תליית שלטים בגובה על גורדי שחקים

תליית שלטים בגובה על גורדי שחקים

גורדי שחקים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהנוף העירוני במדינתינו, כאשר רובם מרשימים ביותר ומהווים מקום מצוין לפרסום שלטים, שכן הרקע היוקרתי שמשתלב עם שלט מושקע שנמצא בגובה – במקום שקשה מאוד לפספס, מושך את עיניהם של העוברים והשבים ומעורר בהם מודעות כלפי התוכן שמופיע בשלט.

 אך כדי שתליית השלטים תתבצע בצורה בטוחה, תמנע סיכונים ובנוסף לכך – תהיה מדויקת ותייצר מראה אסתטי יש צורך בקבלת שירות מבעלי מקצוע שמתמחים בעבודות בגובה.

שלטים על גורדי שחקים – כיצד מתבצעת ההתקנה?

התקנת שלטים בגובה הינה אחת מדרכי הפרסום הפופולאריות בימינו וכדי שהעבודה תוביל לתוצאות הרצויות יש לבצע את ההתקנה בצורה נכונה.

התקנת שלטים על גורדי שחקים צריכה להתבצע בהתאם לדרישות של הלקוח, לגודלו של המבנה ולגודלו של השלט. כדי לתלות את השלט בצורה תקינה יש להכין את השטח לפני ההתקנה ולהגיע אל הגובה הנחוץ באמצעות מכשור מתקדם. אחת השיטות הטובות ביותר לתליית שלטים על גורדי שחקים מתבצעת בעזרת סנפלינג. באמצעות שיטת סנפלינג ניתן להגיע אל הגובה הנחוץ, להתקין את השלט, לחזק את כל צדדיו ולוודא שהוא יציב ומותקן בצורה מדויקת.

התקנת שלטים בגובה חייבת להתבצע על ידי צוות מקצועי שמתמחה בתחום וצבר ניסיון רב שנים בביצוע עבודות בגובה, לרבות תליית שלטים בגובה על גורדי שחקים, שכן יש צורך בשמירה על כללי בטיחות מחמירים. על התקנת השלט להתבצע בהתאם לכל תקני הבטיחות כדי למנוע איומים לאדם ולסביבה. 

את השלט יש לתלות במיקום מתאים ובגובה מתאים כדי שהוא יבלוט בשטח וישיג את המטרה, שיכולה להיות למשל: לפרסם מוצר, שירות, מועמד לבחירות או לפרסם כל תוכן אחר.

חברת במרומיו – לתליית שלטים יציבים ובולטים על גורדי שחקים

במידה שאתם מעוניינים לתלות שלטים על גורדי שחקים ולהיות בטוחים שהעבודה מתבצעת בצורה בטוחה ומדויקת, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – במרומיו. החברה שלנו מתמחה בביצוע מגוון עבודות בגובה באמצעות סנפלינג, לרבות תליית שלטים בגובה על גורדי שחקים.

 הצוות המקצועי שלנו מבצע את עבודתו בהתאם לכל כללי הבטיחות והציוד בו אנו משתמשים הינו מתקדם ואיכותי. כמו כן, אנו מחזיקים בכל הביטוחים הנחוצים – כל העובדים שלנו מבוטחים בפוליסת ביטוח לעבודות בגובה ואנו מחזיקים בביטוח צד ג'. 

נוסף על כך, אנו מקפידים על עמידה בזמנים ומעניקים אחריות על עבודותינו. 

במידה שתזמינו את שירותינו, נבצע את התקנת השלטים בצורה בטוחה ומדויקת, כך שהשלטים יהיו יציבים, אסתטיים ובולטים.

אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו שירות מקצועי ואמין, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים לקרוא המלצות אודות שירותינו? 

אם התשובה חיובית, אתם מוזמנים לעיין בהמלצות הגולשים שמופיעות באתר שלנו.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן