כמה עולים שירותים של עבודות בגובה?

כמה עולים שירותים של עבודות בגובה?

עבודות איטום ושיפוץ קירות חיצוניים מכילים סוגים שונים של פעולות כדי לשפר את מצבם הטכני של הקירות הללו. העלות לביצוע הדרישות בהתאם לכתב הכמויות באמצעות סנפלינג היא כ – 600 ₪ לכל מטר מרובע.

על פי גודלו של הבניין נקבעת העלות לפרויקט כולו. תמחור בנין ממוצע בגובה כשמונה קומות יהיה בין 800.000 – 1.000.000 ₪ בתוספת מע"מ.

שירותי איטום ושיפוץ קירות חיצוניים בגובה

במהלך תיקון קירות חיצוניים מבצעים תיקון סדקים כולל פתיחת החריצים ומילוי השטח בחומר איטום אלסטי ייעודי. תיקון משטחי הבטון הפגומים והברזל החשוף בהיקף הבניין. צביעת הברזל בחומר נגד חלודה וביצוע תיקוני בטון בטיח מועשר הכולל צמנט וסיקה.

כמו כן קילוף של שכבות השפריץ הקיים, מיישרים את שכבת טיח הבטון הקיים ומתיזים שתי שכבות אחידות של שפריץ וצביעה בצבע אקרילי הכולל חומרי איטום.

ביצוע העבודות באמצעות סנפלינג

נוח מאד לבצע עבודות מסוג זה באמצעות סנפלינג, כיוון שהעובד יכול להגיע בקלות לכל נקודה ולבצע בה את פעולות הבנייה השונות.

כל העובדים שלנו עוברים הדרכות וריענון המידע בנושא פעולות האיטום המותאמות לסוגים שונים של מבנים כך שהם מסוגלים לבצע באופן מושלם כל עבודה נדרשת, לשביעות רצונם של הלקוחות.

עובדים שהם בעלי רישיון גולש, רותמים את עצמם לחבלים כך הם מאובטחים היטב לנקודת העיגון על הגג. לנקודה זו מחברים גם את החבלים של הבמה הניידת. העובדים עומדים על הבמה ומבצעים את העבודות הנדרשות תוך שימוש בחומרים בטיב מעולה בעלי תו תקן ישראלי.

באמצעות הבמה, העובדים נעים בכל רחבי הבניין עד שהם מסיימים את הפעולות בכל היקף הבניין.

שירותי ניקיון חלונות בגובה

בבניינים הגבוהים מבצעים את הניקיון היסודי של החלונות באמצעות סנפלינג. תחשיב העלויות מבוסס על עלות של כל חלון שהוא בדרך כלל גדול ורחב ולכן העלות ליחידה היא סביב 200 ₪ בתוספת מע"מ בהתאם מספר החלונות הקיימים בהיקפו של כל הבניין, נקבע המחיר לפרויקט כולו.

בהתאם לסוג הבניין והחלונות בוחר מנהל העבודה בכל מיזם אם עובדי הסנפלינג יבצעו זאת באופן פרטני כשהם יושבים על כיסא שהוא מעין נדנדה וכך הם נעים למטה, למעלה או לנקודה אחרת ברוחבו של הבניין. או לחילופין, ישתמשו גם הם בבמה הניידת כך שיהיה להם נוח לשלוף את חומרי הניקוי האיכותיים, כלי העבודה וכל ציוד אחר הנחוץ להם כדי לנקות באופן מושלם כל אחד מהחלונות מאבק, חול ולכלוך קשה.

שירותי הרחקת יונים

סגירת מסתורי כביסה היא אחת הדרכים היעילות ביותר כדי למגר את התופעה של היונים אשר בונים את הקן שלהם בסמוך לדירות בכל בניין גבוה.

כדי למנוע מחלות המועברות על ידי היונים, פורשים רשתות פלסטיק בעלות חורים קטנטנים לאורכו של כל הבניין על כל מסתורי הכביסה בבת אחת. מותחים כראוי את כל אחת מהרשתות ומהדקים אותה היטב כך שהיונים לא יצליחו לפתוח את הרשת ולחדור פנימה. מדובר בחומר פלסטי די חזק וגם אם היונים מנסים לנקר את אחת הנקודות, הם לא מצליחים ליצור בה פתח.

מכיוון שמדובר בדרך כלל במקומות צרים מבצעים זאת באמצעות עבודות סנפלינג. העלות של הנחת כל רשת היא בין 1.500-800 ₪ בהתאם לגודלו של מסתור הכביסה ולמורכבות העבודה הספציפית. נשמח להעניק גם לכם שירות מצוין בסוגים השונים של העבודות בגובה, שיפוץ, ניקיון חלונות והרחקת יונים. כל העבודות נעשות במסירות וביעילות תוך הקפדה על עבודה איכותית ובטיחותית בכול רחבי הארץ.

אנו בחברת במרומיו עבודות בגובה נשמח לספק לכם שירותי עבודות גובה בסנפלינג ברמה הגבוהה ביותר ולתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לספק לכם שירות מקצועי, מהיר ויעיל.

אנו מקפידים על כל תקנות הבטיחות והעבודה מתבצעת על ידי צוות מנוסה ומיומן, שעבר הכשרה מתאימה ומחזיק ברישיון מתאים. כל העובדים שלנו מבוטחים בפוליסת ביטוח ייעודית לעבודות בגובה, הכוללות גם צד ג'.

אנו מתחייבים לעמידה בזמנים ומספקים אחריות מקיפה על העבודה.

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן