כיצד לבחור חברת התקנת שלטים בגובה?

התקנת שלטים בגובה מחייבת מידה רבה של מקצועיות, יסודיות ובטיחות. 

בכל זאת מדובר על התקנת אלמנט לא קטן בגובה, והוא גם צריך לייצג את העסק שלכם בכבוד.

אז איך בוחרים חברה להתקנת שלטים בגובה ולמה צריך לשים לב?

כיצד לבחור חברת התקנת שלטים בגובה?

לא כל אחד יכול לפתוח חברה להתקנת שלטים בגובה

עבודות בגובה בישראל מעוגנות עם תקני בטיחות מחייבים לפי חוק. 

זה אומר שמי שרוצה לספק עבודות בגובה מכל סוג שהוא, כולל התקנת שלטים בגובה – חייב לעמוד בתקנים מחמירים של מקצועיות ובטיחות. למה הכוונה?

התקנת שלטים מקצועית – מחייבת תכנון מסודר מראש. במקרים מסוימים נדרש גם מהנדס בטיחות לצורך זה. מטרת התכנון היא להבטיח תליה בטוחה של השלט ,כדי שלא לסכן חלילה את העוברים והשבים או את הרכוש הנמצא בסביבת השלט.

אבל תלייה מקצועית של שלט צריכה גם להבליט את השלט בצורה אטרקטיבית, לוודא שכולם רואים אותו, למקם אותו בזווית הנכונה ובגובה המדויק, כדי להפיק ממנו את המקסימום.

התקנת שלטים בטיחותית – הצד הבטיחותי של התקנת שלטים נוגע לתחום העבודה בגובה. בתחום זה יש כאמור מספר גדול של תקנים ותקנות, המגדירות באופן מחייב את כללי הבטיחות לעבודות שונות בגובה. 

בין היתר, עובדים בגובה חייבים להיות בעלי הכשרה מקצועית בתחום בו הם עוסקים – לדוגמה התקנת שלטים בגובה. אבל הם צריכים להיות גם בעלי הסמכה ייעודית בתחום העבודה בגובה, לעבור רענון תקופתי בנושא, להשתמש בציוד בטיחות תקני, להיות מעל גיל 18 ועוד.

אז איך בוחרים חברת התקנת שלטים בגובה?

כדי להיות בצד החוקי והבטוח של התקנת שלטים בגובה וגם כדי לקבל שירות מקצועי של תליית שלטים בגובה עם עבודה מקצועית ואיכותית, שתחזיק מעמד לטווח ארוך ככל הדרוש – חשוב לפנות לחברה עם התמחות ספציפית בעבודות בגובה, שיש לה גם צוות מקצועי ומיומן בתחום התקנת שלטים בגובה.

בנוסף, רצוי לבדוק מספר פרטים חשובים:

  • האם החברה מחזיקה ביטוח צד ג'?
  • עד כמה הם מסוגלים לעמוד בזמנים?
  • האם החברה נותנת אחריות על העבודה?
  • האם החברה מקפידה לעשות שימוש בציוד עבודה בגובה וציוד מקצועי ברמה גבוהה, תוך בחירת שיטות עבודה המשתלמות ביותר עבור הלקוח?
  • האם יש לחברה שירות לקוחות איכותי, אדיב ומקצועי?
  • מהי רמת הניסיון של צוות החברה בעבודות מסוג תליית שלטים בגובה?

כל הנתונים הללו יספקו לכם את המידע הדרוש כדי לבחור חברה לתליית שלטים בגובה, שיכולה לספק לכם שירות אמין מקצועי, איכותי ובטיחותי וגם לקבל שלט שנראה טוב ומחזיק מעמד לטווח ארוך.

לסיכום, צוות במרומיו עבודות בגובה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, מוסמכים ובעלי רישיון לביצוע מגוון עבודות בגובה – כולל תליית שלטים בגובה, ברמה גבוהה של איכות, שירות ומקצועיות. 

מעוניינים בשירות מקצועי של חברת תליית שלטים בגובה עם הטובים ביותר בתחום, תוך הקפדה על בטיחות ועל כל פרט קטן? צרו קשר למידע נוסף!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן