תפריט
תפריט

טיפים להתקין מרזב בצורה מקצועית

10 טיפים להתקין מרזב בצורה מקצועית, אמורים לתת לכם בעלי הבית מושג על מקצועיות החברה אותה תזמינו כדי להחליף מרזב על גג ביתכם.

1) דעו כי מרזבים נוטים לחדול מפעילותם מעת לעת, בשל סתימות הנוצרות מלשלשת ונוצות יונים הנוהגות להקים קנים על הגג, לכלוך שמצטבר. תחזוקה לא נכונה של הגג ועוד.

2) חשוב מאוד לדאוג לתחזוקה שוטפת של מרזב משום שבמצב הזה של מרזב סתום, הוא לא מצליח לנקז את מי הגשמים מהגג ואז מתרחשת הצפה אשר עלולה לחלחל דרך המעטפת החיצונית של הבניין, אל הדירות עצמן וכך מתחיל תהליך מסוכן של קירות רטובים בבית.

3) טיפ חשוב מאוד – גלשו לאתר של החברה וקראו חוות דעת והמלצות עליה. 

טיפים להתקין מרזב בצורה מקצועית

צריך רישיון לעבודה בגובה כדי להתקין מרזב

4) אחד הדברים החשובים שעליכם לבדוק לפני שאתם מזמינים אנשי מקצוע, הוא שהם מצוידים ברישיון לעבודה בגובה,  

5) בנוסף במסגרת טיפים להתקין מרזב בצורה מקצועית, חשוב לתחזק את המרזב מעת לעת ולנקות אותו בעונת הקיץ לפני שמתחילים הגשמים.  לא להשאיר בו אשפה, ניילונים, עיתונים או עלים יבשים שעלולים לעוף לתוך המרזב ולסתום אותו. 

טיפים להתקין מרזב בצורה מקצועית- סתימה גדולה!

6) כאשר יש סתימה במרזב וזו מצטברת ונאגרת עמוק, יש מצבים בהם אי אפשר יהיה לשחרר את הסתימה ואז יהיה צורך בהחלפת המרזב. כאמור המלצה שלנו היא ליצור קשר עם חברה מקצועית בעלת ניסיון אשר תציע לכם את המרזב הנכון והמתאים לבניין שלכם.

7) טיפים להתקין מרזב בצורה מקצועית כוללים גם התאמה של המרזב מבחינת חומרי גלם ודרכי הגישה אליו. ככל שהוא יותר גבוה ופחות נגיש, כך מחיר ההחלפה יהיה גבוה יותר.

8) החברה המקצועית תבחר מרזב העשוי מאלומיניום או נחושת, פח מגולוון, פלסטיק או מאבץ. סוג המרזב יקבע את עלותו וההתקנה היא בעלות נפרדת. 

התקנת מרזב פנימי או חיצוני?

קיימים שני סוגי מרזבים: חיצוני או פנימי. היום בכל הבניינים החדשים יש מרזבים פנימיים ואילו בבתים ובניינים ישנים מותקנים מרזבים חיצוניים, אשר צינור הניקוז שלהם משתלשל החל מהגג ועד לקרקעית הבניין.)המרזבים הפנימיים עשויים לרוב מבטון ויש להם ציפוי פנימי. היתרון הגדול שלהם הוא שהם יותר מוגנים ביחס למרזבים החיצוניים, אשר סופגים את נזקי מזג האוויר ולא אחת נדרש להחליף להם את צינור הניקוז שנסתם או נפגע אחרי עונות גשומות מאוד. 

9) כחלק מהעצות וכן טיפים להתקין מרזב בצורה מקצועית אפשר לומר כי המרזבים החיצוניים החדשים היום עשויים מחומרים שונים ומתפקדים מעולה. 

10) אל תשכחו לבדוק שלחברה שהזמנתם יש רישיון לעבודה בגובה.

Call Now Button050-2132700
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן