הרחקת יונים באמצעות רשתות

היונים אוהבים מאד להימצא בקרבת מרפסות השירות בגלל החום אשר מגיע מהצנרת של מייבש הכביסה ומהאוויר אשר מגיע מהמדחס של המזגן.

הן נהנות לבנות את הקן שלהם בסמוך למרפסת, לאחר מכן הנקבות דוגרות בו על הביצים כך שהן נשארות לאורך זמן בסמוך לדירות. היונים גורמים לכמה בעיות וביניהן, לכלוך, רעש ובעיקר כינים אשר מסוכנות לבני האדם.

זו הסיבה שלקוחות רבים שלנו מבקשים לחסום בפני היונים את היכולת להגיע לקרבת המרפסת ולהפריע לחייהם של הדיירים. אין כל כוונה לפגוע ביונים אלא רק להרחיקן מהמרפסות.

הרחקת יונים בשיטות שונות

דיירים רבים מפעילים כמה שיטות של הרחקת היונים כמו באמצעות דמויות של ינשופים וחיות אחרות, שורות של דוקרנים, או קפיצים אשר מקפיצים את היונים.

הרחקת יונים באמצעות רשתות

השיטה המוצלחת ביותר אשר מונעת את הגעתם של היונים לקרבת הדירה היא באמצעות רשתות פלסטיק בעלות חורים מאד צפופים. מדובר בחומר פלסטי שהוא חזק מאד והיונים אשר מנסות לנקר אותו, אינן מצליחות לקרוע אותו וכך הוא אינו מאפשר להם כניסה למרחב שבו הם רוצים לשהות.

התקנת רשתות פלסטיק

בבניינים שיש בהם כמה קומות, וגם בבניינים רבי קומות, קיימת חשיבות רבה לכסות בדרך זו את כל המרפסות ולא רק חלק מהן. זאת כיוון שאם מרפסת אחת תהיה גלויה, היונים יגיעו אליה וכך יוצר מצב שהשכנים יסבלו שוב מהגעתם של היונים על כל המשתמע מכך.

לכן זו פעולה שוועד הבית מרכז את כל הדיירים יחד לביצוע הליך התקנת הרשתות מהקומה הגבוהה ועד הקומה הנמוכה ביותר.

הרחקת יונים באמצעות רשתות

סנפלינג להתקנת רשתות נגד יונים

רוב המרפסות ממקומות בפירים דחוסים וצרים ולכן הדרך המהירה והיעילה ביותר להתקנת הרשתות היא באמצעות סנפלינג.

העובדים המיומנים מאבטחים את עצמם ויורדים מהגג לקומה העליונה. שם הם מותחים היטב את הרשת הצפופה על פני כל שטחו החיצוני של הקיר והמרפסת הפנימית מאחורי מסתור הכביסה. לאחר מכן הם מהדקים באופן מוקפד את כל הרשת לאורכה ולרוחבה במרווחים קטנים כדי שלא תהיה כל אפשרות שהיונים יצליחו להפריד את החיבורים ולחדור פנימה.

בסיומה של כיסוי המרפסת, העובדים יורדים קומה אחת כלפי מטה ומבצעים עבודה זהה גם בקומה זו. בדרך זו הם עוברים על פני כל הקיר החיצוני ומסיימים להתקין את הרשתות עבור כל השכנים.

ביצוע הרחקת יונים באמצעות רשתות

אנו מבצעים פעולות סנפלינג הכוללות התקנה של רשתות פלסטיק לאורך שנים רבות. הרשתות הללו מחזיקות מעמד לאורך זמן רב, ללא כל תקלה ולכן דבר זה מעניק שקט נפשי משמעותי לכל הדיירים אשר אינם סובלים מהיונים יום ולילה כפי שסבלו בעבר. כעת אין לכלוך, רעש או כינים.

אם גם אתם מעוניינים בהתקנה של רשתות, נשמח לבצע זאת עבורכם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן