים, מגיעים ברמות שונות של גמישות, כאשר רמה גבוהה של גמישות מאפשרת גישור טוב יותר על פני סדקים ועמידה טובה יותר בפני זעזועים ושינויים במבנה.

את בחירת החומר הספציפי עושים בהתאם לתנאים והמאפיינים של המבנה.

איטום קריסטלי לקיר חיצוני

משפחת חומרי איטום זו, מספקת אטימה ייעודית מפני חדירת מים למבנה. במקרה הזה, חומרי האיטום חודרים לעומק הבטון ואוטמים אותו היטב, תוך שהם סותמים סדקים, חורים ועוד. הקריסטלים הנמצאים בתוך החומר מתרחבים במגע עם מים ואז מתקשים בתוך הבטון, כשהם למעשה הופכים להיות חלק ממנו ולכן מעניקים איטום חזק ועמיד לטווח ארוך.

חומר איטום אפוקסי לקיר חיצוני

חומרי איטום ממשפחת אפוקסי נחשבים חזקים ועמידים מאוד. הם עמידים בפני כימיקלים ובפני תהליכי קורוזיה. הם מעניקים למבנה בידוד חשמלי, עמידות בפני חום ועוד. עם זאת, יישום של איטום אפוקסי מחייב ניסיון מקצועי ועבודה יסודית.

איטום ביטומני לקירות חיצוניים

חומרים איטום ביטומניים שייכי למשפחת הזפת. הם גם דומים לה במראה ובמרקם, אולם כיום יש חומרי איטום ביטומניים מתקדמים, שניתן ליישם אותם בדרכים שונות ולקבל יתרונות מיוחדים, ביניהם אופן היישום במריחה, או התזה ועוד.

איטום פולימרי לקירות חיצוניים

חומרי איטום פולימריים נחשבים איכותיים וחזקים מאוד. ניתן גם להוסיף להם אלמנטים דקורטיביים והם מספקים לקירות חיצוניים גם איטום נושם, רמת איטום גבוהה, מילוי טוב של סדקים וחורים וגם קל ליישם אותם.

איטום קירות חיצוניים עם סילר

משפחת חומרים מתקדמת ואיכותית, המספקת איטום מלא בפני מים וחומרים נוספים שיכולים לפגוע בקירות חיצוניים. סילר משמש בתור דוחה חומרים שונים ולכן מספק למבנה הגנה טובה.

לסיכום, איטום קירות חיצוניים מחייב ידע, ניסיון ומקצועיות. לבחירה של חומרי האיטום המתאימים ביותר לבניין שלכם ולביצוע אופטימלי של מערכת איטום איכותית ועמידה לטווח ארוך – צרו קשר עם הצוות המקצועי של במרומיו ונשמח לעמוד לרשותכם!

 

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן