מה חשוב לעשות לפני עבודות איטום במבנים?

עבודות איטום מבנים נחשבות קריטיות לשמירה על המבנה מפני נזקי המים והלחות, אך גם לצורך שמירה על איכות חיים גבוהה ונוחות מקסימלית עבור הדיירים.

קיימים סוגים שונים של עבודות איטום מבנים, כאשר ההכנה לפני ביצוע עבודות אלה יכולה להיות החלק החשוב ביותר לקבלת תוצאה איכותית.

מה חשוב לעשות לפני עבודות איטום במבנים? | איטום מבנים - במרומיו בגובה
מה חשוב לעשות לפני עבודות איטום במבנים? | איטום מבנים – במרומיו בגובה

סוגי עבודות איטום מבנים 

צוות "במרומיו" מתמחה במתן מגוון שירותים של עבודות בגובה, בפרט עבודות איטום בניינים בגובה, המצריכות רמה גבוהה של ידע מקצועי וניסיון. 

משום כך אנו עובדים תמיד בליווי של מומחי איטום, כדי לוודא יישום אופטימלי ואיכותי של חומרי איטום מתאימים וביצוע מדויק של העבודות.

איטום ושיקום קירות חיצוניים – קירות חיצוניים של מבנה מיועדים בין היתר כדי להגן על המבנה מפני נזקים, רטיבות, לחות ולכלוך, רעשים וטמפרטורות קיצוניות שנמצאות בחוץ. 

כדי לבצע את תפקידם כראוי, קירות חוץ צריכים להיות מטופלים בעזרת מערכת איטום מתאימה וחדשנית העומדת בתקנים הרלוונטיים. 

במקרים רבים יש לשקם קירות חוץ ישנים בגלל נזקי הזנחה של שנים וכן להתאים להם מערכת איטום חדשה, מתאימה למאפייני הסביבה והמבנה.

איטום חלונות בגובה – איטום חלונות מיועד להבטיח שלא תתרחש חדירה של לחות ומים דרך החיבור שבין הקיר למשקופים, או דרך החיבור בין חלון הזכוכית לבין המשקוף. 

כדי ליישם איטום יעיל, יש לבצע עבודות בחלקו הפנימי והחיצוני של המבנה, תוך שימוש בחומרי איטום מתאימים לצורך זה.

איטום גגות – הדגשים לגבי איטום גגות נוגעים בעיקר לבחירה של חומרי איטום מתאימים למאפייני הגג ולישום מקצועי שלהם, אך גם כאן – הכנה יסודית ומדויקת היא המפתח להצלחה.

איטום בסילר – איטום בסילר בגובה מתבצע בעיקר בהתזה כאשר יישום הסילר הוא חלק בלתי נפרד מתהליכי יישום של מערכת איטום יעילה לקירות חוץ של המבנה.

הכנות לפני עבודות איטום מבנים

ההכנה החשובה ביותר לפני תחילת עבודות איטום מבנים היא בחירה של הצוות המתאים והמקצועי ביותר לביצוע העבודות. בחירה נכונה תחסוך לכם הרבה דאגה ותבטיח לכם עבודה מקצועית עם אחריות ארוכת טווח.

אבל גם הצוות שמגיע אליכם צריך לבצע הכנות, שהן לעיתים קרובות חשובות ומורכבות יותר מאשר עבודת האיטום עצמה.

הכלל העיקרי בהכנה לקראת איטום היא ניקיון והחלקה של השטח המיועד לאיטום. יש לפנות חפצים, לקלף שאריות חומרי איטום, טיח מתפורר, אריחים רופפים, צבע מתקלף ועוד.

לאחר מכן יש לבצע שטיפה יסודית של האזור, בהתאם למאפייני השטח – עם לחץ מים, בעזרת מטאטא או על ידי שטיפה בצינור.

לאחר עבודות הניקיון יש לייבש את השטח ולאחר מכן ניתן להמשיך בהתאם להוראות היצרן של חומר האיטום שנבחר על ידי בעל מקצוע אמין.

לסיכום, צוות "במרומיו" מציע מגוון שירותי איטום מבנים, תוך הקפדה על עבודות הכנה יסודיות ומקיפות, המבטיחות את איכות האיטום לשנים רבות. צרו קשר לקבלת הצעה מותאמת ומשתלמת!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן