עבודות גובה בסנפלינג – בדקו היטב את כל הפרמטרים

עבודות בגובה בסנפלינג מספקות מספר גדול של יתרונות, ביניהם גמישות, יעילות ומהירות של ביצוע העבודה. ניתן לבצע ניקוי חלונות בסנפלינג, עבודות איטום בסנפלינג, עבודות אינסטלציה בגובה בסנפלינג ועוד.

אבל כדי לבצע עבודות בגובה בסנפלינג, יש לעמוד במספר פרמטרים מחמירים קבועים בחוק, שמטרתם להגן על הלקוחות מפני עבודה לא מקצועית ולהגן על העובדים מפני הסכנות הקיימות בעבודה בגובה. אז מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברה לעבודות סנפלינג בגובה?

עבודות גובה בסנפלינג - בדקו היטב את כל הפרמטרים

אישור לביצוע עבודות סנפלינג בגובה – מי יכול לקבל?

למען האמת, אם ננסה למנות כאן את כל הפרמטרים הנחוצים לביצוע עבודות בגובה בסנפלינג לפי החוק, נצטרך לכתוב רשימה ארוכה של תנאים, הגבלות ודרישות של החוק.

אבל אם להתייחס בקצרה לכללים העיקריים, נוכל לתת לכם רשימה חלקית המשקפת את המציאות בצורה די טובה:

  1. ידע מקצועי עובדים בגובה צריכים לדעת מה הם עושים. אם הם מבצעים עבודות ניקיון, הם צריכים להכיר את חומרי הניקוי, את דרישות הלקוח ואת הדרך הנכונה ליישם את החומרים על החלון. אם הם מבצעים עבודות איטום עליהם להיות בעלי ניסיון בתחום וכן בעלי ידע מקצועי והסמכה לביצוע עבודות איטום וכן הלאה.
  2. רישיון עבודה בגובה כדי להיות זכאי לקבלת רישיון עבודה בגובה, צריך לעמוד בתנאים רבים, כמו גיל מתאים, בריאות איתנה, ביטוח מתאים והכשרה ספציפית לנושא עבודה בגובה, כולל הכשרת רענון תקופתית, לפי דרישת החוק.
  3. הכשרה וניסיון בסנפלינג כדי לבצע עבודות מקצועיות בסנפלינג, העובדים צריכים להיות בעלי ניסיון, הכשרה וידע ספציפי בביצוע סנפלינג, שיש בו חוקיות משלו, ציוד בטיחות ייעודי, חבלים מיוחדים וכללי שימוש מאוד ספציפיים.

למה כדאי לכם לבדוק ממי אתם מזמינים עבודות בגובה?

אם אתם מחפשים עבודות בגובה על ידי צוות מקצועי, אולי אתם לא מבינים למה צריך לעניין אתכם אם העובדים הם בעלי רישיון עבודה בגובה ואפילו אם הציוד שלהם מספיק תקני ובטיחותי.

אבל למעשה, הנושא צריך לעניין אתכם מאוד, מכמה סיבות:

ראשית, צוות שמבצע עבודות בגובה בצורה בטיחותית, תוך הקפדה על התקנים הקבועים בחוק, יכול לבצע את העבודות בצורה יותר מקצועית, יעילה ומהירה.

שנית, עבודות בגובה שמבוצעות בצורה לא בטוחה, מסכנות לא רק את העובדים עצמם, כי אם גם את העוברים והשבים בקרבת הבניין, את הציוד והרכוש שנמצא בקרבת הבניין ואף את המבנה עצמו.

לבסוף, חברה שמבצעת עבודות בגובה ללא רישיונות, כנראה שגם אין לה ביטוחים מתאימים וכאן גם אתם עלולים להסתבך חלילה. 

לכן חשוב לוודא לפני הזמנת עבודות בגובה – אם החברה המבצעת מחזיקה בכל הרישיונות ועומדת בכל התקנים הקבועים בחוק לצורך ביצוע עבודות סנפלינג בגובה ובכלל.

לסיכום, חברת במרומיו – עבודות בגובה – מקפידה לבצע עבודות סנפלינג בגובה עם צוותים מקצועיים, בעלי הכשרות, רישיונות והסמכות רלוונטיות לתחום המקצועי, לתחום העבודה בגובה וגם כמובן בעלי ניסיון ומומחיות לביצוע גלישת סנפלינג.

לקבלת מידע נוסף ושירות מקצועי ללא פשרות – דברו איתנו!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן