שיקום קיר חיצוני דרכי שיקום ומה הכי מתאים לקיר שלכם?

שיקום קיר חיצוני דרכי שיקום ומה הכי מתאים לקיר שלכם, זו שאלה שצריכים לשאול את עצמם,  בעלי דירות אשר מתגוררים בבניין ישן שהמעטפת שלו כבר סובלת מהתפוררות, קילוף אריחים, סדקים ופיצוצים וזקוקים לשיקום. 

אם לא ישוקמו הקירות, בחורף הראשון עלולים מי הגשמים לחדור את הבקיעים הקטנים עד לקירות הדירות והבתים ולהרטיב אותם- תופעה מסוכנת לבריאות ולחוסן של הבניין. 

משום כך יש לבחור בחברה אשר מבצעת שיקום של קירות חיצוניים בבניינים בצורה מקצועית.

שיקום קירות חיצוניים

איטום באמצעות סנפלינג- כשהאיטום החיצוני מתפורר

לא אחת אנו רואים בקירות חיצוניים של בניינים ותיקים, את הנזקים שהצטברו לאורך השנים על המעטפת. אם זה שפריץ שנפגע בכל מיני מקומות, אריחים או אבנים שנפלו. סדקים גלויים לעין בבטון ועוד, כל אלה דורשים שיקום קיר חיצוני באמצעות חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום

שיקום לא נועד רק לצרכי יופי כי אם גם לצרכי איטום המבנה כדי למנוע חלחול של מי גשמים. הוא יכול להיעשות באמצעות שפריץ אקרילי או צמנתי. קירות בטון או קירות המחופים באריחים ואבנים. קירות מרמרינה או שליכט אקרילי. 

איטום כראוי מתבצע באמצעות סנפלינג ולכן לחברה שתזמינו חייב להיות רישיון לעבודה בגובה.

קירות רטובים ונפוחים דורשים שיקום דחוף 

אפשר להבחין בתופעה של רטיבות בקירות חיצוניים של בניין אומר מומחה בחברת שיקום של קירות חיצוניים ומעטפת בניין. חלקים מהקירות מתנפחים וזה ניכר מאוד. זוהי תופעה הנגרמת ממערכת מים לקויה, פיצוץ של צינור באחת הדירות או במערכת הצינורות של הבניין.

הרטיבות הזו מתחילה לחלחל לתוך המעטפת ומחלישה אותה. זהו מצב מסוכן שעלול לגרום בהמשך לחולשה של המעטפת הדורשת שיקום. שיקום קיר חיצוני דרכי שיקום ומה הכי מתאים לקיר שלכם תוכל לומר לכם החברה המקצועית אותה תזמינו לעבודה.

בבתים טרומיים או כאלה שיש להם חיפוי אבן, עלולים להתפורר חומרי החיבור בין האבנים ואז יש צורך לבצע שיקום ותיקון המעטפת עם חומרים מסטיקים. יש אבנים שגם סופגות מים ולכן יש לבצע תיקון ע"י שימוש בחומרים דוחי מים.

איזה שיקום מתאים לבניין שלכם?

ישנם כל מיני סוגי שיקום בחומרים שונים, המטפלים בנזקים במעטפת הבניין או הבית, אומר מנהל חברת שיקום ואיטום בניינים העובדים גם בשיטת הסנפלינג, כדי להגיע לקומות הכי גבוהות. חשוב לציין כי חברת שיקום חייבת רישיון לעבודה בגובה.

שיקום קיר חיצוני ייעשה בהתאם לבחינת סוג האיטום ומיקום הנזק על מעטפת הבניין. יש חומרים כמו סילר מסוג סילוקסן והתפקיד שלו הוא למנוע ספיגת רטיבות בקיר החיצוני. הוא מותז על הקירות ובעיקר על אבנים וסוגים שונים של שיש, אבל גם על חומרים כמו צבע, קרמיקה, שליכט או שפריץ אקרילי ועוד.  

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן