מחירי איטום קירות חיצוניים – כמה עולה איטום קירות חיצוניים

קביעת העלויות שלנו עבור איטום קירות חיצוניים היא נגזרת ממורכבות הפעולות שיש לבצע וזאת על פי האבחון הראשוני של הקבלן לאור מצבו של המבנה. 

מחירי איטום קירות חיצוניים – כמה עולה איטום קירות חיצוניים

עלויות של איטום קירות חיצוניים 

במקרים שבהם העבודה היא נורמטיבית, העלות תהיה בין 200-100 ₪ למטר מרובע. אך אם העבודה היא סבוכה ודורשת הרבה שעות עבודה ושימוש בכמות גדולה של חומרים ייעודיים, המחיר יעלה אף ל – 350 ₪ למטר מרובע. 

איטום של קירות חיצוניים 

קיימים כמה פרמטרים שמשפיעים על העלויות כמו לדוגמה:

המהנדס שלנו אשר בודק את מצבם של הקירות מחליט אילו פעולות יש לבצע ובאילו חומרים יש להשתמש על פי ההרכב של חיפוי הקירות החיצוניים, בכל אחד מסוגי החיפוי הנורמטיביים על מבנים בישראל כמו פסיפס, טיח, קרמיקה ושיש. עבור ביצוע איטום בכל אחד מהם יש צורך לרכוש חומרי בנייה אחרים. אם מדובר בקיר שבנוי מאבן הטיפול בו יהיו באמצעות חומרים צמנטים שמבוססים על מלט. אם מדובר בקיר שמרחו עליו שכבה של טיח, הטיפול בו יהיה באמצעות חומר סיקה שמבוסס על חומרים פוליאוריטנים.

שיטת העבודה בגובה לאיטום הקירות החיצוניים 

קירות שנבנו באמצעות יציקת בטון, אך נפגמו עם השנים יוצרים צורך לשקם את הבטון. לשיפוץ מסוג זה יש כמה שלבים, בשלב ראשון משייפים את כל הקירות, לאחר מכן מטפלים בכל הנקודות הבעייתיות באמצעות חומרי איטום ייעודיים. בסוף התהליך צובעים את הקירות בצבע ייעודי אשר כולל בתוכו חומר איטום וכך ההשפעה היא משמעותית הרבה יותר.

בקירות אבן רבים נוצרים עם השנים חריצים שטוחים או עמוקים עקב הגשמים. בכל שנה הסדקים הללו הופכים להיות עמוקים יותר ולכן קיימת חשיבות רבה לבצע שיפוץ מאסיבי ולא להזניח זאת כיוון שהמצב יהיה גרוע יותר משנה לשנה. מעבר לנושא הנראות, הסדקים הללו פוגעים בבידוד של המבנה ונוצר מצב שבו לדיירים קר מאד בחורף וחם מאד בקיץ, כיוון שהקיר לא יוצר את האפקט הנדרש כדי להגן על הדיירים.

במבנים שקיימים כמה שנים בודדות ובוצעה עבודה איכותית על פי התקנים, כאשר מעוניינים לטפל בקיר העבודה היא מינורית יחסית כיוון שמבצעים תיקוני טיח רק במקומות שיש בהם כשלים נקודתיים כמו טיפול בסדק במיקום מסוים. עלות העבודה נעה סביב 1,500-1,000 ₪. אך אם קיימים סדקים רבים ויש לבצע איטום בכמה מקומות לרוחבו של הקיר באמצעות עבודות בגובה, העלות עשויה להיות בין 10,000-5,000 ₪. 

היתרונות של עבודה באמצעות סנפלינג 

בבתים רבי קומות, אין כל אפשרות להגיע לכל אחת מהקומות אלא באמצעות סנפלינג. צוותים שלנו שהם מומחים בתחום האיטום בסוגים השונים של החיפויים, מבצעים עבודה זו באופן אחראי תוך מתן תשומת לב רבה. נשמח לבצע זאת גם עבורכם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן