תיקון ושיקום חזיתות בניינים

מבנים שהוקמו לפני עשרות שנים נשחקים עם הזמן ולכן קיימת חשיבות רבה לתקן ולשקם אותם על ידי פעולות של איטום, צביעה וחיפוי כדי שהקירות ישובו להיות מבודדים כמו בעבר והנראות של הבניין תהיה מרשימה. 

פרויקט של חידוש הקירות החיצוניים 

בבנייני מגורים רבים יש פגמים שנוצרו בעיקר עקב פגעי מזג האוויר, סדקים, חורים ופגמים רבים. החשיבה היא לבצע פרויקט רחב היקף של תיקון ושיקום חזיתות בניינים, כדי לאפשר איכות חיים הרבה יותר טובה לדיירים.

תיקון ושיפוץ חזיתות בניינים

הנושאים החשובים בעת שיקום בניינים ישנים

כאשר וועדי בתים פונים אלינו, הנציגים המקצועיים שלנו מגיעים למבנה כדי לבחון את מצבו ולהבין את היקף העבודה הנדרש בהתאם להנחיות של מהנדס הפרויקט. 

העובדים שלנו מבצעים את המשימות הללו באמצעות סנפלינג, הם מיומנים מאד בכל מה שקשור לעבודה בגובה ומסוגלים לבצע את התיקונים הללו באמצעות חומרי איטום ואביזרים שהם נושאים על גופם. 

אופציה נוספת היא כאשר אנשי הסנפלינג עומדים על במת הרמה אשר ממוקמת בחלק החיצוני של הקומה העליונה, כל הציוד נמצא על המשטח וכך הם מבצעים את עבודת האיטום במקצועיות ובנוחות מקסימלית. 

שימוש בחומרי גלם מעולים 

בשלב הראשון של עבודות תיקון ושיקום חזיתות בניינים, מנקים ומשפשפים את כל הקירות החיצוניים בלחץ מים מהשכבות של הצבע והטיח שבוצעו לפני שנים רבות ובנוסף לכך מגרדים עובש ופטריות אם הצטברו על הקירות הללו בעקבות הרטיבות.

לאחר מכן מבצעים איטום של כל הסדקים אשר מתרחבים בכל שנה יותר ויותר. העובדים פותחים את הסדקים הללו ומחדירים לתוכם את החומר האיכותי וסוגרים כל סדק כדי שהוא לא ייפתח שוב בחורף הבא.

מעל האיטום מורחים שכבה של טיח צבעוני אשר מזכיר גומי שעוטף את כל הבניין במעטפת של חומרי איטום בעלי מרכיבים יוצאי דופן.

צביעה של המבנה 

בתום עבודות האיטום שכוללות גם שתי שכבות של פריימר כדי לשמר את האיטום לשנים רבות, צובעים את המבנה בצבע ייעודי, אשר גם הוא מכיל חומרי איטום וכך יוצרים הגנה רב שכבתית.

חיפוי חיצוני של המבנה 

תיקון ושיקום חזיתות בניינים כולל במיקומים מסוימים גם חיפוי של המבנה באריחי שיש אם המבנה היה מחופה בעבר. באמצעות אמצעים חדשניים אפשר להדביק את החיפוי החדש, דבר שמעניק נראות מרשימה למבנה כולו.

עבודות סנפלינג 

העובדים המנוסים שלנו שמבצעים את העבודות השונות באמצעות סנפלינג, עברו את כל הקורסים הנדרשים ומאחר שעברו בהצלחה את המבחנים הרלוונטיים הם קיבלו רישיונות לעסוק בכך. אנו דואגים שכל הרישיונות יהיו ברי תוקף.

אם גם בבניין שלכם כל השכנים אומרים שהגיע הזמן לבצע מיזם של תיקון ושיקום חזיתות בניינים, דברו אתנו ונשמח לבצע עבורכם עבודה יסודית שתיצור מהפך בנראותו החיצונית של הבניין והקירות יהיו שוב מבודדים כבעבר.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן